» »

Kvaliteten mp3 player za elekteroniko (basi?)

Kvaliteten mp3 player za elekteroniko (basi?)

_XWing__ ::

Zanima me kateri mp3 player oz. v kombinaciji s katerimi slusalkami se da poslusati spodobno elektroniko npr. za na fitness? Obicajni mp3 playerji, ki sem jih poskusil, vkljucnmo z ipodom ne zmorejo predvajati basov in so neuporabni za dobro izkusnjo pri poslusanju elektronike.

Kaksne izkusnje?

igor0203 ::

Problem verjetno ni v predvajalniku, temveč slušalkah. Kupi kvalitetne slušalke in boš imel bas.

_XWing__ ::

ok. katere? rad bi nek konkreten predlog, konkretne izkusnje. Sicer je vse na blef

TehDucky ::

Sennheizer cx300, verjetno slušalke, ki imajo najmočnejše base, vsaj v tem cenovnem rangu. Kvaliteta vseh ostalih zvokov je seveda tudi dobra, če ne že kar odlična. Glede tega za MP3 ko si preiskušal, katere slušalke si imel ? In-ear ali so bile tiste navadne ? Ker če so bile navadne potem ti težko povem kaj zamujaš :) Glede iPod-a pa lahko rečem, da mi je super, vedno sem si ga želel imeti, sem ga tudi sam nekajkrat probal, vendar pač nikdar nisem imel toliko denarja za en MP3 predvajalnik, tako da sem si omislil nek Samsungov predvajalnik, kateri je pa imel kvaliteto zvoka na največji možni ravni, saj je imel nek super hud True-Sound algoritem notri in je bil čisto drugačen zvok kot pa s iPoda ali pa kakega "glasbenega" telefona kot so tisti od SE Walkman ali pa Nokia N95, ki jo imam sedaj.

Edit: Pozor, ogromno je nategačev s temi CX300(ponaredki),tako da ti priporočam da kupiš v kakšni trgovini kot pa od kakšnega z Bolhe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TehDucky ()

igor0203 ::

V katerem cenovnem rangu iščeš? Poglej si malo Head-Fi forum za reviewe različnih slušalk.

genesiss ::

TehDucky je izjavil:

saj je imel nek super hud True-Sound algoritem notri

:D
Priporočam: http://www.pixmania.si/si/uk/3903023/ar...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MP3 predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
285299 (3581) Dr.S
»

Mp3 player - kaj je trenutno top?

Oddelek: Kaj kupiti
424237 (3121) joc12
»

[Slušalke] nad 40€

Oddelek: Zvok in slika
376050 (2903) kratos
»

[Slušalke] In " EAR " do 10k

Oddelek: Zvok in slika
285658 (3886) Keyser Soze
»

100 milijonov prodanih iPod-ov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
707861 (5900) frikec()

Več podobnih tem