» »

Siemens I-Surf USB ne dela pod XPeji

Siemens I-Surf USB ne dela pod XPeji

leonius ::

Original driveri od Siemensa za ta modem za XPeje ne delajo pod WinXP(verzija je bla 2.2).

Stari gonilniki od Win2k(ver.2.0), ki so bili priloženi na CDeju, se naložijo na WinXP, vendar ko se hočeš povezat na net računalnik reboota.

Ma kdo kaki alternativni pristop za ukrotitev tega modema?

Driveri seveda niso potrjeni od Microsofta. (sploh kateri so?):/

Tomi ::

Meni tisti, ki jih ima Siemens na svoji strani, delajo. Če je razlika, in da so gor novejši, ti lahko pošljem svoje, ki delajo.
metrodusa.blogspot.com

leonius ::

Zdaj grem nalagat najnovejših Viinih gonilnikov, pa še probal bom enkrat s gonilniki na siemensovi strani, pa bom vido. Mogoče je kak bug na plati(ASUS A7V266-C). Bomo videli.

rhabdo ::

Jaz imam omenjeni modem in imel sem enake težave. Driverje ki sem jih imel na cd-ju sem odstranil, instaliral nove (DL z interneta) in doživel isto sranje. Ko sem izčrpal vse možnosti sem se odločil za ponovno namestitev operacijskega sistema Win xp! Ko sem imel "čiste" windowse sem naložil driverje ki sem jih dobil na internetu in vse je delovalo normalno. Torej driverji ki si jih dobil na internetu 100% delujejo vendar se bojim da boš v popolnosti odstranil težave samo z FORMAT C:!:)) Vsaj pri meni je bilo tako!

rhabdo ::

Ne matraj se z iskanjem težav saj sje težava v registru v windows xp! Res ti priporočam formatiranje in ponovno namestitev OS-a! preden pričneš inštalacijo windowsov izstekaj modem iz USB! Ko boš imel vse druge driverje instalirane ugasni računalnik priklopi modem in prižgi računalnik. NALOŽI DRIVERJE KI SI JIH DOBIL NA INTERNETU!! Ne dajaj Siemensovega CD-ja v CD-ROM!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siemens I-surf ISDN adapter in WIN XP

Oddelek: Strojna oprema
101810 (1425) pchelpsi
»

NAPAKA: SIemens I-Surf + Win XP + Najnovejši driverji 2.2 za XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
8922 (755) SkIDiver
»

XP in I-surf USB

Oddelek: Pomoč in nasveti
71146 (1044) sinicka
»

Nov BIOS za I-surf

Oddelek: Strojna oprema
131030 (818) JohnyB
»

XP in ISDN modem I-Surf

Oddelek: Strojna oprema
131823 (1551) JohnyB

Več podobnih tem