» »

Funny and cool links

Funny and cool links

««
3 / 180
»»

Nico ::

Malo staro ampak...
link
Everybody banana on your head!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nico ()

Brane2 ::

"Bill&Ted" rulez !!! >:D

Sem že pozabu, kje sem to snel...

Kaboom ::

na TA LINK kliknete na svojo odgovornost. Pozor: shekali boste Slo-Tech >:D >:D
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Narcos Satanicos ::

||_^_|| ::

tale pa je LOL:D

||_^_|| ::

Kaboom ::

Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

||_^_|| ::

lol tele animacije so pa nore

Thanatos ::

TESKAn ::

Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

andper ::

Dobre fore. :))

Kaj pa tole,
kako lahko na prvi pogled čisto nedolžne fotografije po malce podrobnejšem opazovanju postanejo prav 'pokvarjene'... :D

foto 1

foto 2

foto 3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andper ()

Gandalfar ::

Ziga Dolhar ::

Česa vse si nekateri ne dovolijo.

Brez skrbi, tip ma na Slo-Techu že roza design ;-).
https://dolhar.si/

Thanatos ::

a zato je vedno tako tečen :D

CaqKa ::

ziggga kaj je pa zdaj tukaj smešnega? to bi lahko prišlo kvečjemu na pritožbe :)
sicer pa bi lahko napisal da je to iz njegovega homepagea...

em btw... na doom9 so ravno zaradi takih primerov naredli neko referer foro se ne spomnim točno. in če zahtevaš tiste slikce kot da je referer njihova stran je enostavno ne moreš odpret. poiščite temo na doom9 forumu pa še sami to naredite če vas tak moti. sicer je pa to sedaj že OT pa za 'Vaši predlogi'
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Kaboom ::

http://laugh.or.die.net/

tolko materiala na enem kupu da eno dopoldne ni dovolj...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Zoidberg ::

Evo ena zlo hudaHappy Tree Friends Watch episodes pejte pa tm notr mal tist poglejte.
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

Ziga Dolhar ::

Not funny at all. Bi bilo zanimivo poled ure in minut vidt še sekunde oddaje novice :-)

Klik
https://dolhar.si/

||_^_|| ::

undefined ::

Ta zadnji link je pa hilarious! ROFLMAO! :D

ali3n ::

glihkar sem ga začel uploudat... pa me je črtica-mož prehitel...:D

je pa za umret smešno...

opozorilo: mpeg je velik 4MB !!!!!
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

ali3n ::

ena balkanska... :D

- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

undefined ::

http://kupido.siol.net/oglasi/pregled.a...

Drugi oglas, žensko - slovenski slovar. LOL! :D

Thomas ::

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

''B4, we usd 2go2 NY 2C my bro. his GF & thr 3 :- kds FTF. ILNY, it's a gr8 plc.''

LOL! Ta punčka je novodobni hax0r. Z naprednim "script kiddy" jezikom, neverjetna optimizacija, efektivnost in prihranek prostora. :D

sketch ::

[V originalu objavil Pizdun v temi [V originalu objavil Pizdun v temi [st.tema58275]]

Imate doma hudo overklokano zadevo Athlon 1700+@2200Mhz ? Potem imate tudi hudo glasno hlajenje, kajne? Vas moti zvok ventilatorjev, ki spominja na tuljenje letalskih turbin? Pa bi radi imeli mogoče hudo overklokan računalnik, brez motečega tuljenja turbin? Po dolgoletnih razvijanjih v mojem laboratoriju in večih produktih, ki pa niso prinesli željenega rezultata. To rešitev sem našel po naključjo in resnično deluje. Predstavljajte si, da imaste do konca navit računalnik, pa vas ne moti glas turbin? Se sliši kot vaša neuresničena fantazija? Sedaj je uresničena. S ponosom vam predstavljam rešitev za vaše probleme.

Torej kaj potrebujete?
1. Navit računalnik
2. Dober hladilnik z glasnim a zmogljivim ventilatorjem
3. CD Bepop. <-res pomemben ključen del sistema (če nimate Bepop CD, potem lahko uporabite Gay upps.. :8) Game Over.
4.Zvočnike in cd predvajalnik. <-morajo biti v isti sobi

Torej, ko ste si izgotovili zgoraj naštete dele, prižgite računalnik, naložite tlačenko v CD navijte glas do fula in vklopite repeat funkcijo. Poslušajte CDdo konca. Ko se bo CD odvil do konca, boste verjetno še vedno slišali tuljenje ventilatorjev. Postopek ponovite 10X. Ko boste postopek ponovili 10x boste ko bo CD nehal igrati ugotovili, da je v sobi nastala blažena tišina. Res boste srečni. Od sedaj naprej se vam bo zdelo tuljenje ventilatorjev balzam za vaša sprejemnika zvoka.
Vendar ima ta rešitev eno majhno slabost... Vsake toliko časa je potrebno zgoraj opisani postopek ponoviti.

Leppozdrav in veliko uspeha pri modifikaciji vam želi PIZDUN >:D
Adapt and overcome.

OldSkul ::

Napisat bi še moral da ne odgovarja za to če ne boste slišali še kaj drugega kot ventilatorje!>:D

undefined ::

Nova tipkovnica, posebej oblikovana za IRC. :)

Ziga Dolhar ::

Ah ja.

ircarji: naslednja skupina ljudi, ki poznajo pismenke :P

Kitajci, phear.
https://dolhar.si/

undefined ::

Ste se že kdaj vprašali, zakaj potrebujemo modeme in ne moremo imeti Interneta kar na trdem disku? Odgovor: Tako velikih diskov še ni v proizvodnji. :)

Iztirjenec ::

Ker na tem forumo vidim veliko debat, kjer ljudje sprašujejo kako naj overklokajo nove ultra drage in že tako ali tako hitre grafične kartice in procesorje, ko roko na srce sploh ni potrebe (po mojem), bi lahko spremenili uni logo na vrhu strani "Slo-Tech .com" v Slo-Tech. com odspodaj pa napisali: Overkloknemo vam tudi kurca ;)
JOKE. No za prvi april bi lahko tako finto naredli (hint->ideja) ful bi bla fora ;)

Shkorc ::

En filmčk k smo ga mi posnel pa sami zmontiral: klik tukaj (13Mb, divx 5.03)
Filmčk je bil v celoti posnet z digitalnim fotoaparatom (kodak dx4330) ob enih ponoč po končanem treningu brejka k se nm je že fuuul dogajal... :D
Uživite!
Pa lahk tud kej pokomentirate :)

Binji ::

Shkorc: a mi lahko prooooosim poves zakaj je stvar film ce kaze stalno isto sliko in sam zvok nekaj gode??
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zoidberg ::

ja slabo si tole skodiral
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

undefined ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

undefined ::

> Shkorc: a mi lahko prooooosim poves zakaj je stvar film ce kaze stalno isto sliko in sam zvok nekaj gode??

Meni deluje normalno z DivX 5.0.3 codecom in WMP 6.4. Odlično delo, fantje. :)

nojus ::

še mal avtomobilskih reklamc
sovražim Gargamela.

undefined ::

Movies That Will Never Be Made

10 Things I Hate About Bush

Dude, Where's My Anthrax?

How to Kill A President In 10 Days

Not Another Gulf War Movie

So I Married a War Monger

Bush Snr & Bush Jnr in: Dumbest and Dumberer

Tony Blair in : Liar Liar 2 - Pants on Fire

PM Blair in : There's Something About Tony

Osama Bin Laden in : Catch Me If You Can 2

Snow White and the Seven Asylum Seekers

Hans Blix is : Sleepless in Bahgdad

Donald Rumsfeld & Colin Powell are : Grumpy Old Men

Tom Hanks & Meg Ryan in the romantic comedy : You've Got We@pons of M@ss Destruction!

Colin Powell & Donald Rumsfeld in : Lethal Weapon of Mass Destruction 5

Lock, Stock But No Smoking Gun

Tarantino's : Gulf Fiction

The Usual Terror Suspects

George W Bush is : Desperado!

Willy Wonka and The Nuclear Factory

James Bush in : The World Is Not Enough

3001: A Desert Odyssey

Oil Wars, Episode VI, Return of Osama

Close Encounters of the Third World Kind

Terminators Vs Aliens Vs Predators Vs Al Qaeda Vs IRA Vs Eta

Pres. Bush in : Dr. Strangelove 2 : How I Learned to Stop Worrying and Love The Nuclear Bomb

I Think I Know What You Did Last Summer In The Desert But I've Got No Proof

Interview With The Non English Speaking Iraqi Vampire Scientist

Tony Blair Witch Project - The Dossier of Dodgy Spells

The Bush Admin. in : Night of the Living Rednecks

Axis of Evil Dead Trilogy

Mr Bin Laden Goes To Washington

Saddam Hussein in : It's A Terrible Life

Raging Bush

:D

undefined ::

George Bush je dozivel infarkt in umrl. Pristal je nemudoma v peklu, kjer je Lucifer ze nestrpno cakal nanj. "Ne vem kaj naj storim s tabo", pravi Lucifer, "sicer si na mojem seznamu, ampak nimam vec nobene proste sobe zate. Na vsak nacin spadas v pekel, zato morava najti neko resitev. Tukaj imamo nekaj ljudi, ki se dalec ne spadajo sem tako kot ti. Enega izmed njih bom izpustil, tako da bos lahko zasedel njegovo mesto, ti pa bos izbral, koga." "Dobro se slisi", si misli George. Lucifer odpre prvo sobo. Tukaj zagleda George Ronalda Reagana v velikanskem plavalnem bazenu, nenehoma potapljajocega in dvigajocega se na povrsje. "Ah ne", pravi George, "to ni zame. Poleg tega sem zelo slab plavalec." Lucifer odpre druga vrata. V velikanski sobi polni skal zagleda Richarda Nixona pri klesanju z lesenim kladivom.Zmeraj znova, neprenehoma. "Ne ne, me trga v ramenih. To bi bilo zame preveliko gorje", pravi George. Lucifer odpre 3. vrata. Sredi sobe lezi Bill Clinton z rokami in nogami privezanimi ob tla, nad njim kleci Monica Lewinsky in pocne to, kar zna najbolje. George ne verjame svojim ocem. "Ja, to bi pa lahko pocel", pravi in si mane roke. Hudic se nasmeji: "Ok, Monica, lahko gres."

:D

undefined ::

Skupina bogatih mozakarjev igra poker za mastne vsote. Zazvoni mobilni telefon.
-Si ti, dragi?
-Ja, draga.
-Ves, kaj se mi je pravkar zgodilo? Sla sem mimo izlozbe in videla cudovit krznen plasc Srebrna lisica. Pa se na razprodaji je.
-Koliko.
-5000 EUR.
-Prav, kupi ga.
-Hvala, dragi, ti si najboljsi. Ampak ves kaj. Sla sem tudi mimo trgovine z mercedesi. Ves, da so dobili kupeja? Ga lahko kupim?
-Saj ze imas cel kup mercedesov.
-Ampak rekel si, da bom lahko enkrat imela se kupeja. Ko bi ga le videl, kako je lep. Srebrn, z belim usnjem.
-Koliko pa stane?
-Samo 95.000 EUR.
-Prav, kupi ga.
-In se spomnis, da sva se pogovarjala, da bi kupila hiso z bazenom na Azurni obali? Eno sem videla v agenciji. Ne bi bilo lepo, da pobegneva iz tega mraza in se okopava v topli vodi in posonciva?
-Za koliko jo prodajajo?
-2.100.000 EUR.
-Dogovori se za 2 milijona.
-Hvala, dragi. Ne ves, koliko mi to pomeni. Res si najboljsi. Danes ti bom pripravila enkraten vecer. Cau.
-Cauu, draga.
Tip prekine, dvigne roko in rece: Cigav je ta telefon?

:D

||_^_|| ::

undefined ::

Bush is visiting a class of sixth-graders, he explains his foreign policy, then asks for questions. Little Bobby pipes up with three:

1. Why are you president if more people voted for the other candidate?
2. Why are you going to attack Iraq without credible evidence?
3. Wouldn't you consider Hiroshima the worst terrorist act of all time?

Before Bush gets a chance to answer, the bell rings for recess. The kids go out and play, come back, Bush decides to continue the Q & A. This time little Joey asks some questions:

1. Why are you president if more people voted for the other candidate?
2. Why are you going to attack Iraq without credible evidence?
3. Wouldn't you consider Hiroshima the worst terrorist act of all time?
4. Why did we have recess 20 minutes early today?
5. Where's Bobby?

undefined ::

Washington Post - January 20 , 2002
******************************

Washington, DC (Reuters) - A tragic and sad fire has destroyed the personal library of President George W. Bush. Both of his books have been lost. The president is reportedly devastated - apparently, he had not finished coloring the second one.

undefined ::

Sedem čudes komunizma

1. Svatko je bio zaposlen

2. Iako je svatko bio zaposlen nitko nije nista radio

3. Iako nitko nije nista radio sve planove smo ispunili bar 100%

4. Iako je plan ispunjen preko 100%, trgovine su bile prazne

5. Iako su trgovine bile prazne svi su sve imali

6. Iako je svatko imao sve, svi su krali

7. Iako su svi krali nikad nista nije falilo

San ::

Gandalfar ::

Tero ::

Malce staro ampak link. Pa se zdaj ne vem ali to res obstaja ali se samo norca delajo... Kaj vi mislite?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

Zoidberg ::

saj je order:D :D :D
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

||_^_|| ::

You know the world is going crazy when the best rapper is a white guy, the best golfer is a black guy, and Germany doesn't want to go to war."

Tero ::

||_^_|| : HEHE. Zanimiv stavek.:D :D :D
Pa se res je vse.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.
««
3 / 180
»»