» »

Zvočniki pc 2.1 spdif priklop

Zvočniki pc 2.1 spdif priklop

miller31 ::

Želim si kupiti zvočnike 2.1 in da imajo spdif priklop.
Sedaj me pa zanima, če ima kdo kakšne izkušnje kaj bi se izplačalo kupiti. Sicer sem bil ogret zelo za Logitech Z5500, ampak so enostavno za tam kjer jih mislim imeti v kabinetu preveeeliki in še 5.1 sistem ne vem kako bi prišel do izraza v "špajzi" oz. se bojim, da bi prišel preveč do izraza.
No kakšen nasvet kaj bi se izplačalo kupiti malo sem pregledoval forum, ampak sem našel same stare poste.
  • spremenil: miller31 ()

SimplTech ::

Kolikor vem je izbira 2.1 sistemov z digitalnimi priključki (coax ali optični) res bolj skromna. Na hitro sem našel nekaj model od Ediferja (Edifier S330D za 150 EUR in Edifier S730D za 375 EUR). Ni ravno poceni, če te pa bo zanimalo kaj več si pa poglej tukaj: link

Glede Z5500 pa naj doda kdo drug informacijo, edino kar lahko potrdim že tvoje razmišljanje da je stvar res ogromna in za majhno sobo mogoče res rahlo overkill.

miller31 ::

Te so mi kar všeč edifier s330d, ker uni so absolutno predradi pa še našel sem jih za 96,98 EUR.
Čeprav nimam izkušenj s firmo edifier.

Spock83 ::

Kje si jih to našel? Ker točno to sem tudi jaz nekaj iskal. Pa da zna odkodirat DD in DTS.

bili_39a ::

tukaj jih imaš za 99 EUR
Edit: saj ste že našli.

Zvočniki so solidni, čaprav mojih Cambridge Soundworks (ki so nekje v tem razredu) ne bi menjal (za glasbo).

DTS in te fore moraš pa na računalniku premlet. Zvočniki so samo to: zvočniki

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bili_39a ()

miller31 ::

bili_39a je izjavil:

tukaj jih imaš za 99 EUR
Edit: saj ste že našli.

Zvočniki so solidni, čaprav mojih Cambridge Soundworks (ki so nekje v tem razredu) ne bi menjal (za glasbo).

DTS in te fore moraš pa na računalniku premlet. Zvočniki so samo to: zvočniki


Kje pa si nabavil te cambridge soundworks. pa keri model imaš?

bili_39a ::

Kje pa si nabavil te cambridge soundworks. pa keri model imaš?


Heh, to je zgodovina - kakšnih 7, 8 let. Soundworks digital 2.1
To je bilo še preden jih je kupil Creative. Samo v Sloveniji nekako ni za dobit Creativovih zvočnikov.

Te igračke so vse po vrsti predrage. Kupi en rabljen A/V receiver (če rabiš digitalni vhod) in 2 zvočnika (Monitor Audio so poceni) in imaš pravi zvok. Ali pa kakšen mini sitemček.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Logitech Z-5500 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33048715 (17209) Matej_K
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44188330 (40805) staher
»

Logitech kvaliteta no more? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6911813 (8971) boolsheat
»

Nova anketa: kakšna konfiguracija zvočnikov je priklopljena na vaš primarni računalni (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
678066 (6361) Blum
»

katere zvocnike kupit?

Oddelek: Zvok in slika
61078 (895) Dalmatinc

Več podobnih tem