» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
313 / 315
»»

tikitoki ::

Take racunalnike ljudje in firme podarjajo.

Blinder ::

nek optimist prodaja kitajsko zenoah za 250 EUR.


meanwhile na istem marketplace se najde bolj ali manj enako motorko za 59 EUR.


99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blinder ()

GupeM ::

To pa ne... Ena spominja na Stihlarco, druga na Husqvarno.

FireSnake ::

Jaz kaj zamujam?

[izbrisana tema]

https://geizhals.eu/asus-geforce-rtx-40...

Ampak: zaloga je pa lepa.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

tikitoki ::

Cene so visoke. Tip trdi, da je garancija. Garant lahko recem, da ni oseba, ki bi jih zaupal. Prav tako zgodba, ki se je spremenila od takrat, ko pred casom prodajal. Glede na to, da so cene enake, ko v nemciju nov GPU v kaksni akciji je smiselen zgolj OBVOZ.

_Denny_ ::

Poglejte si malo katero trgovino ta tip tako vneto brani oz. oglašuje in vam bo vse jasno kdo je dejanski prodajalec...mogoče gre sranje, ki se začne na "K" končno v stečaj in bomo na Bolhi po dolgem času spet videli grafične za normalno ceno.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

FireSnake ::

Agresivni iz zavajajoč komponentar?
Na to namiguješ?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

_Denny_ ::

Točno to. En primer takega zelo skritega oglaševanja :))
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

_Denny_ ::

https://www.bolha.com/ostalo-racunalnis...

Prodaja se osnovna plosca ki vredu deluje zravn tud processor amd 3+ fx 9370 8x 4.40 ghz v turbo 4.70 ghz z 16 mb nanovo namazana termalna pasta na processorju hladilnik je frezerjev extreme lpo deluje tiho z hlajenjem cena racunalnik ker smo ga porihtal 250e pozor ze processor me je stal 190e ko smo ga kupili in spleta ebaya ter postnina me sta 19.90e sopping lp samo resni na st 041 xxx xxx osnovna plosca podpira do 32 gb rama ddr3 1866mhz zdej je noter rama trenutn 8 gb ddre 1600mhz lahko daste ven in kupite direktno 4x po 8 gb da boste imel 32 gb rama grafika je trenutn noter ati radeon hd 4370 1 gb gddr3 lahko kupite boljso in jo nagradite in daste noter komot 16 gb gddr6 ce bi rabl za igre ane jas sm imel gor nalozen win 10 64 bit slo delovalo kot treba res ... ta racunalnik smo zdej prerihtal ane iz slabsga na boljsga ane lp lp pa napajalnik je celo dober za grafike energonov 750 watna moc in dvd pekac na sata ...lp trdiga diska je 500gb deluje vredu brez problema ane .. . Gor win nalagal nismo orginala ker ga imamo ane potm bi bila pa visja cena ane ..


Mislim, da mi je ob branju tega IQ padel za 20 točk...

Poleg tega je pacient ugotovil za obstoj LightScribe DVD-jev in za 77€ prodaja piratski "original windows 11 pro full version 64 bit slo windows", ki "dela vse lpo normally oky" in "se ze automacko aktivira". Pm prav pogrešam čase, ko sta bila računalništvo in internet v domeni tapravih geekov, ki s(m)o že za čisto osnovne stvari morali imeti dejansko nekaj v glavi...(poceni in čisto vsakemu dostopni) smartphoni so bili ena velika napaka.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

floyd1 ::

"Lačen" mesh, luštna napaka::))

https://www.bolha.com/usmerjevalniki-ro...

Točke vzpostavijo povezavo med saboj in zagotavljajo veliko pokritost brez izpada omrežja med prehranjevanjem med točkami.

45cal ::

Koliko visoke marže pa ima Slowatch? Mi je zanimiv folk, ko kupi tam a skoraj povsod drugod najdeš za ceneje.:|


45cal ::

Ne vem, če sem morda kaj spregledal...:|



Eliaz ::

_Denny_ je izjavil:

Poglejte si malo katero trgovino ta tip tako vneto brani oz. oglašuje in vam bo vse jasno kdo je dejanski prodajalec...mogoče gre sranje, ki se začne na "K" končno v stečaj in bomo na Bolhi po dolgem času spet videli grafične za normalno ceno.



če foušija bi gorela, slovenija bi bla v plamenih cela 😎

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Eliaz ()

_Denny_ ::

Seveda, zavidamo vam, da pokupite čisto vse rabljene kartice ranga GTX 960, 970 in 1060 3GB za 50€ ter jih potem prodajate za 150€+ :))

Ok, dol mi visi za novejše zadeve, ker tega za svoje retro pc-je ne iščem, samo prodajati ~10 let stare kartice za več kot pol cene nove ob izidu je pa tako podlo, da bolj ne bi moglo biti...
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

MIHAc27 ::

Inflacijo moraš računat. Sej včasih je bila kava v gostilni 100SIT kar je manj kot 50 centov. Sedaj jo pa pod 1.50 ne dobiš.

45cal ::

Iz kje je ta človk pobral, da NH-D15 stane 175€ na Mimovrste oz. sploh kjerkoli?:|

Tribal ::

Hehe ja kolk pa ta nov košta :D nov je 59€

delavec44 ::

40€ na amazonu.

hariscorale ::

včeraj sem videl oglas... razbit telefon zadaj... vendar brez praske, prodam za 10% manj ??

Horas ::

hariscorale je izjavil:

včeraj sem videl oglas... razbit telefon zadaj... vendar brez praske, prodam za 10% manj ??


takih idiotov je na marketplacu kot listja in trave
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

hariscorale ::

haha glih na to temo sem zadnjič videl en tiktok k me je spravil do smeha, je resnično taka situacija na slovenskem trgu https://www.tiktok.com/@komponentko/vid...

pa še drugi del haha https://www.tiktok.com/@komponentko/vid...

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Taka situacija je, če si debil, ki najde debila. Normalen proda normalnemu bp.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Tribal ::

Oh ta komponentko :D

hariscorale ::

Kaj, saj ima hude reklame. Men so huda trgovinca. Tud odnos k prideš tja je čist na drugem nivoju kot drugod. Včasih mi je bil kul Mlacom pa Funtech, sam pol že rajš iz Amazona naročm. K rabim kakšen nasvet, je pa Komponentko edini od teh trgovin, da si vzame čas zate :D

nejcskorne ::

hariscorale je izjavil:

Kaj, saj ima hude reklame. Men so huda trgovinca. Tud odnos k prideš tja je čist na drugem nivoju kot drugod. Včasih mi je bil kul Mlacom pa Funtech, sam pol že rajš iz Amazona naročm. K rabim kakšen nasvet, je pa Komponentko edini od teh trgovin, da si vzame čas zate :D


potrjujem da so top ekipca

DarwiN ::

Profesionalni nateguni, ki sesalce za 3kEUR prodajajo po domovih, so tudi top pubeci.. Pravzaprav nikoli nikjer ne boš srečal prijaznejšega človeka od njih.

Hudič se skriva v detajlih, oziroma v motivu. ;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

floyd1 ::

hariscorale je izjavil:

Kaj, saj ima hude reklame. Men so huda trgovinca. Tud odnos k prideš tja je čist na drugem nivoju kot drugod. Včasih mi je bil kul Mlacom pa Funtech, sam pol že rajš iz Amazona naročm. K rabim kakšen nasvet, je pa Komponentko edini od teh trgovin, da si vzame čas zate :D

Za človeka nategnit rabiš načeloma maaalo več časa, kot če "samo" prodajaš. Tako da, ja, verjamem.

Glej, pa res... Komponentko se jim reče. Sem ves čas mislil, da je Kleptomanko 8-).

delavec44 ::

nejcskorne je izjavil:

hariscorale je izjavil:

Kaj, saj ima hude reklame. Men so huda trgovinca. Tud odnos k prideš tja je čist na drugem nivoju kot drugod. Včasih mi je bil kul Mlacom pa Funtech, sam pol že rajš iz Amazona naročm. K rabim kakšen nasvet, je pa Komponentko edini od teh trgovin, da si vzame čas zate :D


potrjujem da so top ekipca


Zgleda imajo čas za stranke in tudi za slo-tech. Top.

Horas ::

ja video res dober. na nek način je kar res. ampak morš tut ti bit zvtrajn pa čakat, kupec se bo že našel. ponavadi je tk, da doooolgo ni nč. pol se pa usuje kup sporočil in zanimanja.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Dr_M ::

Situacija pri nas je zal taka, da je komponentko dejansko ok trgovina med vsem plevelom. Nobenih presezkov, ampak je uporabna. Manjka trgovin z rabljeno racunalniskimi komponentami, vecinoma prodajajo samo neuporabne prenosnike.
Pri njih sem nabavil eno graficno, je blo vse ok, njihove cene pa so od OK do precej previsokih. Nekaj casa sem kupoval tudi pri Swedata, ampak so postali totalno neresni, so se mi letos zamerili in ne kupujem vec tam.

Je pa hecno tukaj gledat tipicno slovensko fovsijo. Vsi iscejo neke fantomske natege, fantje, ne sodit drugih po svojem gnilem karakterju. :)) ;)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DarwiN ::

Jaz sem lani Komponentka zvabil na led. Na bolhi namreč odkupujejo rabljene komponente in sem jih vprašal, koliko ponudijo za moj namišljeni mining rig z 12 x 1660Ti.. Odgovor: 130€ po grafični in predvidoma par centov za sam rig, ki dejansko ni nič vreden.

Se pravi bi dobil ~1600€.

Sami so pa isti čas prodajali slabše rige po ~6000€. Ta Rig z 8x GTX 1660 SUPER + 2x GTX 1660 6GB so prodajali za 5600€.

Kaj je to druga kot poskus dvojnega natega? Najprej mene, nato še kupca, ki bi mu moj rig preprodali po 4-5x višji ceni.

Razumem, da mora vsako podjetje preživet, ampak ...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

tikitoki ::

Rige so prodajali. Kupil no pa po tej ceno nihce.

Pri nas so Sami zlatarji. Raje kupim Novo, tud zadnji gpu, Ker je pri nas rabljen skor tolk k iz nemcije Nov v kaksni akciji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

floyd1 ::

Dr_M je izjavil:

Situacija pri nas je zal taka, da je komponentko dejansko ok trgovina med vsem plevelom.
Je pa hecno tukaj gledat tipicno slovensko fovsijo. Vsi iscejo neke fantomske natege, fantje, ne sodit drugih po svojem gnilem karakterju. :)) ;)

1. Dragi so. Svinjsko dragi. Ok je Kleptomanko samo, če nekaj res nujno rabiš, tega nikjer drugje ni za dobit in si zato pripravljen 2x preplačat.
2. Misli o karakterju ostalih udeležencev foruma pa drugič raje zadržat zase, ni dobro drugih soditi po sebi. Nismo stari 3 leta, svet ni črno-bel in vsaka graja nekoga še ni favšija, sploh ob kupu argumentov, ki se tu pojavljajo.

45cal ::

Sem v preteklosti precej napisal o tem... žal pa se mi več kot toliko ne da s tem ukvarjat. Folk naj razume, da so v bistvu "Pawn Stars" PC komponent. Enako delujejo preprodajalci avtov. Edino kar vidim pri njih kot plus je garancija na rabljene stvari.
Že ker sem pokukal njihov TikTok, me precej spominjajo na DkOldies, njihov status pri retro gaming sceni pa si lahko vsak prečekira.
Drugače pa moje #1 pravilo za prodajo dražjih stvari: ne se dobivat na samotnih krajih kjer ni folka. Evo problem rešen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 45cal ()

Eliaz ::



floyd1 je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Situacija pri nas je zal taka, da je komponentko dejansko ok trgovina med vsem plevelom.
Je pa hecno tukaj gledat tipicno slovensko fovsijo. Vsi iscejo neke fantomske natege, fantje, ne sodit drugih po svojem gnilem karakterju. :)) ;)

1. Dragi so. Svinjsko dragi. Ok je Kleptomanko samo, če nekaj res nujno rabiš, tega nikjer drugje ni za dobit in si zato pripravljen 2x preplačat.
2. Misli o karakterju ostalih udeležencev foruma pa drugič raje zadržat zase, ni dobro drugih soditi po sebi. Nismo stari 3 leta, svet ni črno-bel in vsaka graja nekoga še ni favšija, sploh ob kupu argumentov, ki se tu pojavljajo.


če ni nikjer za dobit, pomeni, da imajo oni fer tržno ceno, mar ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Eliaz ()

Primoz1211 ::

hariscorale je izjavil:

Kaj, saj ima hude reklame. Men so huda trgovinca. Tud odnos k prideť tja je Ĩist na drugem nivoju kot drugod. VĨasih mi je bil kul Mlacom pa Funtech, sam pol Şe rajť iz Amazona naroĨm. K rabim kakťen nasvet, je pa Komponentko edini od teh trgovin, da si vzame Ĩas zate :D


eni boljših v Slo

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

Kripto mesi ::

Jim more iti pa grozno slabo, da sami sebe hvalijo z novoustvarjenimi racuni. Tista tiktok videa sta pa tudi creepy.

floyd1 ::

Eliaz je izjavil:



floyd1 je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Situacija pri nas je zal taka, da je komponentko dejansko ok trgovina med vsem plevelom.
Je pa hecno tukaj gledat tipicno slovensko fovsijo. Vsi iscejo neke fantomske natege, fantje, ne sodit drugih po svojem gnilem karakterju. :)) ;)

1. Dragi so. Svinjsko dragi. Ok je Kleptomanko samo, če nekaj res nujno rabiš, tega nikjer drugje ni za dobit in si zato pripravljen 2x preplačat.
2. Misli o karakterju ostalih udeležencev foruma pa drugič raje zadržat zase, ni dobro drugih soditi po sebi. Nismo stari 3 leta, svet ni črno-bel in vsaka graja nekoga še ni favšija, sploh ob kupu argumentov, ki se tu pojavljajo.


če ni nikjer za dobit, pomeni, da imajo oni fer tržno ceno, mar ne?

No - ja. Dobi se že vse, govoril sem bolj o tem, da je včasih lahko problem čas dobave... Oni so tudi fizična trgovina in kot preprodajalci rabljenega imajo kako stvar več na zalogi. Tu pa res imajo neko prednost.

Kripto mesi je izjavil:

Jim more iti pa grozno slabo, da sami sebe hvalijo z novoustvarjenimi racuni. Tista tiktok videa sta pa tudi creepy.

Ja, kar nekaj pohval zgoraj je iz sumljivo "mladih" accountov, ta zadnja pa seveda zmaga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

bozicek ::

Hec Komponetkota
Ajde ima navite cene...Narediš obhod
Večji problem je ker zasmeti ama vse oglase
Ima nafukano čisto povsod odkup komponent, v hashtag da čisto vse kar obstaja in potem meče ven njihove smeti, čudni oglasi ki se pričnejo z Računalnik za Jožeta itd itd...
In občutek da imajo kakšno osebo s posebnimi potrebami ki ureja oglase
In potem se prebijaš čez take smeti:
https://postimg.cc/gallery/9C1fQC1

S časom se navadiš kateri so njihovi oglasi tako da že v glavi filtriraš
Darila letos samo za poredne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bozicek ()

FireSnake ::

Tole je pa noro dobra cena:
https://www.bolha.com/amd-ryzen/amd-ryz...
(če kdo rabi)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kixs ::

FireSnake je izjavil:

Tole je pa noro dobra cena:
https://www.bolha.com/amd-ryzen/amd-ryz...
(če kdo rabi)


Ce je res dobra cena, potem ne vem zakaj si dal v temo "Predragi/smešni oglasi". Tu so navadi navite, nerealne cene, kot npr. zdaj 80eur za 32GB DDR4 2400MHz rama v sosednjih malih oglasih.

GupeM ::

Hmmm ... Tole bi bila dobra cena, če oglas ne bi bil nekoliko čuden. V opisu namreč piše:
Procesor je bil kupljen 13.10.2023 v EIgre in je v garanciji.


Oglas je bil pa objavljen
Oglas je objavljen 26.09.2023. ob 11:24


Tukaj nekaj ne štima.

FireSnake ::

Tole zgoraj bo držalo (nisem opazil).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

hariscorale ::

Kripto mesi je izjavil:

Jim more iti pa grozno slabo, da sami sebe hvalijo z novoustvarjenimi racuni. Tista tiktok videa sta pa tudi creepy.


ma prav hudi tiktoki so 🤣 https://www.tiktok.com/@komponentko/vid...

jaz jih kar pogosto obiščem, saj delam precej blizu v Lidlu in malo pokremljamo

Horas ::

8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

kixs ::

Cena je vedno stvar debate, vendar se taki tudi na eBayu prodajo med 100 in 250€.

Dr_M ::

2. Misli o karakterju ostalih udeležencev foruma pa drugič raje zadržat zase, ni dobro drugih soditi po sebi. Nismo stari 3 leta, svet ni črno-bel in vsaka graja nekoga še ni favšija, sploh ob kupu argumentov, ki se tu pojavljajo.


Waw, a to je res najboljse, kar si se spomnil? To si ti kaj sm pa jest fora? :)):))
Pejt nazaj v peskovnik poticke delat, pa pusti odrasle pri miru.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

floyd1 ::

Si vse povedal o sebi. Pa-pa.

Eliaz ::

hariscorale je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Jim more iti pa grozno slabo, da sami sebe hvalijo z novoustvarjenimi racuni. Tista tiktok videa sta pa tudi creepy.


ma prav hudi tiktoki so 🤣 https://www.tiktok.com/@komponentko/vid...

jaz jih kar pogosto obiščem, saj delam precej blizu v Lidlu in malo pokremljamo


res so hudi :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Eliaz ()

45cal ::

Če si kdo želi GTX 980Ti namesto RTX 3080 ampak za enako ceno...

««
313 / 315
»»