» »

Android Market ne dela

Android Market ne dela

oton ::

Imam telefon Android, sedaj sem dobil še tablet PC Android. Ko v Market iščem aplikacije na telefonu, jih dobim. Če pa isto poizvedbo vpišem v tablet PC, ne najde. Sicer izpiše nekaj aplikacij, vendar manj kot na telefonu.

Imam občutek, da je nekje blokada ?
oton

gendale ::

kjere aplikacije ti pokaže je odvisno od naprave, lokacije, ..

Mavrik ::

Market ti filtrira aplikacije glede na to, katere naprave podpirajo. Jasno mobilne aplikacije večinoma niso prirejene za tablice in jih večinoma Market eksplicitno filtrira.
The truth is rarely pure and never simple.

oton ::

Kje se pa izklopi, oziroma nastavi filter.

Primer:
hotel sem aplikacijo ES File Explorer
vpisal poizvedbo v Market od tablice, ni našel.
vpisal v Market telefona, našel in inštaliral
potem v telefonu naredil backup aplikacije v ES File Explorer (v bistvu naredi datoteko.apk)
prekopiral v tablico in inštaliral, dela kot v telefonu

Enako sem naredil tudi z drugimi aplikacijami, pa deluje (ne vse), čeprav Market na tablici ne najde.
oton

Mavrik ::

To, kje se pojavijo aplikacije odločajo avtorji, ne uporabniki. Zato ker drugače dobivamo tono brezveznih 1-star ratingov, ko ljudje poskušajo poganjati aplikacije, ki niso pisane za njihovo napravo. Tako da uradnega načina za izklop tega ni, morda pa obstaja kak enabler za rootane tablice.
The truth is rarely pure and never simple.

M & M ::

Lahko pa greš na spletno stran Android Marketa https://market.android.com/ in namestiš aplikacijo od tam. Moja tablica ni hotela pokazat Evernote v Android Market, namestitev s spletne strani pa je delovala bp :)

oton ::

Tudi ne morem pisati v mapi system.
Kako se prijavim kot root ?
oton

oton ::

Mavrik, sedaj se ubadam z rooting svoje tablice. Sem inštaliral Universal Androot, pa pri rootanju javi I can not root this device. Potem sem našel z4root.apk, pa je ne morem inštalirati, javi Application not installed.

Je še kakšna možnost ?
oton

Bananovec ::

Katera tablica?
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

oton ::

Market se usposobil:

Seting > Applications > Manage applications (kartica All) > Market
najprej Clear cache in potem Force stop

Seting > Applications > Manage applications (kartica All) > Google Services Framework
najprej Clear Data in potem Force stop

Ponovni zagon naprave.
oton

bosmla ::

Pozdravljeni

Imam tole tablico ima nalozen originalen update S73 Android 2.3 0622 (torej Gingerbread).
Tezava je da pri dolocenih aplikacijah (npr. Mozilla Firefox, Skype, Adobe flash, Google Earth...) v Android market-u ni gumba "Download" ceprav so po specifikaciji namenjeni tudi za se nizje verzije Android OS-a. Npr. Opera je sla b.p. Sem pa za test namestil Adobe flah Player 10.3 tako da sem na kartico posnel .apk potem z Installer-jem namestil pa deluje.
Ker v Android vodah nisem ravno domac bi prosil za kaksen nasvet oz. pomoc.
Aha pa se to - kje najdem "restore to factory settings"?

Hvala

bosmla ::

Zgleda da je tu Android scena bol ko ne mrtva ali pa so vsi na morju (kar je najpametneje 8-))...

bosmla ::

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA nihce pojma nima jaz se pa zivciram :(

laguna1 ::

bosmla, če ne gre na marketu napiši v google.si (iskalniku) željen program, katerega hočeš z končnico .apk,

npr. za mozila firefox.apk ali skype.apk, adobe flash.apk,. ...., lahko pa še dodaš android ali pa download.

Od prikazanih strani boš lahko sigurno našel free download aplikacijo s končnico .apk, ki jo potem zaženeš, kot že tudi sam pišeš.

Jaz sem imel isti problem - meni sploh android market ne dela - ne morem se prijavit - stvar pa rešujem kot pišem.

Preberi tudi to temo, katero sem odprl jaz, mogoče ti bo kaj pomagala.

Kako zagnati igre za Android na tablici



LP

bosmla ::

Hvala

bosmla ::

Sem pogruntal kaj je: resolucija ekrana - pri dolocenih programih je (brezveze) zahtevana nekoliko visja - se da resit tako da v /system/build.prop poisces vrstico (ce je ni pa sam vpises)
ro.sf.lcd_density=xy
xy spremenis v nekaj nizjega recimo 160
shranes, resetiras pa je dostop v AM do vseh aplikacij...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bosmla ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Android tablica? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9016603 (11560) Mavrik
»

Android market pomoč

Oddelek: Mobilne tehnologije
203712 (3229) Jst
»

Kako zagnati igre za Android na tablici

Oddelek: Mobilne tehnologije
278048 (7645) KoMar-
»

iRobot Android 1.6 WIFI problem

Oddelek: Mobilne tehnologije
132225 (1781) osti
»

Google prenavlja licenčni sistem Android Marketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5619481 (17923) Ph4nt0m

Več podobnih tem