» »

Corel PaintShop Photo Pro X3 za 16,85€ (alternativa Adobe Photoshop-a)

Corel PaintShop Photo Pro X3 za 16,85€ (alternativa Adobe Photoshop-a)

BALAST ::

Če kdo želi dobro alternativo Adobe Photoshopu ki je dosti cenejša, ne sme zamuditi te akcije!!!
Pojdite v Corelovo spletno trgovino.
Dodajte Corel PaintShop Photo Pro X3 Ultimate
Pod ceno $39.99 je gumbek "Add to cart"
Na naslednji strani preskočite nepotrebne produktne predloge z klikom na napis "NO THANKS, CONTINUE TO CHECKOUT"
Potem kliknite na napis "remove" "Corel PaintShop Photo Pro X3 Ultimate - 2 Year Software Download Insurance", kar vam prihrani 10$
Vnesite "BONUSBUCKS20" v vnosno okno "Enter Coupon Code:" in potrdite z gumbom "APPLY", kar zniža ceno produkta na 19.99$ +4.00$ davka (16.85€)
Kliknite na zelen gumb "secure checkout" kjer se registrirate in izberete način plačila (kreditna kartica, paypal...)

Akcija je legitimna in nima regijskih omejitev, kar so že potrdili nekateri kupci iz anglije in nemčije. Akcija traja do 1.avgusta.

Correl Promocija 16,85€



Corel PaintShop Photo Pro X3 Ultimate

opeter ::

Žal ne deluje. Če vpišeš tole kodo, dobiš sledeče sporočilo:
Sorry! The coupon code BONUSBUCKS20 that you have entered is no longer valid.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BALAST ::

Kako da ne dela, trenutno sem preizkusil in mi še vedno prime.

"Congratulations! Coupon code BONUSBUCKS20 has been successfully applied."

lahko pa da se cookiji shranijo napačno ko klikneš moj drugi link, sprobaj iti samo na prvi link "Corelova spletna trgovina" in z klikom desno na sredini poglej produkt in ga dodaj v košarico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BALAST ()

MaCoFaCo ::

BALAST, hvala za informacijo, meni dela brez težav!!!

Zraven sem dobil še nekaj brezplačnih licenc :)))
-WinZip 14.5 Pro
-Corel Painter Essentials 4
-Magic Bullet PhotoLooks 1.1


Če uporabljaš Sublight (sublight.si) mi povej uporabniško ime, dobiš bonus točke :P

RejZoR ::

Pa je to orenk verzija al kakšna "dumbed down" verzija za domače uporabnike? Ker če gre za orenk zadevo, potem je tole res zelo dober deal. Tako programje je ponavad zelo drago. Sem pa sam na Paint.NET, za moje domače potrebe je zadost, pa še free je.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

BALAST ::

Ja če si že kdaj slišal za Jasc Paint Shop Pro, ki je bil včasih dosti bolj za petami Adobe Photoshopu, boš vedel da to ni nek program na ravni "Gimp ali paint.net", ampak mnogo več. Že pred leti je odkupil ta razvojni studio Corel, ker je imel takrat preveč denarja in Jasc razvijalci še naprej razvijajo PSP ampak pod imenom Corel.

Snemi si preizkusno verzijo, pa oceni če ti PSP Photo Pro X3 odgovarja, ampak za moje pojme je zadeva solidna, le da je malo manj razširitev kot pri Photoshopu.

opeter ::

Pa res, prvi link dela. Hvala! Samo prej si bom potebnil trial verzijo, da vidim, kako deluje.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

RejZoR ::

BALAST je izjavil:

Ja če si že kdaj slišal za Jasc Paint Shop Pro, ki je bil včasih dosti bolj za petami Adobe Photoshopu, boš vedel da to ni nek program na ravni "Gimp ali paint.net", ampak mnogo več. Že pred leti je odkupil ta razvojni studio Corel, ker je imel takrat preveč denarja in Jasc razvijalci še naprej razvijajo PSP ampak pod imenom Corel.

Snemi si preizkusno verzijo, pa oceni če ti PSP Photo Pro X3 odgovarja, ampak za moje pojme je zadeva solidna, le da je malo manj razširitev kot pri Photoshopu.


To vem da jih je kupil Corel, samo so že tud prej imel Paintshop Pro in neko lite verzijo iste zadeve za domačo uporabo pod isto znamko.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Dr_M ::

Zanimivo, bom definitivno sprobal. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

hokuto ::

jaz sem pred casom nehal uporabljat oz. nadgrajevat ta program, ko so uvedli nadlezno drm/copy zascito v obliki ves cas pognanega/aktivnega procesa (tudi, ko sploh ni bil pognan psp) kar je popolnoma nesprejemljivo, ker placujes zato, da imas dolocene prednosti, ne pa dodatne smeti od katerih nimas sam popolnoma nobene koristi, le skodo. zato se zmeraj uporabljam pre-corel verzijo 6, ki se za razliko od zmogljivejsih programov zazene skoraj instantno, se zmeraj pa je svetlobna leta pred paintom in tako idealna za hitra preprostejsa opravila.

lahko kdo prosim preveri in javi, ce se v na tej ponudbi kupljeni verziji se vedno grejo to nadlegovanje in zlorabljanje legalnih uporabnikov, ali pa so morda vendarle ugledali luc in nehali s temi oslarijami. brez je ponudba vabljiva, z vkljucenim nadlegovanjem (zame) pac ne.
doke!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Adobe Photoshop legalno zastonj

Oddelek: Programska oprema
92554 (2251) BivšiUser2
»

photoshop alternativa

Oddelek: Programska oprema
71187 (946) gregor
»

RAČUNALNIK RoLAN EXTREME CORE 2 DUO E6600 2,4 GHz/2GB/320GB/DVD-RW/8800GTS 320MB???

Oddelek: Kaj kupiti
132094 (1724) opeter
»

Kako pri sliki označiti ozadje za prozorno?

Oddelek: Pomoč in nasveti
64584 (4497) vidi
»

Microsoft z Acrylicom, beta 1

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
253876 (2786) Ziga Dolhar

Več podobnih tem