» »

Powermagic Radeon 8500 LE bios needed...

Powermagic Radeon 8500 LE bios needed...

Skankulja ::

Prosnja je sledeca... ce kdo poseduje doticno kartico (64Mb) bi vljudno prosil ce lahko poslje oz. uploada original bios kartice. Namrec v kolikor ugotavljam kartica le z njim dela "artefact free". Ja... napaka je bla moja - pozabo saveat star bios pred flashom novega :\. Ce kdo slucajno poseduje kartico pa ne enostavno ne ve kako shranit vsebino eproma na disk. Tu je link do programa: RadEdit... Vse kar je potrebno storiti je, da se program zazene... klike na "Current" in nato na "Save..." ter datoteko (npr. powermagic.rom) uploadat kam na net oz. se lazje poslati kar direktno na moj mail skank@email.si. Najlepsa hvala... res.
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

zvitorepec ::

Ce lahko pocakas nekje do zacetka drugega tedna (ce mi bo uspelo cez vikend usposobit moj comp) ti posljem ta bios
HOWGH!

Skankulja ::

Iscem ga z kr lep cas tk da... bi bil mnogo hvalezn. Hvala.
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

speacker ::

Skankulja : probi tuki. ta mislim da je za ntsc , ampak pomojem bi ti moralo delat.

Skankulja ::

tudi sam sem z nasel ta bios na tej strani... ni pravi zav.
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

Skankulja ::

pozabo sm omenit da Powermagic = Inno. Pri nas se Powermagic prodaja pod tem imenom (Mlacom) tako da... hvala.
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

Spajker ::

Skankulja bi ti bil hvaležen če bi mi posredoval dotični bios, namreč sem naredil isto napako fleshal powermagica (64) 8500le na 275/275 pa se ni obneslo....;(( Od takrat iščem original bios da zadevo vrnem na defoult ker mi skoz lomi teksture v igrah.

Spajker ::

Vnaprej hvala, mailaš lahko na stunc_@hotmail.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje Radeona8500le

Oddelek: Navijanje
6847 (786) Clemento
»

Kdo lahko navija svojga R9000???

Oddelek: Navijanje
331822 (1279) Jackass
»

Volt mod -> modifikacija R8500

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
361535 (1135) morphling1
»

8500 ali 9000

Oddelek: Kaj kupiti
272171 (1242) morphling1
»

inno radeon 8500le

Oddelek: Strojna oprema
7809 (591) Jaxx

Več podobnih tem