» »

pomoc pri gonilnikih

pomoc pri gonilnikih

patuljak ::

pozdravljeni Vsi
Rabm pomoc pri gonilniku za graficno kartico ati mobility radeon x1800 ki joimam v prenosniku fujitsu-siemens amilo xi 1546.
Edine gonilnike katere lahko najdem in mi delujejo so stari 1leto in pribilo kaksnem zahtevnejsem naprezanju z grafiko se mi pojovijo crte na po celem monitorju (pa nemislim zdaj neki nevem kaj zahtevnega dam primer ce zazenem igro ki je 1 ali 2 in vec stare igre kot naprimer half life dunge seage itd) na zacetku je sicer se kar vredu se da gledat po nevem 4 do 5 minut igranj ase mi pa cel ekran razmaze v cunih barvah in mevrze ven iz igre kot napaka z gonilnkom potem mi da da ga nadgradim vendar nikjer nenadem kerkoli bilo kaki update.Zdaj nevem a je to kaj narobe ce uporabljam win7 ali kaj drugega? Vem pa da je graficna kartica dokaj dobra.
prosim ce mi svetujete ali pomagate pri tem mojem problemu
hvala vnaprej.

paljer ::

Maš probleme z vejicami in pikami ter hlajenjem grafične kartice.

patuljak ::

ja kaj pa naj naredim kaj se mi splaca neko novo graficno kupit ali kaj naj naredim kako naj popravim napako ??

paljer ::

Očistiti je potrebno zadevo.

zee ::

In uporabljati locila.

V vsakem primeru pa nekih igralskih presezkov ne pricakuj.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

patuljak ::

zee je izjavil:

In uporabljati locila.

V vsakem primeru pa nekih igralskih presezkov ne pricakuj.



Zal mi je samo z locili nisem v dobrih odnosih.:'(
Sej nerabim neki igralski presezkov zelim samo novejse gonilnika nalozit.

Hvala za odgovore.

Icematxyz ::

Najnovejši gonilni s strani podjetja AMD ne podpirajo več tvoje kartice. Podpora za te izdelke se je po odločitvi podjetja AMD namreč prenesla v to različico gonilnikov, ki je od različice 9.3 naprej deležna 0 ali zelo malo popravkov.

http://support.amd.com/us/gpudownload/w...

Zgodovina sprememb…

patuljak ::

Hmm to je tist kar sem se bal :(
No vseeno hvala za ogovore, sem mislil da obstaja kaki novi gonilnik vendar na mojo zalost ga ni.
Zdaj me pa zanima ce kdo vzame moj prenosnik v zamenjavo za novega, normalno z doplacilom???

Icematxyz ::

Verjetno boš težje našel kupca.

Če ti prenosnik drugače deluje OK, ga pač uporabljaj za druga opravila, kot igre. Če pa sam gonilnik povzroča še kakšne druge težave, ne samo pri igrah, lahko poskusiš še kakšen Ubuntu ali kakšno Fedoro... (LiveCD) in preveriš, kako se razume s tvojo strojno opremo. Namreč odprto kodni gonilniki s 3D podporo za tvojo grafično kartico, se še razvijo. Ampak pri 3D igrah si bolj ali manj s to strojno opremo zaključil.

Zgodovina sprememb…

patuljak ::

hmm dobra ideja bom poskusil.
Drugac prenosnik dela brezhibno deluje vse kot mora, no uglavnem ce koga zanima zamenjava naj se kar oglasi sem iz Celja.

Hvala za odgovore.;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

big bang nateg, kaj storiti

Oddelek: Pomoč in nasveti
365233 (3654) SuperVeloce
»

Steam za Linux potrjen, prva igra bo Left4Dead 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Igre
24549111 (42086) Nummy
»

Iščem Linux varčen z baterijo v prenosniku (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
6613789 (12739) technolog
»

Ubuntu 10.10 - 10 Out Of 10 (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1093161582 (119175) Icematxyz
»

X.org dodal podporo za multitouch zaslone

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
207088 (6182) Icematxyz

Več podobnih tem