» »

Spar črtna koda

Spar črtna koda

1
2
»

Volk| ::

Saj nam je vsem jasno...samo dopovej to onim v Leclercu!
Če se komu ljubi, naj napiše kak mail Leclercu pa povpraša, zakaj so tako butasti. Meni se ne ljubi, ker itak vem, da bodo mlatli prazno slamo.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

TheHijacker ::

Volk| je izjavil:

TheHijacker je izjavil:

Sem si tudi sam namestil CardStar na Androidov telefon SGS. Do šparove kartice še nisem prišel sem pa poskusil vse ostalo. Od kolosej joker kartice do hervis, mana, giga šport,... Vse je šlo kolikor tolikor v redu čez.

Problem imam trenotno s Cobiss kartico za knjižnico. Nikakor mu ne rata prebrat. Baje je Code 93 kot sem našel v navodilih na njihovi strani. Če številko prepišem je bar koda čisto drugačna kot na kartici.

Kakšna ideja?

Glede šparove kartice. Na kateri strani si dal prepoznavo iz slike, da si dobil številko in kateri tip kode si izbral?


Zdravo
Kako ti je uspelo joker kartico prebrat? Meni ne uspe nikakor. Sem poskušal tudi spravit na računalnik pa ne gre in ne gre.
Ostale kartice mi je vse uspelo spravit gor. Uporabljam bacode.


Program CardStar jo je prebral BP. Sicer je zelo dolga in tudi v landscape težko pride na ekran.

Pa še to Barclone je tudi super program. Celo prebere Cobiss kartico ampak jo ne zna prikazat. Sem kontaktiral avtorja in je rekel, da bo v naslednji verziji dodal not še Code 93 podporo. Bom danes na njem sprobal še ostale kartice.
http://www.google.si

Zgodovina sprememb…

Volk| ::

Zanimivo, meni pa prebere vse kartice razen Joker. Mogoče ker je koda tako dolg? sem poskušal tudi z CardStar
Samo tebi je pa šlo.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

AngelOfDeath ::

Pozna kdo program cardmobili ? V bistvu je to nekaj podobnega kot CardStar in tile. Samo da imajo podporo tudi za windows mobile
edit: Slovnica

TheHijacker ::

Tale Barclone mi je res všeč. Čisto vse mi je prebral do sedaj (mala malca za sparovo kartico) razen Cobiss kartice za knjižnico. Prebere jo in tudi dešifrira številko iz nje, ne zna pa jo prikazat. Sva z avtorjem na liniji. Podpora za to bo v naslednji verziji. Že imam prve beta verzije.

Poleg tega ima še cel kup stvari v načrtu, ki jih želi dodat v program.

Za Jokerja se je tudi meni nekaj časa matral. Moraš imeti mirno roko in pa malce sreče. Dobljena koda je identična tisti na kartici.
http://www.google.si

Volk| ::

Pol pa se avtorju predlagaj da naredi izvoz/uvoz kod. Če namestiš na novo rom ali pa hočeš prenest na drug telefon je zelo uporabno, zakaj bi se mantral s ponovnim skeniranjem.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

TheHijacker ::

To je že na to-do listi. Pa še cel kup drugih stvari.

Za Joker kartico je kodiranje Code 128. Isto je za Spar Plus.
http://www.google.si

Volk| ::

Sem poslikal JOker kartico pa uporabil neke online skenerje, pa vsi javijo, da ni nobene kode v sliki.
Ne vem zakaj mi kode ne prebere.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

TheHijacker ::

Poskusi tu:

http://www.datasymbol.com/barcode-recog...

Lahko probaš tudi dodati kartico ročno in izberi Code 128 kodiranje ter seveda prepiši tisto dolgo številko in črke.
http://www.google.si

Volk| ::

Ja, zdaj pa je šlo, ko sem ročno dodal. Zgleda ista :D
Hvala ti.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

sgdjkdlsugi4 ::

TheHijacker je izjavil:

Tale Barclone mi je res všeč. Čisto vse mi je prebral do sedaj (mala malca za sparovo kartico) razen Cobiss kartice za knjižnico. Prebere jo in tudi dešifrira številko iz nje, ne zna pa jo prikazat. Sva z avtorjem na liniji. Podpora za to bo v naslednji verziji. Že imam prve beta verzije.

Poleg tega ima še cel kup stvari v načrtu, ki jih želi dodat v program.

Za Jokerja se je tudi meni nekaj časa matral. Moraš imeti mirno roko in pa malce sreče. Dobljena koda je identična tisti na kartici.


S katerim barcode scannerjem skeniras kartice ?

TheHijacker ::

Saj sem napisal. Barclone.

http://www.appbrain.com/app/barclone/uk...
http://www.google.si

Volk| ::

Ne vem če lahko z Barclone skeniras. Jaz uporabljam Barclone program, kateri mi shranjuje kode, za sam sken pa uporabljam QR droid ali pa QuickMark. Sicer pa ti zže sam Barclone ponudi, kaj boš uporabil za skeniranje.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

sgdjkdlsugi4 ::

Volk| je izjavil:

Ne vem če lahko z Barclone skeniras. Jaz uporabljam Barclone program, kateri mi shranjuje kode, za sam sken pa uporabljam QR droid ali pa QuickMark. Sicer pa ti zže sam Barclone ponudi, kaj boš uporabil za skeniranje.


E to sem mislil, KeyRing ima svoj skener, CardStar in Barclone pa uporabljata druge. Na zalost mi z QuickMarkom ni uspelo poskenirat nobene, edino KeyRing je prepoznal ComShop kartico.

Volk| ::

Probaj z QR droid. Meni je vse prebral. Razen Jokera :D
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

shark_nm ::

Hmmm pomojem že napolno kradejo ko srake s temi kodami... Bi blo dobr slikat od Jankoviča Kartico :)

sgdjkdlsugi4 ::

Volk| je izjavil:

Probaj z QR droid. Meni je vse prebral. Razen Jokera :D


Mega, QRDroid + Barclone = dela odlicno :]

sgdjkdlsugi4 ::

shark_nm je izjavil:

Hmmm pomojem že napolno kradejo ko srake s temi kodami... Bi blo dobr slikat od Jankoviča Kartico :)

Nalepko ti je se lazje spizdit ... Tako da nevem kaj se vsajajo trgovci.

TheHijacker ::

Volk| je izjavil:

Ne vem če lahko z Barclone skeniras. Jaz uporabljam Barclone program, kateri mi shranjuje kode, za sam sken pa uporabljam QR droid ali pa QuickMark. Sicer pa ti zže sam Barclone ponudi, kaj boš uporabil za skeniranje.


Seveda lahko z BarClone skeniraš. Imaš možnost Scan (preko kamere z zajemom slike) in Add (dodajanje kod ročno). Kot sem že napisal je meni prebral avtomatično vse kartice, samo Cobiss kartice ne zna prikazat (Code 93). Na peš sem pa dodal kartico iz Jurja šop in pa merkurja, ker te dve nimata črtnih kod ampak samo številko.
http://www.google.si

sgdjkdlsugi4 ::

Mas mogoce ze prednamescen kak barcode reader na telefonu ? Ker BarClone le uporabi externega, nima svojega.

TheHijacker ::

Imam ja. Barcode scanner. Je bil že v mojem romu.
http://www.google.si

sgdjkdlsugi4 ::

No to objasni, kak si lahko z BarClone-om skeniral :P

Volk| ::

Hm...je kdo poskušal skenirat davčno številko(čeprav ne vem kje bi to rabil). Na onem malem listeku je gor koda. Meni je ne prebere.
Hm...merkurjevo kartico če dodaš jo lahko uporabiš v trgovini? namreč, koliko vidim na kartici ima samo magnetni trak. Vsaj moja.

Sem član dveh knjižnic...obe prebere, ne zna pa prikazat.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Dr_M ::

Danes probal v sluzbi prebrat iz AMOLED displaya kodo z laserskim citalcem, pa je ne prebere.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Volk| ::

Meni pa v Sparu ne prebere kode.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

tx-z ::

A nimajo teh kartic "smart kartic", al so kr na črtno kodo?
tx-z

RuN ::

Meni je v soboto v Sparu prodajalka brez problema prebrala iz telefona kodo dol :)

Je sicer malo čudno pogledala in povedala, da kaj takega pa še ne :P

Volk| ::

Pa ti je delala? hm, zakaj pa meni ne prime?
Kako si jo skeniral? Ker program maš?
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

RuN ::

@Volk|

uporabljam CardStar

pa tudi davčno sem lepo not spravil samo je nisem skeniral, sem kar številko vpisal in izbral kodiranje na Interleaved.

sgdjkdlsugi4 ::

Kolegu danes pokazal zadevo, pa je takoj sprobal v Sparu, baje brez problema prepoznalo kodo z zaslona.

Volk| ::

Hm, zakaj pa pol meni ne gre? Sam sicer uporabljam Barclone, samo saj vseeno ker program je.
Koda je ista kot na kartici, samo ne zgrabi je.

Imam galaxy S. Pa folijo na ekranu.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Dr_M ::

Pomoje je amoled kriv.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

RuN ::

Na mojem Desireju je tud amoled pa folija čez, pa je takoj prepoznalo, tako, da ne vem.

Mogoče kontrast?!?

šernk ::

malce offtopic a vseeno bom kar tu vprašal, kako to kartico uporabiš na hitri blagajni? ne kako se koristi bonus, le kako se ga nalaga gor, lahko le med skeniranjem izdelkov še kartico udariš (tako kot delajo na navadni blagajni), ali moraš kaj posebej pritisnit?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

m47hingi ::

Je bilo samo vprašanje časa kdaj bo kateri od "slovenskih" trgovcev videl to kot prednost.

http://www.hervis.si/rsync_hervis_si/pd...

Moti me edino:
- obveščeni boste o cenejših nakupih, novostih, dogodkih in naši ponudbi preko brezplačnih MMS/SMS sporočil

Je potrebno preverit, če je to možno izključit.

blackbfm ::

Heh miljon nekih kartic pa miljon klubov pa ugodnosti..vse je že najmanj 50%..sam k pa pogledaš overall se pa cene non stop sam višajo >:D

Volk| ::

Meni pa nikjer ne prime. Danes sem poskusil tudi v Merkurju, pa ne gre. Imam Galaxy S. Folija prek.
Kakšna ideja?
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Matko ::

STASI ::

"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

T0RN4D0 ::

A winsi pa smrdijo? :O
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

ales85 ::

Ja, a še nisi vedel? >:D
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Laserske kartice

Oddelek: Loža
192083 (1375) Isotropic
»

Kako se znebiti kartic brez čipov

Oddelek: Loža
223252 (2121) St235
»

Kartice ugodnosti - zakaj ne?

Oddelek: Loža
457972 (6528) matobeli
»

Gneča pri blagajni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11120120 (15618) GregiB
»

exploit v knjižnici

Oddelek: Informacijska varnost
366581 (5834) poweroff

Več podobnih tem