» »

Tut jz bi rabu podatke za seminarsko

Tut jz bi rabu podatke za seminarsko

dejc2 ::

Zdravno

Rabim bi nekaj vaše pomoči, ker moram narediti smenarsko iz Prava, naslov pa sm dobil PRAVNA UREDITEV LEGALNE PROGRAMSKE OPREME.
Če ima kdo kakšen link, naj ga prosim napiše ali če ima kdo domo že kaj napisano, pa bi prosil da mi pošlje po meilu (kos.dejan@siol.net)


Lp Dejč

kuglvinkl ::

Zanimiva tema. Nekaj podobnega bo moja diploma (licenčna pogodba v avtorskem pravu). Me prav zanima, do kje boš prišel. Na katero šolo pa hodiš?

Med nama: literature ni prav dosti. Začne se pa pri ZASP.
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Če imaš rok za oddajp vsaj sedem dni (torej naslednji ponedeljek), ti jo lahko popravim.
Your focus determines your reallity

dejc2 ::

Ja jz hodm na sekonomsko šolo, še srednjo, tko da rabem sam 16 strani.Neki si omenjal literaturo, kaj pomen tista kratica, pol se na netu nebi dalo najdet nč??? A si ti že kj naredu? Seminarsko moram nardit za poklicno maturo, enkrat do maja se mi zdi.

Lp Dejč

kuglvinkl ::

Ja, do takrat boš imel. Namreč, moja diploma bo v knjižnici pravne fakultete v Ljubljani.

Tista kratica je Zakon o avtorskih in sorodnih pravicah.

Na netu? Če določe stvari ni na netu je ali sploh ni ali pa ni pomebna. Tako da je, samo ogromna količina krepa in da prideš do takih (kvalitetnih) informacij, je potrebno potegniti denarnico na dan.

Takole se zmeniva. Zelo rad ti bom pomagal pri delu. Ti piši, raziskuj, jaz ti bom pa svetoval, kaj bi bilo še potrebno postoriti, kaj je narobe, itd. itd. In to kar tule v forumu, glede na to, da bo potrebno obdelati vprašanja, ki se tičej pr. kulture in IT sektorja na sploh. Pa še mnenja se bodo kresala. Obljubim :)

Če hočeš met pet seveda, če rabiš za pozitivno, kar takoj povej, in zaključiva.
Your focus determines your reallity

dejc2 ::

Sigurno da bi rad dubu pet. Sam nevem glih kdaj bom začel z izdelovanjem te smeniraske, ko jo bom naredu ti jo bom poslal, pa če mi jo boš pol mal pregledal, pa kj dopolnu če bo še kj treba, OK?

Lp Dejč

kuglvinkl ::

Ti kar začni, ko boš imel kaj pa le pošlji.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik se greje (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
586801 (5702) Pyr0Beast
»

študij

Oddelek: Šola
211438 (930) Microsoft
»

Neki v zvezi z mrežo

Oddelek: Pomoč in nasveti
5672 (606) sash
»

Pomoč pri izbiri Prenosnika za do 350.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
111090 (863) Lik
»

Katera fakulteta

Oddelek: Šola
363345 (2205) dejc2

Več podobnih tem