» »

Nakazilo denarja nujno preko western union

Nakazilo denarja nujno preko western union

blue ::

Kje v sloveniji je možno nakazat denar preko western union, da pride denar v roku 24ur v tujino?

zee ::

Prepricaj se nekajkrat, da ni nateg.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

blue ::

vem, da je nateg ( bratu pošiljam, ker je brez denerja v tujini.. )

Ziga Dolhar ::

Na banki. NLB recimo.
https://dolhar.si/

blue ::

Je kak poslovalnica, ki dela v soboto?

Gladi ::

Če pogooglaš je neka starejša informacija da dela bojda NLB v Leclercu ter SKB v city parku...če pa še drži pa nevem.

RejZoR ::

Pomoje ima to vsaka NLB banka. Vsaj ko sem ene parkrat nakazoval denar sem na okencu videl nalepko za Western Union SWIFT plačila. Sklepam, da je to ena in ista zadeva.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ABX ::

Malo off topic:
Western union je LAHKO nateg ko oni tebi plačujejo, zaradi ponarejanja čekov ki banka sprejme in 3 mesece kasneje ti zavrne.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

blue ::

Hvala vsem!
Nova KBM v centru ima poslovanje za western union do 12ih :)

GrimReaper ::

Kako poteka to plačevanje z Western Union? NLB poslovalnica sem že gledal da je najbližje na Bledu in v Kranju.
Na kakšen način lahko jest potem to plačam, samo z gotovino ki je ne bom imel še kakšen mesec, ali lahko tut z MC?
Prodajalec je pa 100% zaupanja vreden, ampak so mu zaprli vse Paypal račune oz. je možno da novim kupcem ne omogoča Paypala zaradi očitnih razlogov.

Da bi plačal preko interneta pa kot običajno spet samo Slovenije ni na seznamu.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

skyline ::

"Prodajalec je pa 100% zaupanja vreden, ampak so mu zaprli vse Paypal račune..."

Seems legit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyline ()

gendale ::

če maš klik lahko vse skupaj opraviš od doma

>Seems legit.
al pa prodaja stvari, ki jih paypal ne odobrava
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

GrimReaper ::

Z NLB nimam nič. Sej a ne more vsak pridt pa nakazat na WU?

Seems legit.

Tako kot je gendale rekel.

Pa ima kdo tukej Klik in hoče mal zaslužit?
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

gendale ::

>Z NLB nimam nič. Sej a ne more vsak pridt pa nakazat na WU?
lahko lahko, samo pravim, da s klikom se da tud od doma

z mcjem pa pomoje ne moreš plačat direktno, ampak bi moral najprej dvignit denar na bankomatu (ornk provizija), pol pa s tem denarjem it na banko in nakazat po wu (spet kr huda provizija)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Brias ::

@grim

daj prosim vseno povej od koga kupujes in kaj ....

GrimReaper ::

ampak bi moral najprej dvignit denar na bankomatu (ornk provizija)

Sem dvignil, na NLB grem pa jutri. Če enkrat dvigneš z MC, sploh če je znesek tam proti 500€, se še da preživet. Sploh če res nujno rabiš, že nimaš druge izbire.
Ampak en mesec sem pa 3x dvignil, drugič in tretjič samo po 60 in 20€, je pa za vsak dvig okol 10€ provizije.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

GrimReaper ::

daj prosim vseno povej od koga kupujes in kaj ....

Replika uro. Vem da je tukaj še največja možnost da te nategnejo, če ne veš kje kupovat, ker je scammerjev več 1000, poštenih prodajalcev pa ne dost več kot 20 na celem svetu.
Ampak na srečo sem že pridobil dost znanja na replika forumih, kjer imaš tudi sezname trusted dealerjev.

Mi je pa tud uslužbenec na pošti prej vse dobro razložil, da je to načeloma samo za pošiljanje znancem.
Bom pa drugič že lahko kupil preko Paypala, prvič pač nobenemu ne zaupa, ker gredo za vsak manjši problem takoj dajat Paypal dispute.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

St235 ::

Bom pa drugič že lahko kupil preko Paypala, prvič pač nobenemu ne zaupa, ker gredo za vsak manjši problem takoj dajat Paypal dispute.
Vsak omembe vreden trgovec iz prve omogoča paypal. Kako tega ni se verjetnost natega skokovito poveča.

gruntfürmich ::

St235 je izjavil:

Vsak omembe vreden trgovec iz prve omogoča paypal. Kako tega ni se verjetnost natega skokovito poveča.

to je sigurno 100%. vendar je pa tudi možnost da ker gre za replike, mu zaradi tega blokirajo paypal, recimo. pa je lahko še vseeno fer trgovec.
poročaj o uspehu, grimm!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

GrimReaper ::

Ure so že poslane. Sej tukaj sploh ni blo dileme, ker Silix je eden najboljših prodajalcev replik.
Seveda v prvo ne dajejo Paypala, ker je pri prvem nakupu največja možnost da ga bodo šli prijavit Paypalu, potem pa seveda zaprejo ta Paypal račun. Itak imajo najbrž velik računov, ampak vseeno.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Jezst sem enkrat z Western Union plačal sončna očala, ker še nisem imel kreditne, opcija direktnega nakazila (bank transfer) pa ni bila možna. Vse je šlo lepo in sem dobil robo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

St235 ::

GrimReaper je izjavil:

Ure so že poslane. Sej tukaj sploh ni blo dileme, ker Silix je eden najboljših prodajalcev replik.
Seveda v prvo ne dajejo Paypala, ker je pri prvem nakupu največja možnost da ga bodo šli prijavit Paypalu, potem pa seveda zaprejo ta Paypal račun. Itak imajo najbrž velik računov, ampak vseeno.


to je ena najbolj za lase privlečenih interpretacij, ne vem kako potem delujejo stvar na ebayu, če kar tako blokirajo prodajalcem račune na podolagi ene pritožbe. Bo že kaj na tem, da se jim redno dogaja, da jim na meji uničujejo replike, potem pa se lahko kupec pod nosom obriše za denar in uro.

izbrisiracun ::

Prodajalec ponaredkov že v osnovi ni pošten....

GrimReaper ::

Ure sem seveda dobil, če je slučajno kdo dvomil.

to je ena najbolj za lase privlečenih interpretacij, ne vem kako potem delujejo stvar na ebayu, če kar tako blokirajo prodajalcem račune na podolagi ene pritožbe.

http://www.repgeek.com/showthread.php?t...
Ker verjetno niste prijavljeni na tem forumu, bom quotal.

Ime topica: PT - Now Accepting PP Again - PLEASE READ ENTIRE THREAD
Kdo je odprl topic: puretime, prodajalec iz Hong Konga, ki ima na tem forumu 10,222 postov

Dear Geeks,

I have decided to let forum members only use PayPal with me again. This was a tough decision to make, after yet another account bit the dust. Two people disputed within 1 week, and both of them wrote about the sale of reps. They were both forum members, (although I did not have enough info about them to find their forum usernames) - and this is what is worrying to me.

Therefore, unfortunately, i have to strictly screen who i accept for PayPal. I hate doing this, as i know there are people on the forums that will not meet any of the requirements needed to use PayPal with me that are genuinely decent people, that wouldn't take measures to harm my company, but the few bad ones have spoiled it for the good ones.

This will be the last time i offer PayPal. If this PayPal account gets frozen due to a dispute or comment that we are selling reps, i will never offer PayPal again as a payment method. Let's try and make this one last.


PayPal Rules:

Must meet at least 1 of the following requirements:

a. Admin, mods & other TDs.
b. Over 300 post count.
c. A minimum of 3 separate orders with PureTime over the past 1 year (May 2012 to current).

We will not accept you for PP, regardless of whether or not you meet the above criteria if:

d. You have created a dispute against us over PP in the past.
e. You have charge-backed via CC in the past.
f. You have threatened to do either of the above in the past.

To apply for PP to be the payment method for your order, please fill out the following sheet and PM it to me:

Forum Username:
PT Login Email:
Current Order ID or estimated cost of order:
3 Previous Order IDs (if point D applies to you):
Order ID #1:
Order ID #2:
Order ID #3:

Affidavit: I, _______ hereby promise that no matter what, not under any circumstance will i (or threaten to) dispute or chargeback my PayPal payment, nor mention over PayPal that i have been involved in purchasing replicas. I understand that if i do, my information will be passed onto the forum Admin and to all other TDs on the forums and i will be permanently banned from using PureTime again.

As you can see from all of the above, i have had to go to some extreme and strict measures to offer PP again. Please, everyone, make it your responsibility to enforce the concept of exactly how damaging it is to TDs, to this whole industry when people actively and knowingly cut off major means of payment processing.

Thank you to all of you, and let's see if we can make this work, this time round.


Potem ostali pa še komentirajo da bi lahko dal še bolj stroga pravila, recimo 500 postov, in da morata bit izpolnjeni tako točki b kot c.

Ta prodajalec drugače omogoča tud MasterCard, Visa, bank transfer ter WU, tko da to ni tak problem. Problem je če prodajalec omogoča samo WU.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

blue ::

Sorodnik je padel na foro in nakazal skoraj 2000EUR prevarantu v neko azijsko državo..
Vendar prevarantu še ni dal "kode" za prevzem denarja.
A je možno dobiti denar, ki ni bil "prevzeti" nazaj?

St235 ::

Odvisno kako je nakazal, če je nakazal preko ponudnika, ki mu je predlagal prevarant, potem si lahko tisto kodo samo na WC papir natisne.

Tilen ::

blue je izjavil:

Kje v sloveniji je možno nakazat denar preko western union, da pride denar v roku 24ur v tujino?


zee je izjavil:

Prepricaj se nekajkrat, da ni nateg.



blue je izjavil:

Sorodnik je padel na foro in nakazal skoraj 2000EUR prevarantu v neko azijsko državo..
Vendar prevarantu še ni dal "kode" za prevzem denarja.
A je možno dobiti denar, ki ni bil "prevzeti" nazaj?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

blue ::

Itak je too late..
Mi je sporočil, da je dal kodo in da se motim...
Sedaj čaka "miljone"..

Vanadium ::

Ali mogoče ve kdo kako iz NLB klika pošljem denar preko WU. Baje je omogočena uporaba.
L.P.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3786743911 (2103) beweiss
»

Nategnt nateguna (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6917914 (4068) Machete
»

Paypal-Bolha goljufija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9216770 (9089) Furbo
»

Bolha, kupec iz Amerike

Oddelek: Pomoč in nasveti
313923 (2413) toplakd
»

Prodaja v tujino

Oddelek: Loža
275553 (4661) grepun05

Več podobnih tem