» »

Prah In Praske

Prah In Praske

asusman ::

Živjo!

Imam prenosnik asus nevem točno kateri model, junija bo star 1 leto!
Moram povedati, da sem se ga zelo merkal. Problem pa je nastal pri tem ker ima zgornji del prelakiran (okoli enrana in pokrov ekrana) Ne vidi se čisto nobene najmanjše praskice ampak ko sem pogledal proti soncu sem videl kar nekaj malih praskih na laku! Praskice niso globoke zanima me če bi se to dalo nekako spolirat da bi se znebil teh praskic oz. če bi se dalo dobiti tako ohišje ki ni lakirano! Prenosnik je sicer zelo lep zaradi laka ampak sem ugotovil, da lakasto ohišje ni vredu! Na laku je zelo veliko prahu samo tam se nabira kar mi gre pa najbol na živce pa se prah nabira na monitorju, ki je svetleč. Prosim če bi mi kdo povedal rešitev s čim bi brisal prah iz lakastih površin in svetlečega ekrana? Očitno je krpa za prah kriva za praske saj je lak zelo občutljiv zato bi kupil nekaj za brisanje prahu, ki je narejeno za ekran.

Torej prosim, da mi kdo pove če bi se dalo dobiti ne lakasto ohišje oz. kako lakastega spolirat ter rešitev glede prahu!

Najlepša hvala za pomoč!

p.s. NE priporočam nakup prenosnikov z lakastimi površinami!


LP

boogie_xlr ::

Če ne druga, vsaj notranjost je fenomenalna za tako ceno.

fosil ::

Dobijo se nalepke, ki jih lahko nalepiš na zunanjo stran. Imajo različne motive in so bolj modni dodatek, ampak delujejo tudi kot zaščita.
Nekaj takega
Pa vidim da imajo tudi neke folije za ekran.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Chupa ::

Poskusi na kakem koncu kjer se ne vidi preveč spolirat s purolom (ki je sicer za kovine) in če se obnese, spoliraj še ostalo. Sam sem s purolom spoliral žaromete na avtu in en ekranček na multimetru pa so bili rezultati zadovoljivi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pranje avtomobila doma (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7524334 (13866) radmannsdorf
»

Brusenje aluminija

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
82430 (2186) mihec87
»

Poliranje sprednje stranice zvočnikov

Oddelek: Loža
81023 (824) Meizu
»

Čudna PRASKA na ekranu !!!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
344272 (3122) Michaelosz
»

Poliranje spraskanih cd-jev

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
344048 (3118) frenk

Več podobnih tem