» »

LG 47LX9500 3D ... KJE kupiti ?

LG 47LX9500 3D ... KJE kupiti ?

Suly ::

Omenjena TV ima cenovni razpon od 1230 pa vse do 2500 €, zato kje kupiti ?

Najcenejše 4 trgovine so naslednje:
http://www.moj-tv.com/home.php?sortiraj...
http://trgovina-jana.si/prodajni_progra...
http://www.mediamarket.si/ads/tv_spreje...
http://www.makspro.si/index.php/led-lcd...

Glede na to, da je cena povsod enaka me zanima kakšne so vaše izkušnje z omenjenimi trgovinami ? Kako je z dobavo, garancijo itd. ?

In pa še mimogrede, ali se priporoča katerakoli druga 47" tv v rangu 1200 € ?

Leks ::

Izkušnje z mediamarket....blago pripelje iz Nemčije, čisto OK kvalitete, le njihov način poslovanja mi ni všeč, namreč jemljejo zgolj gotovino, oz če želiš plačati po predračunu ti dajo dosti višjo ceno, kar daje sumiti da prodajajo na črno. Nekaj časa so imeli tudi blokiran TR.

Mojo tezo podkrepi tudi njihova bilanca stanja bizi

Na koncu sem TV nabavil kot fizična oseba (gotovina), ker je bil dosti ceneje kot pri konkurenci (uradni uvoz). Garancije pa še nisem imel priložnosti uveljavljat (tok-tok).

kmetek ::

bi jaz verjel, da dela z izgubo ja ;((

Suly ::

Hvala za mnenje, torej še vedno sem napisal 4. Izkušnje ostalih ? Ker cene so dejansko prav neverjetne v primerjavi z konkurenco.

PNG ::

kmetek je izjavil:

bi jaz verjel, da dela z izgubo ja ;((


BTK, samo da dobiš robo poceni. Če on dela ali pa ne za Pahorja pa je meni res vseeno :D

Suly ::

PNG je izjavil:

kmetek je izjavil:

bi jaz verjel, da dela z izgubo ja ;((


BTK, samo da dobiš robo poceni. Če on dela ali pa ne za Pahorja pa je meni res vseeno :D


Točno tako, za tole mi je vseeno. Bolj pomembno mi je, kak te štiri prodajalne poskrbijo za garancijo, od kje uvažajo itd ... Plačal bi tako ali tako po prevzemu z gotovino, tak da kar zadeva ta vidik, ni težav.

kmetek ::

dokler ne gre v stečaj, vas itaq boli ;)

eDDi ::

itaq nam mora bit vseeno, če kdo davke plačuje al pa ne, saj noben od nas noče dobrega zdravstva, celih cest in dobrih šol, zato je pa vse tam kot je, točno zarad takih...

gremo vsi kradit.

PNG ::

eDDi je izjavil:

itaq nam mora bit vseeno, če kdo davke plačuje al pa ne, saj noben od nas noče dobrega zdravstva, celih cest in dobrih šol, zato je pa vse tam kot je, točno zarad takih...

gremo vsi kradit.


Sicer nisem prepričan ali si duševno prizadet ali pa poseduješ kakšno drugo fundamentalno napako, da dejansko verjameš da so za stanje v tej državi krive firme ki ne plačujejo davkov in imajo letnega prometa kakšnih 50k€...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PNG ()

eDDi ::

sigurno so take firme prej krive kot pa tisti, ki si sami hiše gradijo in tu bi morali začet s čistko in ne podpirat vsakega lopova.

glede prizadetosti pa kdaj drugič.

Brias ::

v avstriji je 1225 eur tako da zagrabi tukaj...

razlike v cenah so res divje,,,

jaz bi te 4 prodajalce kontaktiral, vprasal ALI je garancijski list SLO porekla kjer ti servisira pooblascen serviser LG-a

in izbral tistega ce sploh kdo.... je SLO garancija SLO serviser...

ce pa noben od 4 nima servisa ampak je servis tujina ( reskiras da firma probade, in dobavitelj iz austrije zapufani-propadli firmi iz slo tezko da bo popravu... )

morda bi se za mediamarkEt odlocil, ma logo dobr prekopiran od mediamarkta :) morda njihov kapital...
skratka ce ne bi imel avta oz soseda da mu placam benz do avstrije....

in tam kupil od... http://geizhals.at/a515578.html

PNG ::

eDDi je izjavil:

sigurno so take firme prej krive kot pa tisti, ki si sami hiše gradijo in tu bi morali začet s čistko in ne podpirat vsakega lopova.

glede prizadetosti pa kdaj drugič.


Ne, največji odtek v državi je popolnoma izgubljen nadzor nad birokracijo, javno upravo in zaklenjenost na zgolj nekaj podjetij, ki rešujejo praktično celo Slovenijo (posledično so lastniki takšnih podjetij zaščiteni bolj kot papež). No, to pa še kopica drugih stvari...to, da pa privatniki tu pa tam na kakšen artikel ne plačajo davka iz DOBIČKA (torej cca. 1€ na prodan artikel, saj je davek že bil plačan pri uvozniku, sicer ga podjetnik ne bi mogel kupiti, saj bi ga moral kupiti kot podjetje, kar bi davčna v Sloveniji takoj videla) niti slučajno ne vpliva na (ne)blagostanje v Sloveniji.

Brez zamere, samo tvoj pogled na situacijo je vse prej kot odrasel.

eDDi ::

sicer je res, da sem mlad po duši. ampak ti ne bom razlagal očitnega.

LP

Suly ::

Brias hvala lepa za pojasnilo.

Morda še samo izkušnje z omenjeno TV?

Suly ::

S stališča da je zdaj prišla ven LW (9500) serija, kjer je govora o nano LED. Verjetno pa je/bo cena vseeno neprimerljiva z temi 1200 € ali se morda motim ?

Suly ::

Kot zadnji dejavnik, na katerega nisem prej odgovoril je pa oddaljenost trgovine. In glede na to da sem iz mb, mi je najblizje "Moj-tv". Kdorkoli izkusnje glede te trgovine?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri 3D LED TV s pasivnimi očali? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5920689 (15322) fpbs
»

LED LCD TV - svetovanje za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8628096 (21424) popster
»

LG 42LE8500 ali LG 50PK950?

Oddelek: Kaj kupiti
202590 (1886) All
»

LCD TV in prikaz črne barve..

Oddelek: Zvok in slika
102339 (2088) SkyEye90
»

Kateri LCD LED TV?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10069499 (55631) seljo

Več podobnih tem