» »

geforce 4 mx440-razmazana slika

geforce 4 mx440-razmazana slika

joze ::

imam kartico inno geforce 4mx440.Na resoluciji 1024x864, mi vse dela v redu, na visjih resolucijah, pa je slika nekako razmazana, meglena, in manjše črke so težko berljive, kje bi lahko bila težava?Uporabljam win xp, s prejšnjimi karticami teh težav ni bilo.

BroTheR ::

Imel sem podoben problem. Krivec je bil preslab napajalnik. Geforce4 so precej pozresni in mogoce rabis mocnejsi napajalnik.

kuglvinkl ::

Ni kriv napajalc. Krivi so filtri na tvoji grafični karti. Sam denimo v tem trenutku prav uživam na Matroxu. Prej, na GeF 256 in Ge 2 Ti se je bilo pa za smejat, taka bedna slika je bila.

Joze, katere karte si pa imel prej?
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Se pravi, ko si kupil moćčnejšo trafo, so ti problemi izginili?
Your focus determines your reallity

morphling1 ::

Jao,jao, kakšni nasveti za izboljšanje slike.
Krivi so filtri oz verjetno malo dvomljiva kvaliteta Innota, to je pa potem ta razlika med dobro in malo manj dobro nvidia based znamko.
In ja problem se pojavlja predvsem pri višjih resolucijah, malo se z osvežitvami igraj, ni nujno da boš pri najvišji imel najboljšo sliko...
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

kuglvinkl ::

boljšo trafo.... prvič v življenju: LOL (in upam, da zadnjič)
Your focus determines your reallity

joze ::

v bistvu sem imel do včeraj geforce4 mx440SE znamke sparkle, ker pa so me v trgovini nategnili in mi prodali kartico z oznako SE , so mi jo včeraj zamenjali za navaden geforce 4 mx 440.Po menjavi kartice so se pojavile težave.Kaj mi toej preostane?

Cveto ::

Jest sem imel enako kartico (inno GF4MX440) in sem jo vrnil takoj naslednji dan. Slika je bila na mojen 19" Samsungu naravnost katastrofalna. Zamanjal sem jo za Herculesa 8500Le, ki je imel odlično sliko, zdej imam pa Winfast GF4 Ti4400 in sem še bolj zadovoljen. Reci naj ti zamenjajo za kakšno drugo, preverjeno firmo: Leadtek, Gainward, Abit ...

Skrtaka innovison kartice zame ne obstajao več. Inno GF4 stane 20k sit, Abit GF4 pa 23k sit in 3 jurje se splača doplačat za dosti boljšo kvaliteto slike, pa še ventilator ti ne bo crknil. Še boljše alternativa je ati radeon 9000(ne pro) za 21 k sit, boš dobil še DX8.1 podporo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gforce ni nviewa

Oddelek: Zvok in slika
251668 (1345) BetMaN
»

INNO GeForce fx 5600

Oddelek: Kaj kupiti
381354 (944) Cranchi
»

Moj novi comp.

Oddelek: Kaj kupiti
271562 (1040) boom-bar
»

katero NOVO grafično za 10.000 - 15.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
341885 (1187) Jaxx
»

Inno GF 4 Ti4200 64MB Hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10972 (630) tha_man

Več podobnih tem