» »

5.1 surroun za PC, cena do 100€

5.1 surroun za PC, cena do 100€

winkl ::

Iščem 5.1 sistem, priklopljen bo na PC, za poslušanje glasbe in občasno kak film/igro. Ne rabi bit ne vem kako močan, ker verjamem, da imajo sosedi svoje zvočnike.

Gledal sem recimo tole http://www.mimovrste.com/artikel/121006...

Rabil bi kak predlog, ne mislim pa posegati globoko v žep, ker nisem tako zahteven uporabnik.
Torej proračun do 100 €.

winkl ::

vidim, da sem najbrž napisal v napačno temo. se opravičujem.

matonson ::

Romzi ::

Jap, ravno danes sem jih naročil, lahko poročam drug teden kako je.
Trenutno imam na posojo ene podobne Geniuse malo starejšega datuma in podobnih karakteristik in so več kot OK (sigurno pa dajo bistveno več in boljši zvok od sebe, kot Logitechi iz zgornjega linka - pa še daljinec je zraven - brežični, ne tisto sranje na dratu ki ga prilaga npr. Logitech, da o variantah, ko so gumbi direktno na eni od enot sploh ne govorim).
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Romzi ()

madog ::

Teli v zadnjem linku so definitivno BEST BUY do 100EUR, sam imam doma ene dva ali tri modele starejše in še vedno po 6ih letih špilajo fenomenalno za tisto ceno takrat 30kSIT.
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

winkl ::

zdej se je pa punca vmešala, in pravi, da ne smejo bit rjave barve, ampak črni.
Torej moram iskat rešitve v omenjeni barvi (ja, vem da barva pri zvoku nima veze, ja vem, da ne smem ženske poslušat pri nakupu tehnike. Ampak to je vse samo v teoriji :) )

madog ::

malo slabši vendar v temni barvi

 5005 serija namesto 5050 serije!?

5005 serija namesto 5050 serije!?

Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madog ()

Romzi ::

No, sem dobil omenjene Genius 5050 V2 in špilajo odlično. Še bolje kot eni starejši, ki sem jih imel sposojene. Sigurno vredni tistih 104,xy EUR.
LP

winkl ::

no, jaz sem tudi nabavil Genius 5050. zaenkrat zadovoljen, moram jih pa še lepo umestit v prostor in pobarvat na črno.
bistvean nadgradnja v primerjavi s starimi stereo zvočniki, ki so oddajali zvok tudi, kadar ni bilo outputa

hvala vsem za pomoč

blazzajc ::

Romzi je izjavil:

No, sem dobil omenjene Genius 5050 V2 in špilajo odlično. Še bolje kot eni starejši, ki sem jih imel sposojene. Sigurno vredni tistih 104,xy EUR.

vidim da imaš sistem 5050 v2 zanima me kje si ga dobil ker bi tudi jaz raje kupil ta sistem ker ima močnejše stranske zvočnike kot pa samo 5050.

Skyman ::

Lep Pozdrav!

Da ne bom odpiral nove teme o zvocnikih bom kar tukaj prasal in sicer me zanima kje se dobijo Genius 5.1 5050 v2 ker sm gledal da je ima mocnejse zvocnike od predhodnice.Gledal sm te a ne vem ce so V2 http://www.mimovrste.com/artikel/176002... po sliko sodece bi mogle biti ker ima display predhodnica nima display-a.Ter ali priporocate Genius ali kake logitech z506 za odgovere se vam najlepsa zahvaljujem

Skyman ::

kaj pravite o Genius SW-HF 5.1 6000 res da niso do 100€ ampak ce ima kdo omenjene zvocnike naj pove kako mneje o teh genius zvocnikih

harvey ::

Genius SW-HF 5.1 6000

Za ta denar več kot solidni zvočniki.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Skyman ::

aha kul upam da dobr poka po bajt :D

Skyman ::

a poj ce vzames Genius SW-HF 5.1 6000 rabis tud zvocno ker jz jo imam na plati k podpira 7.1 (Realtek ALC 883 8 -Channel High-Definition Audio CODEC)

?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako spraviti zvok iz lcd na 5.1 zvočnike?

Oddelek: Zvok in slika
112369 (2212) dpicul
»

nakup zvočnikov do 60EUR

Oddelek: Zvok in slika
184222 (4035) Gray_Warden
»

Zvočniki 5.1 ali 2.1

Oddelek: Kaj kupiti
232970 (2681) Robi :P
»

Nakup Zvočnikov(ter zvočne k.)

Oddelek: Kaj kupiti
152990 (2422) BuzzFuzz
»

Rabim nasvet pri nakupu 5.1 zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
122327 (2188) Bellzmet

Več podobnih tem