» »

Nakupovanje xboxa 360/ps3

Nakupovanje xboxa 360/ps3

Med0 ::

Kupujem enega od teh konzol nekako mi bol sede ps3 saj obožujem online in mulytiplayer in je olnine zaston in je tudi baje bolj grafi, samo xbox ima pa baje boljši plošček. No če kdo pozna kakšno dobro trgovino, ki bi kmalu imela kakšno akcijo za te dve konzole se priporčam. Ter kaj naj zraven še kupim,... 2 ploščka,pištolo,... nwm povjte predloge LP Blaž

Dromar ::

Ne pričakuj nekih akcij na konzole...Se ne dogajajo ravno pogosto. Če boš kupil shitbox, potem pojdi v Müller, PS3 pa kupi v Bigbangu 160gb pa podaljšaj garancijo na 3leta nujno.
Na tvojem mestu bi vzel PS3, ker je online zastonj (čeprav je slabši zato!), pa če ne boš ravno full na velko igral na 2 igralca, potem kupi drugi joypad od speedlinka, ki je popolnoma zadovoljiv in stane 1/3 tolk kot original...
Pištolo? Jes osebno mova nimam.
Kar se tiče kontrolerjev...Ko sem šel iz PS3 na shitbox se mi je zdel X kontroler boljši, ko pa sem ponovno v roke prijel PS3 kontroler, ga več ne dam od sebe...

Med0 ::

kaj a se to tolk kvari al kaj?

galu ::

Sonyi ne (slim modeli so skorej 'nesmrtni'), Xbox starejši modeli pa so cepali kot muhe.
Tako to gre.

Dromar ::

Ma lej...Košta te 25EUR da imaš garancije 3leta namesto 1leto...Pa če boš dosti igral ti bo 2x šel joypad rakom žvižgat v tem času in dobiš novega. Pa lahko ti kaj pade po tleh in doplačaš samo tretjino pa tak...25EUR je in res se splača vsak cent te garancije. Da ne omenjam tega, da če boš čez 1 leto prodajal PS3 boš zaradi te garancije dobil tudi 50EUR več za PS3...

retron ::

Glej, vseeno je, vedi pa da večina iger na Xboxu so tudi na PCju, PS3 pa ma več exclusive špilov. Ogromno je tudi multiplatform tko da naj te ne skrbi če boš zgrešil kak špil.
Glede ploščka se pa motiš, saj je vsaj po mojem mnenju xbox plošček bil neverjetno slab za uporabo. D-pad je skorajda neodziven, če hočeš igrat kak Street Fighter lahko kar pozabiš saj je nemogoče izvajati kaj bolj kompleksnega kot samo gor dol levo desno na D-padu od xbox controllerja.
Playstation pa ima že od prve konzole zelo efektivne kontrolerje in res ne vidim kaj folk strelja ko se pritožujejo da sony že 15 let ni menjal dizajna kontrolerja. Zakaj bi menjal, ko pa tale dela perfektno?
Je pa res da ima xbox live dosti boljši multiplayer, ampak baje da je ogromno nadležnih 12-letnikov (v ameriki, po evropi nebi vedu).

Priporočam ti nakup PS3 slima. Ne troši pa denarja na move ali kinect ali taka sranja, razen če si RES MOČNO želiš. Ta najnovejši modeli pa se ne kvarijo toliko.

Med0 ::

kje se da pa kšne dobre igre kupt pa poceni in katere so dobre

T-Majo ::

Iz svojih izkušenj lahko povem, ker sem si prej lastil PS2, sedaj Xbox360, da je PS2 (ki je mojih info enak, kot PS3, le da ni brezžičen) boljši od X360 game pada.

velky ::

Dromar je izjavil:

Ne pričakuj nekih akcij na konzole...Se ne dogajajo ravno pogosto. Če boš kupil shitbox, potem pojdi v Müller, PS3 pa kupi v Bigbangu 160gb pa podaljšaj garancijo na 3leta nujno.
Na tvojem mestu bi vzel PS3, ker je online zastonj (čeprav je slabši zato!), pa če ne boš ravno full na velko igral na 2 igralca, potem kupi drugi joypad od speedlinka, ki je popolnoma zadovoljiv in stane 1/3 tolk kot original...
Pištolo? Jes osebno mova nimam.
Kar se tiče kontrolerjev...Ko sem šel iz PS3 na shitbox se mi je zdel X kontroler boljši, ko pa sem ponovno v roke prijel PS3 kontroler, ga več ne dam od sebe...


Kaki shitbox, kaj je s tabo?? Daj mej mal spoštovanja do xbox-a pa nehi se tak otročje obnašat.

Sam si lastim xbox360 in nimam z njim nobenih problemov, pa mam starejši model. Slimi pa se tak ne kvarijo več. Ma prjatl PS3 pa pri multiplatform igrah nism opazu nobene razlike. Pri kontrolerji tut ni neke razlike, ne morem rečt kateri je boljši. Baje ma lahk PS3 boljšo grafiko, ampak pri multiplatform igrah ma xbox ponavadi boljšo. Kar se tiče ekskluziv pa ne vem.

Ena prednost xboxa je še piratstvo. Lahko piratiziraš PS3 špile, ampak je pomojem več kompliciranja, pa še na net ne moreš.

Med0 ::

hehe nekateri tudi pravijo da je ps2 zelo dober, mogoči bi ga celo kupil (zaradi cene) vendar je žalostno ker najnovejših iger nedelajo zanje

PARTyZAN ::

Velky: na PS3 sploh ni več problem piratizirat. PS3 je trenutno najbolj "pohekana" konzola od vseh novih. Online ban pa glih tako fašeš na Xboxu, če si pirat.

Dromar ::

Imam naj spoštovanje za konzolo? Zakaj? Če pa je res tako...Kvari se kot za stavo, plačat je treba za multiplayer, pri starejših modelih je treba dokupit celo wifi anteno, narejen je švoh, grd je, kontroler je slabši, batrije morš kupvat za njega, exkluzive so slabše,...
Mel sem oboje, PS3 je boljši.

PARTyZAN ::

To je tvoje mnenje. Nam je jasno, da nisi objektiven že po tvojem prvem postu v tej temi.

velky ::

Od kod tebi, da se kvari?? Zarad filmčkov na youtube od RROD? Ko sm v našo skupino prjatlov prvleku xbox, nas ga je kupilo 6 in noben ni imel problemov. Da, internet je plačljiv, pa zato dela.
Narejen je švoh? Kaj je PS3 narejen iz kovine?? Ne isti k**** plastika. Kontroler ni slabši, maš dost testov na netu,ko pravijo, da je boljši, pa lahk kupiš controller z play&charge kitom in ne rabiš nobenih baterij. Pa slim ima vgrajeno Wi-fi anteno, starih pa tak ne prodajajo več.

Ne zagovarjam nobene konzole. Moja prva konzola je PS2 in sem celo mogoče bol na strani PS3.
Kupi se pa tista konzola, ki jo imajo tvoji prijatelji/znanci. Tak sm js naredu.

Glede piratiziranja... Res je, da dobis ban na xbox live, ampak po mojih izkušnjah ga ne dobiš tak hitro. Seveda, če paziš.

Dromar ::

Meni sta dva Xboxa crknla za RRODom...Pred dvema letoma, oziroma zdaj so verjetno že skoraj 3, sem kupil Arcada in mi je po kakem mescu, dveh crknil za RRODom, pa so mi ga zamenjali na garancijo (čakal sem pa lahko lepo 45dni med poletnimi počitnicami, tako da sem dobil konzolo lih na začetku šole!). Tista konzola je pol lep čas delala, a sem jo po nekaj časa prodal. Pol sem bil neki časa na PS3, zopet prodal, kupil pol leta rabljenega Arcada, ki mi je crknil po enem tednu, pa so mi ga zamenjali za novega Elita 120gb, ker je Arcadov sfalilo že do takrat.
Sej meni je v končni fazi vseeno, jes sem bil več časa na boxu in ne zagovarjam piratstva, vsaj pri igrah ne, ker za tisto igro je par sto ljudi delalo, na koncu pa so slabše plačani, ker si večina pač špil kr dol potegne. Me zanima, kak bi se počutli, če bi se dalo vse stvari tak fino "ukrast", da bi recimo en delavec tam delal neke kovinske dele in bi jih vsi enostavno ukradli, on pa nebi dobil dosti kul plače.
Xbox je ameriška konzola in pri njih je kvaliteta jasna-zanič-tako kot avti in vse drugo. Za čim manj dnarja nardit čimdražjo konzolo in rezultat je pač jasen. Japonci po drugi strani dajo nekaj tudi na kakovost.
Joypad od boxa ni slab, to ne rečem, je pa slabši od PS3 kontrolerja, ker je težek, ker ma zanič Dpad, ker tisti, ki pride s konzolo nima vgrajene baterije in ker ma slabšo povezavo.

tule mate 2 uri dolgo primerjavo konzol, ki je, po mojem mnenju objektivna v vseh pogledih.
Se strinjam, da se splača kupit tisto, kar majo prijatli, na žalost je to ponavadi Xbox.

velky ::

Zgleda, da pač nimaš sreče v življenju. Pa kok sm iz tega razbral, se nikakor ne moreš ločit od xboxa :DD

Kaj ti delaš z xboxi ne vem...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero konzolo kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15826800 (23378) Pesimist
»

Xbox (prosim za nasvete)

Oddelek: Konzole
324154 (3894) Mojchy_3_
»

pomoč ! xbox al ps3 ! uff...

Oddelek: Konzole
141881 (1606) St235
»

Nakup računala in/ali konzole

Oddelek: Kaj kupiti
191365 (1133) Dromar
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514540 (11059) PARTyZAN

Več podobnih tem