» »

Najboljši divx predvajalnik je...

Najboljši divx predvajalnik je...

OZZY ::

Zanima me kateri je za vas najboljši divx predvajalnilk in s katerimi je najmanj problemov in ki podpira dosti formatov. Poleg bsplayerja seveda.
Go with the flow.

BendeR ::

Hm jaz uporabljam DivX Player 2.0 Alpha.
:=)

JLP ::

Ja jest največ uporablam Zoom Player.
Live long and prosper!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JLP ()

OZZY ::

denis: A ti dela alpha player bp. Ker jaz ga sicer imam tud pa se mi zdi da je kar malo hroščat. No vsaj na moji mašini, ker dostikrat kar kako napako rukne ven, ko hočem premaknit naprej film. Pa še kje se pojavljajo napake ampak o tem raj ne bom.
Go with the flow.

leonius ::

BS Player v.088 build 468

perci ::

Meni osebno je najbolj pri srcu radlight player. Zmore predvajat vse vrste podnapisov in lahko jim komot tudi določaš zamik,...

Bsplayer mi je bil dokaj všeč, ampak potem se je pri eni verziji začel usuvat na veliko in sem raje presedlal na radlight.

BadB0y ::

Radlight

Jure2k ::

Radlight not good for me. Odkar mi je z enim od svojih kodekov uniču predvajanje filmov z AC3 zvokom sem ga poslal v ... BSPlayer tudi podpira nastavljanje podnapisov, poglejte si kombinacije tipk mislim, da s kombinacijo naprej/nazaj in shift, al pa ctrl se mi ne da pogledat.:D
BSPlayer poseka vse.

Maximus ::

Rad Light se najbl!!
LP!

BendeR ::

OZZY: meni dela bp.
:=)

OldSkul ::

BSplayer uporabljam, se mi zdi kar dobr samo videz pa to bi mogli popravt.

Jure2k ::

Dobi se pa zato velik skinov. Pa ne unih živih ;)

OZZY ::

A kdo ve kaka je fora če ti bsplayer napiše , da ne more predvajati določenega filma ker naj ne bi bil DIVX3/4 in podobno. Dela pa film preko alpha pleyerja.

Kodeki so lepo naloženi (od nimota, ffdshov, xvid in podobno).
Go with the flow.

Jure2k ::

Ja jest vem.
.
.
.
.
.
A ti povem?
.
.
..
Al je s filmom nekej narobe (prečekiraj ga z divfixom), al pa ni še čist cel zlodan iz interneta. (PIRAT!) LOL>:D

roscha ::

Mlplayer

by!

OZZY ::

jure2k:Ja samo zakaj pa pol dela na alpha playerju????????????????????????

Pa še neki. Nimam srečče, da bi mel kabel, adsl ali pa isdn. Samo na vedenje.

Go with the flow.

Tito ::

Ja ponavad BSplayer, MicroDVD in Win Media Player ne znajo predvajat divxov z poškodovanim ali pokvarjenim indexom... The Pleya al kako je že pa še nekateri pa znajo samo delajo takrat polžje počasi, saj rebildajo index... Skratka DIVXFIX in stvar bo rešena, če je to res vzrok!

Možno pa je tudi, da maš sfu..ne kodeke.

Tito ::

Aja ne uporabljajte codecpackov! npr. Nemo, Cold codec pack... To ti samo umaže sistem z raznovrstno svinjarijo!:D

Big_Al ::

jure2k - kratko vprašanje.

Kako si pa sploh pripravil player do tega, da je igral AC3 zvok. Imam DIVX z AC3 zvokom in dobim samo dva rezultata - časovni popačen zvok in sliko ali "normalni" stereo zvok. Gspot potrdi, da je DIVX sound AC3. Hardware - Audigy digital out na receiver. DVD špila BP, tudi AC3 zvok igra BP preden ga združim z AVI-jem.

Aspirinix ::

Player: Allplayer + NimoLight.
8-)
S čim ti to film in AC3 združuješ?8-O
Mogoče VirtualDub?

Big_Al ::

yep, VitrualDub AC3 modified.

Tito ::

Tukaj je neki!

Zlowdi pa si Tole

Jst ::

vote for BsPlayer...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Borci ::

Najprej sem uporabljal MicroDVD, potem sem začel uporabljati BsPlayer (ker je imel obrobljene podnapise), sedaj pa uporabljam RadLight, ker ima enostavno največ možnosti za nastavljanje in to med samim predvajanjem filma. Naj jih naštejem nekaj:
- premik slike (levo,desno,gor,dol)
- raztezanje slike (po višini, po širini)
- zoom
- premik lege podnapisov (gor, dol)
- spreminjanje velikosti podnapisov
- spreminjanje vrste pisave
- zamik podnapisov (sekund ali slik)
- naprej, nazaj
- in pa še ogromno osnovnih funkcij (glasnost, play, stop,...)

Res je, vse to se da nastavljati med samim delovanjem s pomočjo tipkovnice, če pa to kombiniraš s kakšnim daljincem in programom, npr. Girder, pa je vsa zadeva še toliko bolj privlačna in praktična.

Tito ::

sej mA bsplayer tudi vse našteto!

Borci ::

Ker BsPlayer-ja že dolgo nisem uporabljal, so mogoče vse to že dodali v novejših verzijah, zato ti ne morem ugovarjati.
Potem pa mi povej, kako se lahko v BsPlayer-ju spreminja velikost in pisava podnapisov, seveda med predvajanjem filma?

Tito ::

Khmmm, bom pogledal, samo stvar je tako banalna...

Prednost BSplayerja je majhna poraba procesorja!

Borci ::

Saj je jaz nikakor nočem prepirati kateri je boljši. Ker navsezadnje je to stvar okusa. Jaz sem samo navedel argumente ZA RadLight, ti pa si nepremišljeno rekel, da ma to tudi BsPlayer (sem šel preverit in nima)
Tebi se zdi ta možnost neuporabna a o tem naj presodijo uporabniki Slo-Techa sami.
Meni je dober predvajalnik takšen, ki je preprost za uporabo (predvsem za začetnike), hkrati pa omogoča tudi zahtevnejšim uporabnikov ogromno nastavitev.

Jure2k ::

He he, Tito je bil včasih zagrizen borec za Radlight in BSplayer je res dober, če je Tito mnenje spremenil. Kako je pa pri Radplayerju, če hočeš predvajati film na dveh cdjih, brez, da bi čakal, da se nalaga drug file? Včasih je bilo vmes 3 sekunde. Bsplayer to naredi brez, da bi se sploh kaj videlo, poleg tega pa lahko naštimaš tudi, da se zraven zaženejo še podnapisi v kateremkoli fontu in kakršnikoli velikosti... Skratka v tem je BSPlayer CAR.

Chessman ::

Jaz pa dvd-je vtikam v mojo komponento pa deluje boljše od vsakega dvix playerja.

8-)

Tito ::

Pa tut stane več!:D

AngelOfDeath ::

tito kje pa sobit ta divixfix

undefined ::

Hm, meni še vedno Win Media Player 6.4 odlično služi.

tha_man ::

RadLight
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

neki123 ::

Chessman

registriran: 13.02.2002 Poslano: 17.10.2002 19:24:05 | odgovori | na začetek

Jaz pa dvd-je vtikam v mojo komponento pa deluje boljše od vsakega dvix playerja.


Moj odgovor na tale post je sledeči: imam 550 divx filmov. Mislim da to odtehta še tako kvaliteto DVD-ja. Pa še nekej, nekdo zgoraj je omenil, da preveč kodekov in razni nimo packi umažejo system. To ni res. Imam naloženo vse kar sem našel na netu, pa mi comp dela čisto brez problemov, noben divx ne šteka ali kaj podobnega. Mam pa P4, 512 mb DDR, Radeon 8500, 80 GB Maxtor ata133 in 24 ur na dan zakonektano Kazaa-o. Rula vam rečem. Če kdo kej rab, lahko piše na mail. pošljem katalog

Chessman ::

Pa saj to je neverjetno, celih 550 dvix imaš, Torej le malenkost več kot jaz DVD-jev (540)

jRk0 ::

IMHO je RadLight najboljsi player. mAs vse kar rabis in se vec. vec kot ma BSplayer:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Elemen_T ::

BsPlaya :D

AngelOfDeath ::

gremo anketo narest :D

bf4ed ::

1.Nisem še nič prebral kaj ste pisali:D
2.bsplayer je največje sranje>:D

3.Najboljši je RadLight>:D :D >:D :D

Balky ::

Oba sta v redu bs player in radlight. Trenutno uporabljam radlight.

Jebiveter ::

Meni je pa najboljsi MicroDVD! Zdej ko sem se naucu se ini fale delat ga zapecem skupaj z filmom na cd in je kot da bi gledel dvd!:D (edino slika in sound sta malo slabsa:D )
Men je ql, ker podpira recimo chapterse, in mi dela hitro in uredu!

Vcasih uporabim pa DivX Player 2 Alpha ko dobim kak film ki je napacno zripan in niso porporcije prave (4:3 namesto 11:9, to pa lahko v tem playerju postelas).
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

ssokec ::

Prej sem uporabljal BSPlayer sedaj pa prisegam na Rad Light, oba imata Custom Pan Scan, to je to kar pogrešam pri nekaterih drugih playerjih, glede AC3 zvoka pa nimam problemov, ker imam na računalniku tudi Power DVD, ki to podpira! RadLight je zakon!!!

Boky ::

Tudi sam uporabljam radlight ampak danes sem ugotovil, da radlight (v3.03 r5.2) porabi skoraj 2X vec procesorja za predvajanje filmov kot bsplayer(v.85). Imam kaj narobe nastavljeno, ali tako pac je ?

spader ::

se strinjam rad light pa bsplyer neodlocena bitka vsaj zame0:)

borinho ::

Jest sm za Radlight, ampak priznam, da bs-ja ne poznam dobro. A ma kdo Koalo(prjatu ne more prehvalt)

franc3e ::

radlight definitivno, sem mel tako poštimam tv-aut, da sem lahko prenesel film na drug ekran-sem moral prenesti. Prenese film samo redlight, nplajer in WMP-ki pa ne predvaja podnapisov, film ni nikoli prenesel bsplayer, micro dvd.....ziher


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bsplayer in težave s podnapisi

Oddelek: Zvok in slika
142590 (2224) Wad@
»

Media player clasic 6.4.7.6 prašanje

Oddelek: Programska oprema
61060 (996) Tugo
»

Kaj namesto BSPlayerja

Oddelek: Zvok in slika
374825 (3968) KTr1sk
»

Podnapisi na Dvix! Kak?

Oddelek: Programska oprema
182147 (1750) Borci
»

Vedno več je divx predvajalnikov, zanima pa me na katerega prisegate vi!

Oddelek: Sedem umetnosti
181764 (1415) pivmik

Več podobnih tem