» »

NFS 6 & RADEON9700pro

NFS 6 & RADEON9700pro

mich ::

spil ne dela z dotično gragiuljo..;(( .a ma kdo pach..ga ne nejdem na netu
thanks:D

BendeR ::

Lahko bi malo bolj obširno povedo v čem je problem.
1. Al ti ob igranju zašteka
2.Ti mogoče sploh ne pride do menija v igri
3.Mogoče kaj drugega.

Je pa neka finta že z R8500,da moreš met ditajle na default drugač ti comp zmrzne.
:=)

chucki ::

ati ******>:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

undefined ::

Fora je v tem, da si je nVIDIA prva prisvojila krono, tako kot v starih časih 3dfx, in sedaj jo še vedno drži, kljub ATIjevi konkurenci. Izgubila jo bo šele takrat, ko se ji bo zgodilo kaj podobnega kot 3dfxu. Prej pa bodo vse igre v prvi klasi podpirale nVIDIIne produkte in njihove gonilnike. ATI bo vedno prišel šele drugi na vrsto, če sploh vedno bo (izjeme se seveda vedno najdejo, v tem primeru iD Software in še katera firma).

Žal, ampak taka je realnost.

Za dokaz rečenega si poglejte logo, kjer piše "The way it's meant to be played" (by nVIDIA).

BendeR ::

chucki: hm tvoja grafična tudi ni kaj boljša kot *****.
Če maš izkušnje z kartico povej kaj pametnega in mu pomagaj pomagat drugač pa se zadrži z svojimi izjavami.

Btw toti ***** tvojo kartico pusti daleč za sabo!!
:=)

chucki ::

denis ne rabim bolso ker mi vsi spili delajo! Nism pa tak freak ko vi,ko hocte met vse najbols!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

chucki ::

sej bi mene tud pekl da bi dal 100 cukov za graficno pa mi en usran nfs6 nebi delu:D >:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

BendeR ::

Nism pa tak freak ko vi,ko hocte met vse najbols!

Hm kak te lahko sklepaš o nas,če nas ne poznaš.Jaz naprimer mam geforce 2mx,ki ni kartica za 100k pravzaprav še 10k ni vredna.Sicer pa si grem drug tedn kupit R8500le,ki tudi ni kartica za 100k.
:=)

nojus ::

tudi jaz :D gram iz mx400 na 8500le:D
sovražim Gargamela.

jlpktnst ::

zelo zanimivo... prav takšen prehod (iz gf2mx v r8500le) sem naredil tudi jaz>:D , čeprav že pred nekaj meseci...

jlpktnst ::

kje je edit ???
No da ne pozabim: Ja prasci so: nfs6 NE podpira r9700 SPLOH, upaj na patch. ;(( Žalostno, zelo! Pač ne kupi nfs6 dokler ne bo patcha:|

LP

jRk0 ::

chucki, tebi vse dela, ne?

Meni tudi, pa mam durona ze dve leti pa r8500le ze dugo zdaj. Pa mi dela vse super:)

Zakaj si pol ti rabo athlona? ;)
You fuck up once, you loose two teeth.

LuGi ::

Fora je v tem da NFS 6 & RADEON9700pro <- ne dela dokelr ne dajo patcha vn. Nbenmu ne dela k ma Radeon 9700 vsi majo iste probleme tko da pocaki na patch :> Drgac pa iz Gf2 gts --> Gf 4 ti 4400 >:D

Samson ::

Nism pa tak freak ko vi,ko hocte met vse najbols!

AMD Athlon XP 1800 + 384 DDR rama + Geforce 3 Ti 200 + EPOX 8K3AE + IBM IC 40gb + 60 gb 7200 rpm + Samsung CD/RW SW-224 + Pioneer DVD 114F..........with CABLE internet!
-----------------------------------------------------------------------------------
Preberite se enkrat zgornji copy/paste ....in njegova konfiguracija pove vse o "Nisem pa tak freak, kot vi, ki hocte met........"

CHuki, nisem si mislu, da se tko javno rad zlazes......:o)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

jRk0 ::

Tocno to sem ze jaz reko:)
Ajaj, ti laznivci:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Samson ::

Hja in naj se jast revez postavim proti njemu..KHM.
Moja konfiguracija niti ni slaba, se pa niti na bliz ne more primerjat z njegovo:
c800@1120, Abit ST6Raid, 512 ram, 40IBM, TEAC 40/12/48, Toshiba DVD, MX 440....WITH DIAL UP ACCESS POWERED BY US ROBOTICS COURIER :O||
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samson ()

mich ::

Mislim dejmo no fantje. preberte komentarje gor....
mislim no, pa kaj se kurčite ce nimate take grafikulje..vprasanje je bilo da pač spil trenutno ne dela in da iščem po netu popravek za RADEON9700.
Jebi ga trenutno pač ne dela, vam povem pa nekaj ko bo delal (najverjetneje na 1600X1200 z vsemi možnimi senčenji in oh in sploh....potem morate pa to samo videti oz. sprobati....RADEON 9700pro ni kar tako 100k in več..>:D ;(
Chuki ti pa, če nimaš kej pametnega napisat raje se vzdrži in ne klobasaj neumnosti...
želim ti veliko užitkov pri igranju tetrisa, saj verjetno to najraje igarš glede na tvojo mašino,ne?
Pa lep pozdrav.....

_Mortal_ ::

mich: Ne se obremenjevat z njegovi komentarji sej vidiš da je malo(kr dost) zaostal (mentalno)
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Jebiveter ::

mich: A se mi lahko cimprej oglasis na mail, prosim? -> jebiveter@volja.net
Hvala
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

pajek ::

Da še jaz dodam svoje !

Upam da z nfs 6 mislite Need For Speed Hot Pursuit 2 izšla pred kratkim oziroma zadnja nfs na trgu - če ni tako me pa popravite !!

Naj vam povem ( sam imam herculesa 9700 ) da ta igra z tanovim radeonom 9700 dela BREZHIBNO!! , kot tudi VSE ostale igre, ki sem jih probal - NISEM JIH MALO!! ... karica je brezhibna !! in vsaka NV30 ( ko bo prišla ) se lahko skrije - če ne drugače že po kakovosti SLIKE , ki ji ni para - filmi na TV so ENKRATNI !!! ok dovolj hvaljenja !! ,je pa res super tale 9700 čip - BRAVO ATI , še malo gonilnike izpili pa je POVOZU N-vidio :D ..

Tako omenjeno igrico igram PAZITE !
1 - 1152 X 864 X 32 + 4x AA in 8x AF :D ali
2 - 1600 X 1200 X 32 :D
BREZ ZATIKANJA in fps vedno nad 60 !!!

kaj hočete več !!! ... enkratno

mitch!!
1- naloži si zadnje driverje z Rage3d torej 6193 in pa programčič Rage3D Tweak!!
pa bi moglo delat !! če maš radeona 9700
2- optimatiziraj sistem - upam da to znaš!! ..sej ni veliko nastavitev!!..če ne pa praši kaj!!

tako govoril sem !!!

aja še moj 3D mark - čeprou mi je stabilnost bolj pomembna, ampak vseeno napišem rezultate - nič overclockano in vse na defoult torej 1024 x 768 x 32 !!
+ cpu amd 2200+ 384 pc2100 rama ( tu so rezerve) ... dobim nekaj čez 13000 markov:D , če se pa malo poigram - ni nobene potrebe!:D - pa krepko čez 13700 markov ... mislim da kr lep čas mam preskrbleno mašino !!

kaj naj še rečem ! živela ATIJEVA stabilnost in SPAT z N-vidio !!!
..le optimatizirat sistem je treba pa vse dela BP..

pa lp ...



undefined ::

Pajek, vsi vemo, da je trenutno R9700 king. Ni pa zato potrebno neke pristranskosti, ker je tudi jasno, da ga bo NV30 dohitela ob izidu, če ne celo prehitela (nič se zaenkrat še ne ve).

Drugače pa povej, če ti stvar še deluje normalno, ko pomakneš sliderje (v igri) iz 'default' na maximum. Baje se šele tam zatakne.

pajek ::

IceMan..ej daleč od tega da bi bil pristranski, samo je pa dejstvo da je ATI v 2D grafiki vedno KRALJ - pa tudi če pride NV3,4 ali 5.TO JE DEJSTVO!!!..te filme ki jih vrtim na TV moraš VIDET!!..čisto kot suza!!

dalje...sprobal sem tudi (mam pač veliko možnosti za sprobavat grafikulje!!) 4600 čip od NVidie in verjemite mi da sem z njim - takoj ob izidu imel MNOGO VEČ PROBLEMU - kot pa z tanovim RADEONOM 9700 .. se je pa res ATI ZELO popravil v zadnjem času !!! .. in pa odlična stran Rage3D z odlično podporo ATI karticam!!

Tko logično je da ma vsak svojega favorita, moj je ZA ZDAJ ATI !!
ATI je definitivno sedaj : LEPŠI in STABILNEJŠI - samo znat je treba nastavit!!..in celo ZAENKRAT HITREJŠI od Nvidie - seveda se bo to spremenilo z NV3 samo ne veliko..lahko par markov več ali pa kak fps .... samo LEPŠA N-VIDIA od ATI-JA nikoli ni BILA in tudi NIKOLI NEBO !!

toliko o temu ....

Torej vidim da govorimo o N.F.S.H.P. 2..se mi je zdelo!!

v sami igri so trije sliderji in sicer: CAR DETAIL, SPECIAL EFFECTS IN PA WORLD DETAIL , ko govorimo o Graphic Detailih ... ja VSE IMAM NA MAXIMUM ... NORMALNO ... jeziček do konca :D ...... nobenega zatikanja !!!!

... hm čudi me da mate probleme z to igrico .. kot sem napisal ne podleže 1152 X 864 X 32 + 4x AA in 8x AF + vsi detaili v sami igri na FULL!!

občasno zatikanje se pojavi pri res. 1280 X 1024 X 32 + 4x AA in 8x AF ... to je pa že zelo visoko .. tko da dam 2x AF pa je vse tekoče ....
za 1600 X 1200 X 32 pa je vse tekoče le BREZ aa in af , kar je tudi normalno sej ta resolucija je že FULL zahtevna!!

to je zaenkrat vse ... Mitch ti dela sedaj ??

lp

cpu ::

8-)
a kdo v,e ce se na netu ze dobi in ce se kje, piratska verzija NFS6 zastonj?>:D
LP, CPU

||_^_|| ::

cpu: jaooo...

kuglvinkl ::

in vsaka NV30 ( ko bo prišla ) se lahko skrije - če ne drugače že po kakovosti SLIKE

Khm, od kje ti ti podatki?


IQ
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

pajek ::

kuglvinkl....ne bom se kregal !!!

enostavno si nabavi oziroma sprobaj : RADEONA 9700 in pa NVIDIO 4600 ... pa pazi ker se od kartice do kartice razlikuje in povej kje je boljši TV-OUT!! .. potem se pa zahvali RADEONU za ostro sliko !!!

čao...

Matty ::

pajek: kjer se prepirata dva... matrox najlepso 2d sliko ima (in tudi tv out prikaz)... samo kaj ko ga j***jo otroske bolezni (ki jih ni malo pri parhelii), hitrost 3D in cena...

mich ::

Se zmerej ne dela, pravzaprav nisem nič od tega sprobal....kakor imam sedaj nastavljeno z vsemi možnimi novimi gonilniki mi delajo vsi ostali špili,prezprekorno, itak pa sem v redme filu pri NFS prebral da špil ne dela točno na RADEON 9700 pro...in da raziskujejo zadevo ter da bo potreben pach...tako da ne vem kako tebi dela na 9700 pro, mogoče ker maš Herculesa????
Jaz imam pa shapire al neki tazga...:\
Še vedno iščem pach......:(

PAJEK: mas ti 9700 ali imaš 9700 pro...je razlika???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mich ()

globoko grlo ::

pa pajek, NV30 ni čip 4600, 4600 = NV25

verjetn veš, sam v zadnem postu si mal čudno napisov

aja, sm hotu rečt, da ne moreš govort kok bo 9700 pro bolš od NV30, če še prbližn ni uzun, od splavitve 9700 pa do NV30 bo skor pol leta, kar je zadost da se zamena cela generacija, tko da bomo vidl kaj bo

Zgodovina sprememb…

pajek ::

ja globoko grlo .. res ..slabo izražanje!...NV25 !!!

mich!!

moj je PRO verzija 9700 ... torej delujoč na 325/310 ... če ga navijem pa je stabilen na 350/350:D ..lepo a!!

čudno da ti ne dela, ker vsi radoni PRO9700 naj bo to SAPPHIRE,GIGABYTE ali HERCULES ... itd - to je vse isto - ISTI ČIP ... very strange, da ti ne dela!

si vse nastavitve sprobal!!

lp...

cybermedo ::

Malenkost mediacije za prepirljivce:

Vsak, ki bi osporaval dejstvo, da je R 9700 pro trenutno najhitrejša grafična kartica na svetu (masovno proizvajana) je kreten - ker to je dejstvo! Po drugi strani pa je kreten tudi vsak, ki trdi, da prihodnji oz. eden od prihodnjih Geforcov ne bo hitrejši od Atija. Pred mescem dni, ko 9700 še ni bil na trgu je bil 4600 definitivno najhitrejši, trenutno je to 9700, čez mesec ali dva oz. pač ko pride ven NV 30, pa bo to spet Geforce. Pač tako je. Nvidia ima nepredstavljivo veliko finančno zaledje (v razmerju do ATIjevega se meri z faktorji) in bi bilo neumno pričakovat, da bi pustili ATIju, da jim zbije krono z glave. Skratka enkrat je eden malce naprej, drugič bo pač drugi - vsaka debata o tem, kateri bo v prihodnosti, je nesmiselna, ker je že sedaj jasno, da bo en čas eden, pol spet drugi, pol spet prvi itd.

Glede kvalitete slike - jaz nekih razlik ne opazim, po moje je ATIjeva odlična slika le relikt iz časov, ko se je kosal z 3dfxom, ampak to je zgolj moje mnenje, vsak ki drugače misli, naj kar, si bo pač kupil ATIja, pa bomo vsi srečni... LP

mich ::

Pajek in ostali: KONČNO DELA:D
O.K so še neki problemi npr. resolucijo mi kaže kot najvišjo možno varijanto 1280X1024 al neki tazga...v glavnem ne pridem do 1600x1200 pa igra najverjetneje sigurno podpira,ne?
No, da sem jo spravil v tek so bili potrebni gonilniki 6193, SiS 1,12 jasno ob najnovejšem BIOS za Asusko ter manjši popravki v BIOSU....

Pajek: kakšne maš ti gonilnike in ali ti npr. v PCMARK2002 ali 3D MARK 2001 SE pokaže da ti AGP dela na 8X??....jaz dobim največ 4!!!
V Control panelu imaš sicer (61936 gonilnik) možnost nastavitve hitrost AGP vodila, ampak mi že po defoltu nudi samo 2X??
LP

Boky ::

mich samo za info, kero plato imas ?

jRk0 ::

Pocasi bo dovolj prepiranja o graficnih. Stick ti the topic...
You fuck up once, you loose two teeth.

mich ::

Boky: ASUS P4S8X:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AtaStrumf: Radeon 9800 PRO

Oddelek: Strojna oprema
142372 (1935) Gejmer
»

nVidia z novima NV28 čipoma

Oddelek: Novice / Grafične kartice
192098 (2098) morphling1
»

ATi vs. nVIDIA

Oddelek: Kaj kupiti
312092 (1433) San
»

Radeon 9700 je zunaj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1296799 (4066) ||_^_||

Več podobnih tem