» »

Radeon HD 6870 CrossFireX Problem

Radeon HD 6870 CrossFireX Problem

Clubraider ::

Imel bi samo eno vprašanje.

Uporabljem RADEON HD 6870 CrossFire.

Zelo dosti sem se oziral na spletno stran guru3d, kjer imajo veliko testov...tam so bili tudi testi mojih dveh kartic.

Zdai pa me zanima v čem je fora, da recimo pri Battlefield 2 igri imam 90 Fps in vse detajle na max v dx11 in isto imajo oni napisano.
Recimo pri DIRT 2 pa imajo oni napisano 124 FPS jaz pa imam med 50 in 60 FPS.
Pri Crysis Warhead imajo ino 79 FPS in jaz isto okrog 80 FPS.
Potem, pa se če omenim Call of Duty MW2 oni imajo 140 FPS jaz pa "bogih" 80, ko pa crossfire izklopim, pa imam tak kot pri njih kaže za enojno kartico se pravi okrog 115 FPS.

Kdo me je razumel, kaj sem mislil vprašati mi naj prosim razloži zakaj je temu tak oz. če moram v nastavitvah kartice ali pa igre kaj spremenit...

Hvala vsem, ki mi boste pomagali

Moj sistem:

Ohišje Chieftec DF-01B + 5 x Ventilator za ohišje Xilence TR 120 mm (COO-XPF120.TR)
1 x Slot ventilator za hlajenje računalnika
1 x Hladilnik Zalman ZM-NB47J Northbridge
1 x CPU Hladilnik Arctic Cooling Freezer 64 Pro
2 x Napajalnik ENEGRON 750W
Procesor AMD Phenom II X6 1055T 2,8 GHz, AM3 @ :) Overclock to 3,36 GHz
Matična plošča Gigabyte GA-MA790X-UD3P, AM2/AM2+/AM3
3 x 2GB of ram CEON 800 Mhz DDR2 + Hladilnik za RAM akasa AK-171-BL
2 x Grafična kartica Sapphire Radeon HD 6870, 1 GB, PCI-E CrossFireX
Trdi disk 640GB+500GB WD Caviar Green
Miška Pleomax SPM-4600
Tipkovnica Logitech Deluxe 250 USB, črna
Gamepad Speedlink 360 Style
Monitor LCD 24" Dell U2410 - Resolution 1920x1200
Windows 7 Ultimate x64

Senitel ::

Driverji so kateri? Profile imas nalozene?

Clubraider ::

Ja vse imam posodobljeno...Driveri so 10.10, pa še 10.10 hotfix in še Profile...

Nevem, če moram kaj v nastavitvah grafične naštimat, da bo delalo ali kaj?

Zgodovina sprememb…

Clubraider ::

Ponovno se oglašam z novim problemom.

In sicer uporabljam še vedno 6870cf.

Pri večini iger mi CF spoloh ne pride do izraza.
Če vklopim ali izklopim CF imam isto število FPS.

Imam vse posodobljeno, kot je potrebno..

Če ima, kdo isto konfiguracijo in nima teh problemov, bi prosil, da mi malo pove kaj in kako...če sem mogoče jaz kje naredil kako napako.

Hvala vsem že vnaprej.

Zgodovina sprememb…

Xserces ::

bi znou en to odgovorit... Kaj ce je ena grafa fuc? bi komp se zmer delu al ne? xD
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Clubraider ::

Ja zazna mi obe grafi.
Se pravi je verjetno z obema vse vredu.

Finta,pa je v tem, da recimo tu pa tam pri kateri igri deluje CF, pri večini pa ne.

Xserces ::

ponavadi imajo igrce še dodatno opcijo v options npr COD ma dual video cards opcijo aka /r_multigpu 1 :D

pa to mi ni jasno
2 x Napajalnik ENEGRON 750W XD
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

jazbec ::

pač namesto en dober psu ima 2 slaba:D

Clubraider ::

zadeva deluje popolnoma brez problemov..za napajalnike mislim....


Te opcije glede multigpu, pa sem vse probal...nič sprememb

Xserces ::

aha ne sej sm mislu da si se zatipku al neki :)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Clubraider ::

Xserces je izjavil:

aha ne sej sm mislu da si se zatipku al neki :)



Ajaa...ne,ne.

Oba napajalnika skupaj sta vredna 50-60€ in delata isto kot oni za 150€...

Siddh ::

zakaj za vraga pa imaš 3x 2gb rama?
amd plate podpirajo samo dual channel spomin torej tri palčke spomina nebi smele tam nič iskat, samo 2 ali 4 palčke so pametna odločitev


jazbec ::

lahko, da ima 2x2gb + 2x1gb module

mr1two ::

Lahko bi imel tudi palčke 1GB, 2GB in 4GB, pa bi bilo kaj narobe? NE. Vseeno je ali imaš parno ali neparno število. Če je nekaj podprto, to ne pomeni, da je ekskluzivno samo to in nič drugega.

Drugače pa, mogoče bi se ti splačalo pogooglat za specifično igro, ja, vsako posebej, da vidiš kako se nastavi CF in če je kje kaka finta. Vem, da sem enkrat poskusu z 5850 v CF, pa je prvič nekaj zafrkavalo. V drugo(čez pol leta), pa je dejansko bila razlika. Mogoče kak hotfix, mogoče kakšna nastavitev z gonilniki... Lahko pa najdeš nekoga, ki si je zadevo poštimal, da mu vse deluje.
LP

Clubraider ::

fructal_jabolcnik@ (hvala za nasvet) to mogoče je kdaj, pa kdaj rešitev samo je pa tako, da ko igro kupim, potem za par mescev izdajo kaki hotfix.to mi nič ne pomaga.

Ja drugače, pa imam 3 module po 2gb in ni nikoli bilo nobenega problema. In mislim, da to ni ovira, kar se CF tiče.

ste resno mislili,da bi lahko bili rami krivi??

Zgodovina sprememb…

Clubraider ::

Zgodovina sprememb…

Sssaga ::

Ne verjamem, da bi rami botrovali problemu. Ne ne.

Pač CF/SLI problemi. So na guruju imeli isto plato kot ti? Vse gonilnike iste kot ti? Veliko faktorjev tukaj vpliva in takoj se pozna.

Proc te ne bi smel zavirati, čeprav bi kaki PII X4 na 4 Ghz sigurno bolje opravljal delo, ampak to je že drugo. V glavnem o bottlenecku tukaj nima smisla govoriti.

Probaj različne gonilnike, ne samo najnovejše.

Clubraider ::

Sssaga je izjavil:

Ne verjamem, da bi rami botrovali problemu. Ne ne.

Pač CF/SLI problemi. So na guruju imeli isto plato kot ti? Vse gonilnike iste kot ti? Veliko faktorjev tukaj vpliva in takoj se pozna.

Proc te ne bi smel zavirati, čeprav bi kaki PII X4 na 4 Ghz sigurno bolje opravljal delo, ampak to je že drugo. V glavnem o bottlenecku tukaj nima smisla govoriti.

Probaj različne gonilnike, ne samo najnovejše.


Sem istega mnenja in ne verjamem,da bi rami bili kaj krivi tu.
Kar se guru-ja tiče oni stvari testirajo na zelo dragih mašinah :)

Bom, pa upošteval ta nasvet glede starejših "stabilnejših" driverjev.

Hvala ti....

Clubraider ::

Hmm.....je mogoče krivo to,da imam na matični PCIslote 8x, ko uporabljam CF??

mr1two ::

Ne, dejanske razlike med 2x16 in 2x8 so premajhne(recimo 2-5%), da bi lahko vplivale na to. Poleg tega si sam povedal, da v enih igrah dela in v drugih ne. Se pravi, da zadeva dela, jo je pa treba malo pošraufati, da bo delovala vedno.

Clubraider ::

mr1two je izjavil:

Ne, dejanske razlike med 2x16 in 2x8 so premajhne(recimo 2-5%), da bi lahko vplivale na to. Poleg tega si sam povedal, da v enih igrah dela in v drugih ne. Se pravi, da zadeva dela, jo je pa treba malo pošraufati, da bo delovala vedno.



Ija...kaj naj pošraufam, da bo delovalo vedno ?? Imaš kako idejo ??
Pa fina je še v tem, da v 3Dmark 11 je test odličen in primerljiv z ostalimi 6870cf na netu. V igrah, pa zafrkava.

Recimo trenutno igram MOH 2010 multiplayer. Z 1 grafo imam 120-140 FPS z 2 pa imam 100FPS ali pa ponekod še manj, ko je več akcije naenkrat. Mislim...

Aja, pa to sem še ugotovil. Ko igram z 1 grafo je njej izkoristek 99% ko z 2 pa ima vsaka izkoristek 50%...ampak tudi ne pri vseh igrah...

filip007 ::

Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Clubraider ::

filip007 je izjavil:

Probaj te...11.11
http://sites.amd.com/us/game/downloads/...



Probal.

Pri par igrah se je FPS za malenkost povečal, ampak daleč od tistega tapravega.

Mi pa je cudno, da sem naredil test z PCiSPEEDTest in sem imel zelo mali rezultat in nevem kaj botruje temu.

Prosil bi, če bi lahko še kdo naredil kaki test in ga objavil tu, da bi malo primerjal razultate.

Hvala

Xserces ::

CPU--->GPU 5.775GB/s in GPU--->CPU 6.541 GB/s

i5 750 2.6GHz , ATI 5850 725/1000

rezultati se vrtijo okol 5,5 GB/s za CPU->GPU pri GPU->CPU pa okol 6-6,6GB/s
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Clubraider ::

Xserces je izjavil:

CPU--->GPU 5.775GB/s in GPU--->CPU 6.541 GB/s

i5 750 2.6GHz , ATI 5850 725/1000

rezultati se vrtijo okol 5,5 GB/s za CPU->GPU pri GPU->CPU pa okol 6-6,6GB/s


Zanimivo.

Meni pa:

CPU--->GPU 2.875GB/s in GPU--->CPU 2.641 GB/s

Hmmm...nekaj je očitno narobe....

HELP!!

Zgodovina sprememb…

Xserces ::

Link... eni govorijo da je program eni da je neki narobe XD

@When I run this tool on my Radeon 5770 it kicks the GPU clock up from idle to 3d speeds. My guess is the 6xxx series has a different power management config that keeps the GPU at idle when doing this test since no rendering is happening, and thus can't max out the GPU->CPU transfer.

Try manually clocking your card up or running a 3d app to force it into 3d clocks then run the test.

poglej ce ti kej clocke spremeni k upalis test
pa omenja se p55,x58 + HD6XXX problem :D
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Xserces ::

pri tebi je cudno to da imas v obe smeri isti rezultat... pri druhih je CPU->GPU normaln nazaj pa 600MB/s... :)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

mr1two ::

@Clubraider
Jaz imam precej podobne vrednosti kot ti... 2.8GBps in 2.7GBps

Aja, plata je m2n32 sli dlx, v CPUz mi javlja, da je povezava 16x...

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mr1two ()

Clubraider ::

Je en napisal.

biostud
02-11-2011, 09:45 AM
my 6850 got 5.7Gb/700mb


To je za polovico hitreje od mojih dveh skupaj.

Tu nekaj ne štima.

Mislim, da matična nebi smela biti problem oz. chipset.
Pa vse imam posodobljeno.

Danes bom probal z nekimi starejšimi driveri. Nevem tak 11.8 ali 11.9, če bo kaka razlika sploh.

Nekaj ni vredu med prehodom od grafične do procesorja in nazaj. ta prehod, pa je glih matična...hmm...

HELP

mr1two je izjavil:

@Clubraider
Jaz imam precej podobne vrednosti kot ti... 2.8GBps in 2.7GBps

Aja, plata je m2n32 sli dlx, v CPUz mi javlja, da je povezava 16x...

LP



In igre ti vse lepo špilajo? ni problemov?

Kaki grafični imaš?

Mi lahko poveš koliko imaš fps v The Elder Scrolls V Skyrim ??

HVALA

Zgodovina sprememb…

filip007 ::

Daj slikco od driverjev, tam kjer je CF vezava narejena, vem da nekateri sploh še nismo videli kako to izgleda.

Malo preštudiraj nastavitve BIOS,,,itd se bo že kaj našlo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Clubraider ::

filip007 je izjavil:

Daj slikco od driverjev, tam kjer je CF vezava narejena, vem da nekateri sploh še nismo videli kako to izgleda.




Oprosti mislim, da te nisem točno razumel, kaj si mi hotel povedati, da naj naredim.

Sorry.

mr1two ::

Uporabljam samo eno, sicer 5850- deluje čisto dobro, bi blo pa še boljše z malo novejšo plato pa kakim hitrejšim procom(9850), ampak zaenkrat je čisto dovolj :)

Clubraider ::

mr1two je izjavil:

Uporabljam samo eno, sicer 5850- deluje čisto dobro, bi blo pa še boljše z malo novejšo plato pa kakim hitrejšim procom(9850), ampak zaenkrat je čisto dovolj :)



Ok....ti imaš z eno taki rezultat, kot jaz z dvema...hmmm....


nevem kaj na...


Je pa finta,, da nekatere igre delujejo super in imam odličen fps...druge, pa tak, da bi se jokal poleg.

recimo Skyrim z eno imam 60 fps konstantno z dvema 40
SHIFT 2 z eno 60 fps z dvema 25 do 35
in še bi lahko našteval....

Xserces ::

mr1two je izjavil:

@Clubraider
Jaz imam precej podobne vrednosti kot ti... 2.8GBps in 2.7GBps

Aja, plata je m2n32 sli dlx, v CPUz mi javlja, da je povezava 16x...

LP

ker procesor mas?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Clubraider ::

Hočem povedati, da imam popolnoma enake rezultate kot tu:

http://www.guru3d.com/article/club3d-ra...

Seveda pri točno istih igrah.

Ostale, ki sem jih naštel, pa štekajo.

To mi najbolj ne gre v račun.

Vem, da zdaj že malo pretiravam okoli tega, ampak rad bi da za ta denar, ki sem ga dal za grafe..tudi neki rezultat dobim.

Zgodovina sprememb…

mr1two ::

@Xerces
napisal sem v drugem postu, 9850BE (na 2.97GHz). Menda na to hitrost vpliva tudi hitrost HT frekvence...(jaz mam na 1100MHz, ker je mal clocknjen proc)

@Clubraider
Valda da je vseeno če imaš eno ali dve, kakšna propustnost je na PCIx. Lahko sicer probaš dat eno ven(grafo), pa pognat test samo na eni(mogoče boš dobil malo drugačne številke). Po mojem da test deluje samo za primarno pcix stezo, tako da v bistvu ti kaže samo propustnost od in do ene grafične kartice.

Clubraider ::

opazil sem, ko delam test na PCIe speed test da mi samo eno jedro od procesorja nabije na 100% ostala pa lepo mirujejo tu pa tam jih skupaj vrže na 100%.poleg tega program izkoristi samo en grafo in jo nabije na 99% na začetku testa, potem, pa vse lepo miruje razen tistega enega jedra.

Je to ok ali ni??

p.s. rezultati, pa niso nič drugačni

Xserces ::

am ja sej sm ti dau link kjer lih to omenjajo :) da 1 grafo nabije na ful druga pa drka kurac po domac povedan... ampak nimam pojma zakaj bi te spili zajebaval :S

rezultat ni drugacen ce das 1 grafo vn? To je dost cudn:S je mozno da AMD proc drugac dela? ker na intel dobim ~5,5 GB/s
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Clubraider ::

pri MOH2010:

Ko igram z eno grafo jo izkoristi na 99%

Ko igram z dvema je vsaka na 45%

Mislim....nevem kaj je to...

Malo že obupan...

TOP ::

Če igra ne podpira dveh graf ti ne moreš tega prisilit pod nobenim pogojem.Že prad nakupom so ti verjetno svetovali,da CF se ne splača,ker vse igre ne znajo tega uporabljat,ko bodo bo tole druga pesem.Lahko delaš kar hočeš in bolše ne bo sem mel tud jaz 5850 CF.

Clubraider ::

TOP je izjavil:

Če igra ne podpira dveh graf ti ne moreš tega prisilit pod nobenim pogojem.Že prad nakupom so ti verjetno svetovali,da CF se ne splača,ker vse igre ne znajo tega uporabljat,ko bodo bo tole druga pesem.Lahko delaš kar hočeš in bolše ne bo sem mel tud jaz 5850 CF.


Imaš prav.

Saj to sem opazil, ampak sem vseeno imel občutek, da nekaj ne štima z grafami, pa mislim, da sem se zmotil.

Hvala bogu po eni strani.

Je pa tako, da pač preklopim na eno grafo in normalno igram...

Sssaga ::

Sramota po eni strani, da imajo pogoni take težave pri izkoriščanju SLI/CF konfiguracije.

Spomnim se problema z 9800 GT v SLI in slabem izkoristku tega COMBO ob izidu.
Sam sem pred pol leta potestiral tak combo in videl (preveril!), da je nvidia naredila izjemno delo z gonilniki, saj je bil izkoristek pri večini špilov nad 90%, pri dveh pa okoli 70%.
Še pri snemanju s Frapsi mi je recimo v Crysis paketu deloval COMBO na 99%, pri nekaterih drugih špilih pa je SLI odpadel v trenutku, ko sem pričel snemati.
Tako, da kdor snema s Frapsi mu priporočam zverino napram vezavam. Hude muke imate lahko s tem!

Testiranih je bilo pa okoli 12 AAA špilov (resda nekateri novejši), tako da sem lahko potegnil črto.

V glavnem upam, da rešiš problem. Zaradi takih in drugačnih razlogov priporočam Kobro in ne 2 petardi zlimani skupaj.

Clubraider ::

Sssaga je izjavil:

Sramota po eni strani, da imajo pogoni take težave pri izkoriščanju SLI/CF konfiguracije.

Spomnim se problema z 9800 GT v SLI in slabem izkoristku tega COMBO ob izidu.
Sam sem pred pol leta potestiral tak combo in videl (preveril!), da je nvidia naredila izjemno delo z gonilniki, saj je bil izkoristek pri večini špilov nad 90%, pri dveh pa okoli 70%.
Še pri snemanju s Frapsi mi je recimo v Crysis paketu deloval COMBO na 99%, pri nekaterih drugih špilih pa je SLI odpadel v trenutku, ko sem pričel snemati.
Tako, da kdor snema s Frapsi mu priporočam zverino napram vezavam. Hude muke imate lahko s tem!

Testiranih je bilo pa okoli 12 AAA špilov (resda nekateri novejši), tako da sem lahko potegnil črto.

V glavnem upam, da rešiš problem. Zaradi takih in drugačnih razlogov priporočam Kobro in ne 2 petardi zlimani skupaj.


Ja imaš prav. Hvala ti za lepe želje.
V skrajnem primeru bom grafični prodal, pa preklopim na nvidio...samo single card seveda ali pa si samo to eno 6870 pustim.

Bom videl.

Samo ko se spomnim Crysis 2, Metro 2033, itd... Kako je lepo teklo na obeh grafah, pa si takoj premislim...hehe
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Xserces ::

že od nekdaj se je bolje drzat pri single grafah :)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Sssaga ::

V bistvu je SLI/CF zame mišljen bolj za hardcore entuziaste, ki jim ena grafa, recimo 580 GTX, ni dovolj in ''furajo'' triple LCD set.
Ne pravim, da si kupil dve slabi, ah kje; s tem nakupom si pač šel na najvišjo stopničko gamerske izkušnje.

Največ izkoristka bo zmeraj imel nekdo s povprečno mašino. E5300 & 9800GT & 2 GB. Ali kakšen špil ne dela? BF3 ima tudi pri medium lepo grafo. Preverjeno.
Zmeraj bo delalo kot je treba. Kakor se igramo, moramo premagovati več ovir, ko nismo več mainstream folk.

Meni je to zabavno in v užitek. Nekomu pa samo preglavice povzroča. Zmeraj se moramo zavedati posledic.

Poznam pa tudi nekatere, ki gonijo low/med class graf v CF/SLI, tudi novo serijo. Zelo nespametno zame (razen v primeru multi display setupa)
Je pa že večja dilema pri zgornjem kompu. Bi kdo kupil rabljeno 9800 GT za circa 30-40€ pa dal v SLI kompatibilno mobo? POjavi se problem napajanja, ker stare grafe kurijo enako kot današnje za pol slabši performans itd... Ali raje prodal in šel na 5750/5770?

Mmm...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

Clubraider ::

Lahko povem, da so me malo zavedli testi na guru3d.com.

Preden sem kupil ti grafični sem full spremljal teste na spletu.
Je pa finta, da so teste delali samo na teh igrah, kjer CF/SLI res delujeta v nulo.
Ni pa bilo povedano, da so tudi igre, katere ne sprejemajo CF/SLI.

Ampak ok, kar je je...pri teh največjih igrah mi CF dela v nulo in to mi je super. Pri onih manj zahtevnih, pa je ena grafa itaq več kot zadosti.

Nevem, če sem te prav razumel. Prodajaš grafo 9800gt?

Če potegnem črto, sem še vedno bolj zadovoljen kot ne z CF.
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Sssaga ::

Bratova je :D

Sam bom mogoče kdaj kupil SLI, ampak le če bo denarja in lepih iger.

krispe ::

A si rešil ta problem Clubraider?
Ker jaz se srečujem s precej podobnim in pravtako iščem rešitev.
Grafa je HD4850x2 1GB.
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon R9 290 OC CrossfireX da ali ne?

Oddelek: Strojna oprema
453268 (2284) m0LN4r
»

Objavljeni testi GeForce GTX Titan

Oddelek: Novice / Grafične kartice
387163 (5352) mailer
»

Grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
516352 (4839) Gibbs007
»

Radeon HD 6870? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Strojna oprema
983145710 (128678) D3m
»

Radeon HD 6870 & 6850 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Strojna oprema
570134309 (119820) citizen8

Več podobnih tem