» »

Gigaset 3070 drivers

Gigaset 3070 drivers

zzzz ::

Mam en problem oz. en kolega. Ima isdn povezavo in Gigaset 3070 modem. Zdaj pa nikjer ne najde drajverjev za to za WinXP! A ve kdo, kako ta modem usposobit v xp-jih? :\

Thanatos ::

zzzz ::

Ja, sicer jaz ne vem, vendar mi je kolega rekel, da je te drajverje iz siemens-ove strani že probal (pa še par drugih), pa ne delajo. A ma kdo ta gigaset?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zzzz ()

b0sTjAn ::

JAz imam tudi gigaset 3070 imam orginalne driverje z cdja pa dela brez problemov, seveda v winXP. edino kar imam problem v teh windowsih je če hočem kaj dolnaložit se mi pokaže BSD.;((
http://service.madonion.com/compare?2k1=4268638

Duhec ::

ZZZZ, poizkusi še tole:
http://helpdesk.siol.net/
8-)

Tomi ::

Poskusi še tukaj. Jaz jih uporabljam že nekaj časa, in delajo prav lepo.
metrodusa.blogspot.com

mazy ::

ka se da na gigasetu 3070 nad duplo linijo?
pa z kerim gonilnikim ??

Mobidick ::

b0sTjAn: Updejtaj firmware z najnovejšim. Meni je pred letom dni ugašalo računalnik, ko sem nekaj časa bil priklopljen na internet. Po nadgradnji dela super.

mazy: Seveda se da.

Tukaj imate vse!
The future is digital!

Slipi ::

Lep pozrav, tkole je zadeva, greš na siemens server (če greš na slo, te potem vrže na nemškega), tam brskaj za gonilniki Gigaset 3075. Zdaj sem že pozabu točno pot, pošteno povedano, se mi pa ne da brskat, boš že našel. Pobrati moraš tri datoteke dolge različno:

1. gigaset_app_int_v5_1_16 -------------22Mb906
2. gigaset_driver_fw_int_v5_1_16 -------1Mb703
3. gigaset_m10x_int_v5_1_16 in --------17Mb333
4. gigaset_manualpc_ger_v5_1_16 -------2Mb382 - manual

Ko boš, ali bo kolega, instaliral mora instalirati po vrsti in paziti, se mi zdi da pri taprvi ali tretji, da se instalacija ne prekine. Ke ti nadgrajuje v tisti črni škatli na steni-modemu.

Za uporabo imaš potem na disku svoj DIR v katerem lahko vpisuješ telefonske številke, imena za tel. številke, razne nastavitve, in beleženje vseh vhodnih in izhodnih klicev. Skratka zadeva je uporabna, sčasoma pa postane dolgočasna, ker moraš le vsake toliko zapise brisati. Zdej, če želiš imet to zarad kontole ali delitve računa na porabnike je to dobro, drgač pa pač po svoji želji.
Sam sem to imel, pol sem nekaj sfučkal s foto, p se mi ni dalo na novo inštalirati, dela pa dobro. Če želiš še kak podatek, mi piši na email: markoj@siol.com, se bom pa še za kako vprašanje potrudil. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slipi ()

Mobidick ::

Najnovejšo verzijo v30 (gonilniki, firmware, talk&surf) najdeš na zgornjem naslovu, ki sem ga naslovil že prej.
klik here
The future is digital!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

moondogy ::

js mam tut isti problem, in sm si vrgu dol te driverje k jih je Tomi nalimu (drugi so isti) in zej ne vem kuk se to inštalira, k ne najdem nbenga setup.exe al pa kej podobnga not. :'(

Tomi ::

Gre, samo je treba dati kot new hardware, potem pa še enkrat, če se ne motim. Bi moral sam pogledati, samo trenutno ne morem.
Sicer pa je treba najprej namesiti dect base, potem pa še ostalo.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siemens Gigaset 3070 Težave v winXP

Oddelek: Strojna oprema
102013 (1464) yerow
»

Siemens ISDN modem + WinXP = problem ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122214 (2093) Mac Gyver
»

ISDN modem

Oddelek: Kaj kupiti
191253 (1053) Tomi
»

Modem v Zlatem Paketu ISDN

Oddelek: Strojna oprema
91015 (785) Tomi
»

XP in ISDN modem I-Surf

Oddelek: Strojna oprema
131838 (1566) JohnyB

Več podobnih tem