» »

Make girl to leave boy

Make girl to leave boy

Marcell ::

Pozdrav!

Sicer nevem, ali podobna tema že obstaja, pa vendar bom vprašal:
Predlagani načini in metode pripraviti punco, da zapusti fanta, seveda lahko tudi obratno, skratka razveza para, ki obstaja 2 leti. V sami vezi ni zaljubljenosti ter bonbončkov, ki jih začeti veze nudijo, vendar se le-ti po času razblinijo.
Z nasveti naplano.

M-XXXX ::

Če se prav spomnem je neka podobna tema že bila in par odgovorov je bilo L.E.G.E.N.D.A.R.N.I.H. :D

gendale ::

to pa res ni problem človeštva


pa recimo da ti uspe
z njo ne boš mogel biti dosti časa, ker boš mel vedno v glavi tisti dvom 'če je uspelo meni, bo pa še komu'
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

LordTado ::

Wild things si poglej:)

WaterBoy ::

Ne kupi ji darila za rojstni dan. Preverjeno deluje ;((

barakus ::

Vprašanje tukaj je, kaj maš ti od tega?

Nekakšen catch22 je to, če spizdiš nekomu punco, nikoli ne veš, kdaj bo nekdo drugi tebi. Razen, če je dejansko nekaj narobe v zvezi?

Meizu ::

WaterBoy je izjavil:

Ne kupi ji darila za rojstni dan. Preverjeno deluje ;((


Če te je tvoja pustila zaradi takšne malenkosti, potem brez zamere, ampak je pa osladna kešpička do amena. Si jo mogu brcnit tja skozi okno bemti ja... ;(

WaterBoy ::

Ne me ni, sam se je pa dougo nabitalo in ko je poknalo je blo tut to za čut. Pač se zgodi. Ni vsak za vsakega :)

Meizu ::

Eh, babe so razvajena roba, ti rečem.

WaterBoy ::

Eh. Pr takih letih ne bi tega pričakoval

Meizu ::

Sej veš kako gre - 100 žena - 200 sisa :))

p0ki ::

deluje ce njeno najbolšo kolegico podres :) ceparv si potem prasec :) ampak dekleta majo rada prasce :)
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

Dr_M ::

Ahaha...to je najlazja stvar v zivljenju.
Edino jeba so ucasih posledice. Babe so kace in te lohk fino zajebejo, ce hocejo.
Jasno, z lazmi, drugace ne gre :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Meizu ::

Ramon dekers ::

Meizu je izjavil:

Eh, babe so razvajena roba, ti rečem.



točno tako pa draga tud. Meni tako že dol visi za te babe, in mi je res vseeno ali sem do 30 ga samski ali ne, dokler ne dobim neke ženske, ki študira, raziskuje, prebere kdaj kakšno knjigo, razmišlja kritično ima neke poglede, si želi karierko hkrati pa da še nekaj na videz (dejstvo je da potem v postelji ne laufa, če je pač, hmm ni lepa:) rajši nimam ženske, kot pa da se pri 30ih ločiš z otroki in upaš da se boš zbudil iz sanj oziroma nočne more.
Najbolj zabite so pa tiste ko hodijo na faks in joka koliko knjig ima za prebrati in da prej v življenju sploh ni nikoli brala.
No to so bolj tiste, ki jih srečaš v diskačih, pač one night stand girls.

blackbfm ::

moja je bla tako osebnostno-karakterno kot fizično popolna..sam pol čez čas pa jz več nism bil zanjo tko da kurc:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

DonMatejo ::

haha. epic theme. subscribed. Pa glejte, da bodo dobri odgovori. ;)

Avtorju: nisi pojasnil:
a) želiš stran od svoje punce
b) želiš da gre punca stran od xy

zcetrt ::

V podpis na slotech daj njene mere in ostale karakteristične podatke.
4.

D3m ::

A/S/L/P = Age/Sex/Location/Picture :D

Thank you!
|HP EliteBook|R5 6650U|

kalko ::

Avtorju teme: Na napačnem forumu sprašuješ :D

Pojdi raje na Cosmo forum, kajti ženske so prave mojstrice tega, kako narediti, da "jo bo fant pustil", čeprav si konca zveze najbolj želi prav ona sama. Moški večinoma ne znamo biti tako preračunljivi in hinavski. ;)

fingaz ::

Em

-Če bi rd, da te pusti tvoja punca..Se obnasej kot dushbag (das jo na stand by..in po casu dojame..preverjeno deluje)

-Če bi rd, da punca pusti x fanta..se druzi z njo ( sam ne bit picka pa govort neumnosti/lazi o x ...preverjeno deluje (v mojem primeru ni bil namen spelat x ponco))
Pa verjemi pri 2 opciji, ce bos hodu z njo no bo ratal deluje rofl :>

Marcell ::

Seveda deluje če se družiš drugače pač ne gre...gre se za to da bejba "nemore" pustit tipa ker mata za sabo "že" 2 leti (in še psa skupnega!!), ampak skos govori kok bedna je veza...a zmano d je ok in je vesela. A men na fertik huda in bi jo mel seveda...

blackbfm ::

midva z bivšo mava tut skupnega psa..ni nč pomagal :P

keworkian ::

Ponavadi pomaga, če rečes "ej lej si mi antipatič(-en/-na), gtfo". Samo pičke(oba spola namreč) se skrivajo s temi sneaky načrtu, grab some ballz.

Zgodovina sprememb…

fingaz ::

Lej cej tok bedna bi mu ze rekla ? Zakaj jo ne prasas, zakaj mu ne rece da ne gre etc...? Glej tut z druzga zornga kota, po dveh letih se zna tut k njemu vrnt (pes,debate itd..). Js bi jo dau na stand by pa bi si ksno drugo najdu za "druzenje". Pol bos vidu, kok je zainteresirana

hf player

Ramon dekers ::

kaj se obremenjujete s temi babami, a ni boljše da imaš veliko postranskih dejavnosti, namesto da greš h babi in poleg sexa poslušaš večinoma časa bedarije (ki ti momogrede vzame več kot kakšno urico) zraven pa lahko vzameš še pol urice popoldanskega spančka. Baba pride ko pride iso gre kot pride. Če to ni to rese nevem zakj bi se človek silil, sex je ok, samo kaj potem, ko nehata...

Scarface ::

Ramon dekers u really must have some issues....glede na tvoje komentarje v tej temi...
Been there, done that....

eCycle ::

Lahko jo dobiš na svojo stran ampak je samo vprašanje časa kdaj bo spet drugemu jamrala...nekateri pač ne vejo kaj je dejansko veza, kako funkcionira in ne dojamejo da brez nič ni nič....za uspešno vezo je treba vložiti tudi nekaj truda, ker le ta ni samoumevna...

Scarface je izjavil:

Ramon dekers u really must have some issues....glede na tvoje komentarje v tej temi...

+1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: eCycle ()

McHusch ::

vez med ljudmi ima za razliko od vezi med atomi višjo energijo kot nevezano stanje.
spontana reakcija je, da razpade, zato moraš cel čas vlagat energijo, da ne razpade :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: McHusch ()

Ramon dekers ::

McHusch je izjavil:

vez med ljudmi ima za razliko od vezi med atomi višjo energijo kot nevezano stanje.
spontana reakcija je, da razpade, zato moraš cel čas vlagat energijo, da ne razpade :)



neposredno denar

Marcell ::

dobri pogledi...pa vendar nebi se tko štulil okol nje č bi šlo sam za sex...tega dobiš lah kr dost, kera pa noče tm ene nikakve nebi seveda....č je dobra kot je tale bejba pol pa se po mojem mnenju splača počakat al pa ubrat kako drugo metodo da jo dobiš, seveda ne velja č enkrat jambra men, d bo še kdaj kermu, vedet pa seveda nemoreš. ženske so kače ;P

Ramon dekers ::

sicer pa bolj se boš izgovarjal da te ženska pusti rajši te bo imela. Sam sem tudi hotel po diplomatski zvezi razščiščiti da to ni to, in sem se izgovarjal da nimam več toliko časa za njo... In je vedno rekla ja ok bo pa drugič več... Tako da moraš pač povedati da to ni to in je zadeva rešena, brez usmiljenja. Žensk je povsod dost. Sam pametnih pa lepih je premal. Je pa dejstvo da takšne bolj padajo na debile, no je dokazano. Lepa dekleta ljubijo barabe:)

amigorwhat ::

Pokaz ji penis. Mogoc je tvoj dost korajznejsi in bo nemudoma zapustila tega tipa....

Lp

Zgodovina sprememb…

Marcell ::

amigorwhat je izjavil:

Pokaz ji penis. Mogoc je tvoj dost korajznejsi in bo nemudoma zapustila tega tipa....

Lp


already done my friend, results ara amazing ;)

amigorwhat ::

Super... To vedno pali!! :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na zmenek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13326812 (5826) simnov

Slovenska hookup stran?

Oddelek: Loža
265133 (3720) globoko grlo

Je sploh še kdo zvest svojemu partnerju? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
68196320 (81490) bluefish

Več podobnih tem