» »

orodne vrstica izginila

orodne vrstica izginila

pino ::

Ko odpres kak program na pc se v orodni vrstici tudi pojavi ta program. Sedaj naenkrat pa tega pri men ni vec, tako da edino s alt+tab lahko preklopim med programi. A kdo ve kam je to izginilo, a se da to kje vklopit? Sem ze vse lastnosti probal pa ne dobim tega nazaj. Vse drugo -hitri zagon, povezave, namizje .... pa dela cist ok.
Ne dela pa tudi tipka na tipkovnici za orodno vrstico (tista tipka kjer je narisano okno...kar na lepem, prej je delovalo vse ok.
Ma kdo kako idejo kako to dobit nazaj?
Imam pa win98se
LP Pino

Sims ::

Probaj it z miško v spodni del zaslona, pa malo migaj pa če bodo kake puščice se pojavle, se ti je zadeva skrila... Probaj na vseh štirih delih zaslona.. ?

San ::

Zdej ne vem če ima W98 to funkcijo, vedar stisni ctrl - alt- del, ustavi explorer in ga ponovno zaženi. Mogoče ti bo pomagalo.

pino ::

SunTrace po tvojih navodilih tale stvarca dela in dobim orodno vrstico nazaj. Problem je edino, ko resetiras PC sem pa na istem kot prej.
No ja bomo pa to skoz ponavljal, ker mi je res zoprno skoz alt+tab stiskat da pridem do programa.
Hvala
LP Pino

Gandalfar ::

kaj pa ce desno kliknes nanjo .. das properties in potem tm poskrbis da nimas kaksne moznosti auto hide vklopljene?

pino ::


Ok fantje hvala za pomoc, resil zadevo. Hja bil je pa virus w32.friendgreeting.
Norton mi vsak teden enkrat poskenira total disk in je nasel virus.
Res se spomnim, da sem od kolega dobil eno cestitko po e-maili pognal in...
Vec si preberite tukaj:
Klik
Ko sem vse pobrisal, vojla dela task bar tako kot prej-)))
LP Pino


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

opravilna vrstica

Oddelek: Pomoč in nasveti
247101 (5799) hearts17
»

Razširjeno namizje-2 monitorja

Oddelek: Strojna oprema
214765 (4457) LuiIII
»

problem pri windows XP (taskbar)

Oddelek: Programska oprema
81851 (1690) Dr Živago
»

Vklop opravilne vrstice v winXP

Oddelek: Operacijski sistemi
71278 (1139) darkolord
»

Problem z explorerjem

Oddelek: Operacijski sistemi
8819 (715) Ghero0

Več podobnih tem