» »

Najcenejsi tiskalnik do 35K (nizki stroski vzdrzevanja in tiskanja, pa da dobr printa tekst in cim bolj v rob)?

Najcenejsi tiskalnik do 35K (nizki stroski vzdrzevanja in tiskanja, pa da dobr printa tekst in cim bolj v rob)?

dirtyh ::

Kupujem nov printer in me zanima kaj priporocate, da bi me v tem cenovnem razredu najceneje prislo, rabim tacga, ki se mu bo dalo kartuse cim bolj poceni in cim bolj enostavno ponovno napolnit, se ne bo zasusil, ce bom stal kake 14 dni in da bo printal besedilo kar se da kvalitetno in kar se da blizu roba. Za fotografije in slike printat ga ne potrebujem.

V glavnem poceni vzdrzevanje in kvaliteten tisk pa da bo dolgo delal, nekako kot je to nekoc veljalo za ljudska kola-volkswagen.
I know what you're thinking: "Did he fire six shots, or only five?" Well, to tell you the truth in all this excitement, I've kinda lost track myself. But, being this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" Well, do ya punk?
- Harry Callahan

McNato ::

Odgovor je na dlani. Kupi laserski printer. Res pa je da stane več kot 35.000, vendar se boš po kakih treh zamenjanih kartušah s ceno izenačil z laserskim.

j.

ali3n ::

Canon S520. Printa v živ rob; ima ločene kartuše, ki stanejo 3000 sit/kos zdržijo pa po mojih izkušnjah dovolj dolgo (okol 120 barvnih A4); kvaliteta izpisa OK.
Cena - okol 30kSIT.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Jon ::

kje dobis S520 za 30k?? grem takoj ponj;>

Jon ::

jaz ga najdem samo za cca 45k..

ali3n ::

Avtotehna na Celovški. Ker je 520 nadomestil nov model, so spustili ceno. 30-35kSIT (info od kolega)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Epsonov uspeh v boju proti kompatibilnim kartušam (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
638576 (7142) Dead_Eye
»

Laserski tiskalnik nakup jutri

Oddelek: Kaj kupiti
282911 (2321) iskra
»

kje in kateri printer za pod 20k

Oddelek: Kaj kupiti
11981 (893) jurcy
»

ČB Laserski printer nižjega razreda

Oddelek: Kaj kupiti
242050 (1707) urosh
»

Kakšna tinta za Tiskalnik Canon i550

Oddelek: Strojna oprema
71352 (1265) Boky

Več podobnih tem