» »

windows xp in windows 7

windows xp in windows 7

zelenjava ::

Pozdravljeni!

Imam težavo.Moj prenosni računalnik ima procesor 2.0 ghz dual core prepomnilnik 3MB L3 ram 3GB DDR3 1066 MHZ grafična kartica G
NVIDIA GEFORCE 1GB CUDA.
V trgovini so mi naložili windowse xp 32 bit in 15 raznih programov.Delal je windows zelo hitro,Potem sem dal naložit windows xp z istimi programi15 progrmaov zadeva dela dosti bolj počasneje.Potem dam še enkrat nazaj naložit spet isto počasneje.Trgovec pravi da pač tako je da nemorejo nič storiti v tem primeru.Ali je pač prešvoh prenosnik za te windowse

hojnikb ::

naloži win 7 in vse driverje pa bo delal tak ko more.
#brezpodpisa

zelenjava ::

Naloženi so vsi original driverji iz cdja.

Lp Miha

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

Naloži najnovejše driverje iz spletnih strani proizvajalcov.
#brezpodpisa

zelenjava ::

posodobil sem vse gonilnike, zadeva isto deluje zgleda dati windowsi niso še čisto uredu bo trajalo še kako leto najmanj.
Kajti prijatelj ima namizni računalnik z amd athlon 64 bit 2.93ghzdual core 4 mb predpomnilnika ram 4gb ddr 3 2x 2gb 1333mhz grafična kartica geforce 1024 mb ddr3.Naložil si je windowse 7 in brez programov samo windowse in gonilnike in potem je na istem računalniku formatira te windowse in naložilšw windowse xp.rezultat je takšen.

windows 7 se je zagnal 4 sekund ekasneje od windows xp

z sistemom je komunikciral dosti hitreje programi so se odpirlai dosti hitreje kot pri win7.probal je več različnih win 7 in povsod ista zadeva.

Wox ::

So what?
Commodore 64

BALAST ::

Ja Win XP so res hitrejši v zaganjanju takoj po končani "osnovni inštalaciji", ampak če se poigraš z nastavitvami v Win7, izklopiš Aero, izklopiš še par memory funkcij (ki jih BTW win XP sploh nima), pa bo zagnal hitreje in tudi odzivnost se ti bo povečala.

hojnikb ::

Na sodobn hardware nima smisla inštalirat Windows XP, ker je OS le star že dobro desetletje in ni optimiziran za današn hardware.
Če ti Win7 slabo dela, pomen da ga nisi dovolj potweaku pa še kaki stari driverji iz cdja tud nardijo svoje.
Win7 deluje čist lepo tud na podhranjenem hardwareu (če je primerno potweaka brez neke navlake)
#brezpodpisa

zelenjava ::

Kja morma še storiti, da mi bodo windows 7 delali hitro in d abodo hitro komunikacirali z programi .Npr izklop aero namizja kaj še.Nerabim nobenih večjih funkcij sam ra dbi da bi čim hitreje delal.Hvala za pomoč.

grinhorn33 ::

V nadzorni plošči pod sistem poišči dodatne nastavitve sistema in pod dodatno nastavi vizualne učinke na najboljšo učinkovitost delovanja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XP ali Win7 na prenosnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9417784 (16086) LJ4L
»

Se še dobijo kje windowsi XP?

Oddelek: Programska oprema
253333 (2215) zee
»

Zamenjava operacijskega sistema ! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
13310332 (8543) Assass1n
»

Windows 7 beta hitrejša od Viste, XP (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
26926309 (13783) koyotee

Več podobnih tem