» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
300 / 302
»»

Badwolff ::

Peacemaker definitivno ne.
The boys je kr woke. Pa zaljubil se bo v bad guya.

BT52 ::

Badwolff je izjavil:

Silo mu bo zelo woke.


Lol kje pa? Daj ne seri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Pithlit ::

BT52 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Silo mu bo zelo woke.


Lol kje pa? Daj ne seri.

Ja pol pa ne vem kje je vaša definicija Woke. Vse niti v Silo držijo v rokah babe...
Life is as complicated as we make it...

BT52 ::

Ne. Ne razumeš potem kaj je bistvu karakterjev potem.

Ker spol nima z tem veze.

Je vse tudi po knjigi nareto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

delavec44 ::

Potem bi bil tudi Alien recimo woke, pa ni. Ni vse z žensko v glavni vlogi woke.

Ko ti pa ta ženska pretepe naenkrat 10 močnih tipov, potem pa je že :)

Pithlit ::

delavec44 je izjavil:

Potem bi bil tudi Alien recimo woke, pa ni. Ni vse z žensko v glavni vlogi woke.

Ko ti pa ta ženska pretepe naenkrat 10 močnih tipov, potem pa je že :)

Ja no, si kar lepo opisal taprave tri alien-e.

BT52 je izjavil:

Ne. Ne razumeš potem kaj je bistvu karakterjev potem.

Ker spol nima z tem veze.

Je vse tudi po knjigi nareto.

Ja pol je pa tud knjiga woke. A ni logično?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

BT52 ::

Ni woke. Rabiš tehnike, informatike, zdravnike in vzdrževalce.... pač zgodi se da so 3 osrednji krakterji ženski. Čerprav so moški tudi noter z povsem enakovrednimi vlogami. Na kar pa se priročno pozabi. Vse je upravičeno in ni woke, kot večino driske na Netfliksu ali Disneyu.

delavec44 ::

Pithlit je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Potem bi bil tudi Alien recimo woke, pa ni. Ni vse z žensko v glavni vlogi woke.

Ko ti pa ta ženska pretepe naenkrat 10 močnih tipov, potem pa je že :)

Ja no, si kar lepo opisal taprave tri alien-e.


Boš morala pa kar podati primer kjer Ripley to naredi. Pustimo 4. del, kjer je genetsko spremenjena.

Hint, to da uporablja pamet, orožje in izkorišča okolico ni to o čemer sem govoril.

Pithlit ::

BT52 je izjavil:

Ni woke. Rabiš tehnike, informatike, zdravnike in vzdrževalce.... pač zgodi se da so 3 osrednji krakterji ženski. Čerprav so moški tudi noter z povsem enakovrednimi vlogami. Na kar pa se priročno pozabi. Vse je upravičeno in ni woke, kot večino driske na Netfliksu ali Disneyu.

Torej woke je kadar vam paše, ne pa ko so dejstva taka kot so. Gotcha.
Life is as complicated as we make it...

Pithlit ::

delavec44 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Potem bi bil tudi Alien recimo woke, pa ni. Ni vse z žensko v glavni vlogi woke.

Ko ti pa ta ženska pretepe naenkrat 10 močnih tipov, potem pa je že :)

Ja no, si kar lepo opisal taprave tri alien-e.


Boš morala pa kar podati primer kjer Ripley to naredi. Pustimo 4. del, kjer je genetsko spremenjena.

Hint, to da uporablja pamet, orožje in izkorišča okolico ni to o čemer sem govoril.

Torej Xenomorph(i) totalno masakrirajo celotno ekipo alfa samcev pol pa ga skensla ena švohotna baba (k niti puške ne zna prijet v roke) in to ni woke? Resno? Granted... ima mačka k ji pomaga. Mogoče je pa to to.

Ne, sej ni panike. Sam da vemo da tud woke ni kar woke. So nianse. Enkrat je močna ženska vloga kul (pa čeprav nadmudri super ultra efektivnega morilca ki je malo prej skenslal komplet vod do zob oboroženih in z najnovejšo tehnologijo opremljenih alfa samcev... Zato ker uporablja pamet in izkorišča danosti - Ripley), drugič pa ne (pa čeprav nadmudri super ultra efektivnega morilca ki je malo prej skenslal par s kopji oboroženih wannabe alfa samcev... Zato ker uporablja pamet in izkorišča danosti - Naru).

Najbolš da res ostanete pr Kremenčkovih.
Life is as complicated as we make it...

Badwolff ::

Woke je definiran tako, da je woke to, kar ti paše.

delavec44 ::

Pithlit je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Potem bi bil tudi Alien recimo woke, pa ni. Ni vse z žensko v glavni vlogi woke.

Ko ti pa ta ženska pretepe naenkrat 10 močnih tipov, potem pa je že :)

Ja no, si kar lepo opisal taprave tri alien-e.


Boš morala pa kar podati primer kjer Ripley to naredi. Pustimo 4. del, kjer je genetsko spremenjena.

Hint, to da uporablja pamet, orožje in izkorišča okolico ni to o čemer sem govoril.

Torej Xenomorph(i) totalno masakrirajo celotno ekipo alfa samcev pol pa ga skensla ena švohotna baba (k niti puške ne zna prijet v roke) in to ni woke? Resno? Granted... ima mačka k ji pomaga. Mogoče je pa to to.

Ne, sej ni panike. Sam da vemo da tud woke ni kar woke. So nianse. Enkrat je močna ženska vloga kul (pa čeprav nadmudri super ultra efektivnega morilca ki je malo prej skenslal komplet vod do zob oboroženih in z najnovejšo tehnologijo opremljenih alfa samcev... Zato ker uporablja pamet in izkorišča danosti - Ripley), drugič pa ne (pa čeprav nadmudri super ultra efektivnega morilca ki je malo prej skenslal par s kopji oboroženih wannabe alfa samcev... Zato ker uporablja pamet in izkorišča danosti - Naru).

Najbolš da res ostanete pr Kremenčkovih.


Meni je bil Prey všeč (ni woke), tako da si boš morala enega drugega najti...

Lion29 ::

lahko te debilne debate kje drugje mate?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Pithlit ::

Lion29 je izjavil:

lahko te debilne debate kje drugje mate?

Dokler je nekje 80% robe instantno označeno kot sranje zato ker je woke... smo ravno na pravšnjem nivoju z debato. Pa kayzon-a tudi že poznamo, tako da lahko kar z gotovostjo rečemo da mu Silo ne bo lepo spolzel po goltancu. Shogun bi pa mogoče mu (no, ne vem, jaz sem gledala uno starejšo verzijo...).

Nekak se orientiram po temu da mu stvari ki so meni všeč... enostavno ne sedejo. Ne morem mu predlagat kaj naj gleda, lahko mu le svetujem kaj naj ne gleda.

Badwolff je izjavil:

Woke je definiran tako, da je woke to, kar ti paše.

No, v bistvu je bolj to kar ti ne paše. :)). Zgleda da je po nekaterih definicijah Firefly kar woke.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

matobeli ::

Nagradno vprašanje, woke or not:

IL_DIAVOLO ::

Boljse vprašanje bi bilo woke/feminism or both.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

matobeli ::

Ali je feministična or not je spet drugo vprašanje.

Kle je zgolj test zaznavanja wokizma.

delavec44 ::

matobeli je izjavil:

Nagradno vprašanje, woke or not:


Za tole ne vem, ker sem na podlagi slabih ocen preskočil.

Je bil pa Homeland recimo čisto ok, pa je imela ženska glavno vlogo. Realna ženska z vsemi napakami in sposobnostmi.

DamijanD ::

Ampak drugače pa na splošno: glavna oseba je vedno bistveno bolj sposobna od ostalih - ne glede na starost in spol (npr. blacklist agenti v šolnčkih in plaščih s pištolami vedno preživijo in zadenejo tarče med tem, ko specialci z jopiči vedno cepajo kot kanon futr...)

klempo ::



Manhunt Season 1 Apple TV+
https://www.imdb.com/title/tt16912512/

The aftermath of the first American presidential assassination and the fight to preserve and protect the ideals that were the foundation of Lincoln's Reconstruction plans.

Pithlit ::

Mi je uspelo končno se prebit do konca Das Signal... Pa moram rečt da nikakor ni blo vredno. Tolk se vleče skoz vse 4 dele, konec pa tak da ne vem kdo je dal stvari zeleno luč ker je popolnoma nesmiseln.

Un vic z Laiko je bil pa svetoven.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

alekskac ::

matobeli je izjavil:

Nagradno vprašanje, woke or not:

Doesn't matter, because hard meh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alekskac ()

buttcrack ::

Pithlit je izjavil:

Mi je uspelo končno se prebit do konca Das Signal... Pa moram rečt da nikakor ni blo vredno. Tolk se vleče skoz vse 4 dele, konec pa tak da ne vem kdo je dal stvari zeleno luč ker je popolnoma nesmiseln.

Un vic z Laiko je bil pa svetoven.

hvala za info, da se je sploh ne lotevam

yayo ::

A gleda kdo The Gentlemen od Guya Ritchia? Prvi dve epizodi sta zabavni me pa zanima, če ostane zanimivo ali pade v kak Ritchiev že viden kliše.

donvito ::

yayo je izjavil:

A gleda kdo The Gentlemen od Guya Ritchia? Prvi dve epizodi sta zabavni me pa zanima, če ostane zanimivo ali pade v kak Ritchiev že viden kliše.

Meni je bila super. Samo 100 ljudi ...;)

Lion29 ::




pogledal Pilota...nekaj igralcev iz GOTa...
zaenkrat interesantno... mam pa obcutek, da bodo sli v totalne ekstreme, kot vse podobne serije.... zanimivo dokler je misterij... pol pa ko se odpre, se odprejo flood gates in je kr neki...

ajde, gremo gledat naslednjo epizodo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

BaTeMaN ::

a Tokyo Vice kvaliteta ful pade v drugi sezoni?
less then zero

Han ::

Sploh ne pade.

BaTeMaN ::

Han je izjavil:

Sploh ne pade.


OK, sodelavec me je napsihiral zdajle pa sem ravno pred zadnjim delom prve... pa nočem spojlat z imdbjem wikipedio in ostalim...

Hvala.
less then zero

Vanich ::

Lion29 je izjavil:




pogledal Pilota...nekaj igralcev iz GOTa...
zaenkrat interesantno... mam pa obcutek, da bodo sli v totalne ekstreme, kot vse podobne serije.... zanimivo dokler je misterij... pol pa ko se odpre, se odprejo flood gates in je kr neki...

ajde, gremo gledat naslednjo epizodo


Saj res, sem čisto pozabil - danes so prišle ven. Nič, grem koj po šihtu na travnike loudat, ni druge.

Badwolff ::

3BP je en hud ekstrem, v knjigi, tako da ne vem točno kaj pričakuješ.

Lion29 ::

Badwolff je izjavil:

3BP je en hud ekstrem, v knjigi, tako da ne vem točno kaj pričakuješ.


tako kot GOT, LOTR pa podobne zadeve... ne poznam knjih, in ne zelim nic vedet - nobenih spoilerjev.... zdaj si mi ze pokvaril pol uzitka [:/] ... vem, da nehite... in assuming vsi poznajo vse knjige, pa vseeno
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

DarkSite ::

3bp odpremo novo temo?

Badwolff ::

Lion29 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

3BP je en hud ekstrem, v knjigi, tako da ne vem točno kaj pričakuješ.


tako kot GOT, LOTR pa podobne zadeve... ne poznam knjih, in ne zelim nic vedet - nobenih spoilerjev.... zdaj si mi ze pokvaril pol uzitka [:/] ... vem, da nehite... in assuming vsi poznajo vse knjige, pa vseeno


Najbolj da se odklopiš od neta, predvsem pa forumov.

DarkSite ::

Sem pogledal celotno zadevo.
Prebral sem tudi knjige.

Je ornk pod vplivom DEI.

Kaj so naredili s karakterji? wtf.

Kje je Luigi(Luo Ji), ki je po mojem mnenju bistveni del, in ko mi je postalo jasno kaj so naredili mi je ratalo malo slabo. Masaker karakterjev.

Hitenje nonstop.
Prepletanje zgodbe iz 1,2,3.

Lahko bi naredili nekaj sezon recimo 2 sezoni na 1 del knjige. Ampak ne...

Ali bom gledal naprej. Da.

Priporočam tistim, ki še niso prebrali knjige naj to prvotno storijo in spustijo to serijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DarkSite ()

Badwolff ::

3BP je bila najljubša knjiga Obame. Ne bo vsem všeč.
Serijo pa pogledam počasi, upam da je niso preveč spremenili.

Pithlit ::

Nisem brala knjig... Ma pa serija nekaj velikih problemov s suspension of disbelief.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

c3p0 ::

Po prvem delu mešani občutki, pogledam še del ali dva.

alekskac ::

Kot alternativa je še kitajska serija 3 body (brez "problema") kitajske produkcijske hiše Tencent iz 2023. Precej bolj razvlečena sezona pri Tencent, Netflix je tud like in lokacije mal prilagodil glede na Tencent in knjige. Kako je v serij knjig, točno ne vem, a zdi se da Netflixov 3BP pa zelo bezlja. Netflix 3BP se meni malo lažje gleda, konteksta je pri kitajčkih več. Prej sem gledal 3B, in mi mal pomaga zgodbo sestavit. Tencent ima 30 epizod, Netflix 8 za prvo sezono, in po občutku Netflix hodi dlje v zgodbo. Vsaj zdi se mi, sem že mal pozabil 3B konec 1. sezone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alekskac ()

marS ::

Bom pogledal tole 3BP. Knjige sem prebral in so zelo kompleksne, hard core sf. Sicer pa prva zgodba ki je imela potrdilo od Kitajskega prevajalskega kajjazvem urada da je prevod pravilen :))
V glavnem, jo bom sledil. Saj tudi recimo serija Foundation je nekaj popolnoma drugačnega kot vse Asimove knjige. kar preskakuje ... takšna vrhunska dela je težko vizualizirat da bi bilo vsem prav.
...no more heroes...
https://ilbis.com/

a_borlak ::

3BP je huda stvar, morda mičkeno preveč krvi in zrazanih trupel, a je za pogledat.

Lion29 ::

a_borlak je izjavil:

3BP je huda stvar, morda mičkeno preveč krvi in zrazanih trupel, a je za pogledat.


well, serijo pacajo skupaj isti, ki so pacali skupaj GOT, tak da... :))
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

BT52 ::

donvito je izjavil:

yayo je izjavil:

A gleda kdo The Gentlemen od Guya Ritchia? Prvi dve epizodi sta zabavni me pa zanima, če ostane zanimivo ali pade v kak Ritchiev že viden kliše.

Meni je bila super. Samo 100 ljudi ...;)

Če je dialog dober kot v filmu potem sem za.

a_borlak ::

Lion29 je izjavil:

a_borlak je izjavil:

3BP je huda stvar, morda mičkeno preveč krvi in zrazanih trupel, a je za pogledat.


well, serijo pacajo skupaj isti, ki so pacali skupaj GOT, tak da... :))


No, saj potem se malo unesejo ... mislim, zdaj bomo pa čakali na drugo sezono? Halo ...

Pithlit ::

a_borlak je izjavil:

Lion29 je izjavil:

a_borlak je izjavil:

3BP je huda stvar, morda mičkeno preveč krvi in zrazanih trupel, a je za pogledat.


well, serijo pacajo skupaj isti, ki so pacali skupaj GOT, tak da... :))


No, saj potem se malo unesejo ... mislim, zdaj bomo pa čakali na drugo sezono? Halo ...

Ja. Sam glede na to da dela Netflix ni nobene garancije da jo bomo dočakali. "Preveč krvi" je bla pa ena epizoda (sicer se strinjam da popolnoma nepotrebno na tak način).
Life is as complicated as we make it...

webmaher ::

Kitajska verzija "kovanca" popapca tole Netflixovo :)
Zgleda da bo tole moja prva kitajska serija od kakih tisoč in nekaj že pogledanih :D
https://www.imdb.com/title/tt20242042/r...

Kayzon ::

webmaher je izjavil:

Kitajska verzija "kovanca" popapca tole Netflixovo :)
Zgleda da bo tole moja prva kitajska serija od kakih tisoč in nekaj že pogledanih :D
https://www.imdb.com/title/tt20242042/r...


Ze vlecem kitajsko dol prve tri dele,sem bral vceraj iste komentarje kot je tvoj na tuji strani in so rekli da pelje scat amerisko verzijo.

DarkSite ::

Me2.

Tole kar je naredil Netflix s karakterji preprosto ne morem predelat. Shame.

Upam, da bo kitajska boljsa.

lolipop2 ::

webmaher je izjavil:

Kitajska verzija "kovanca" popapca tole Netflixovo :)
Zgleda da bo tole moja prva kitajska serija od kakih tisoč in nekaj že pogledanih :D
https://www.imdb.com/title/tt20242042/r...


A to je ta, ki ima 30 delov?

CoreySteel ::

Sem namesto tebe kliknil na link katerega citiraš in ja, ti potrjujem, ima 30 epizod.
Twitter: @CoreySteel_
««
300 / 302
»»