» »

Ne morem odpreti map na prenosnem disku

Ne morem odpreti map na prenosnem disku

Frajtonar ::

Imel sem težave z računalnikom. Javilo mi je, da je nekaj narobe z diskom ampak sedaj zgleda da je bil za to kriv virus. Podatke sem si shranil na prenosni disk in nato formatiral disk računalnika in zatem nanj ponovno naložil windowse xp. Sedaj pa so mape, ki so shranjene na prenosnem disku prikazane kot bližnjice:

Ko odprem eno od teh map mi javi opozorilo:



Podatki morajo biti na disku, to vidim po zasedenosti prostora diska.
Nujno potrebujem podatke, ki so v mapah. Kako lahko pridem do njih?

logout ::

Vključi prikaz skritih datotek in preglej ta tvoj zunanji disk. Če je na njem kakšna datoteka z imenom "autorun.inf", jo pobriši in restartaj računalnik.

L.p., Kloko

Nextor ::

Tole so videti samo bližnjice in ne dejanske mape! Preveri zasedenost diska ker, če je ta nerealno majhna potem si ornk zajebal :D

Duhec ::

Poizkusi v "varnem zagonu z omrežno podporo" priti do vsebine map.
Če jih tam vidiš potem imaš še vedno problem z zajedalci, mogoče kar na zunanjem disku, ki se skrivajo v mapi Koš (recycler); vsaj po zadnji sliki sodeč.
Preskeniraj komp in zunanji disk kar v varnem zagonu s kakim online scenerjem, ki tudi odpravi zajedalce.

technolog ::

To kar je Nextor reku. Čestitke :D

St235 ::

Po izgledu ikon so to samo bližnjice. Možno, da je za to kriv virus samo malce dvomim. Poglej zasedenost diska in potem poskusi z kakšnim data restore software, če ti kaže, da je disk ustrezno poln. A si preveril če pdoatki delajo preden si formatiral?

sirotka ::

Bližnjice kažejo pa na koš? Spremeni prikaz skritih datotek in odkljukaj naj skriva sistemske datoteke.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako do slik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
563727 (3238) mayhem
»

Vsebina "documents and settings/uporabnik" na backupu je prazna?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
6624 (555) fosil
»

Windows 7 - filanje diska C:

Oddelek: Operacijski sistemi
232488 (2084) amigo_no1
»

ne morem odpreti diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
133565 (2947) rockrose
»

Kam shranjujete backup?

Oddelek: Strojna oprema
331798 (1209) kmetek

Več podobnih tem