» »

Nasveti pri spletni strani

Nasveti pri spletni strani

i33a ::

Živjo, kot sem že pred časom pisal v neki temi, izdelujem spletno stran z stavnimi nasveti.
Zanima me, ali bi raje da napovedujem posamezne tekme posebej(in potem lepo uporabnik sestavi skupaj kakor hoče ali pa stav single). Ali se Vam morda zdi bolje, da bi sestavljal stavne listke(že sestavljena kombinacija stav). Katera možnost se vam zdi boljša?
Lp

genesiss ::

Listek znotraj nekega sistema.

bdoxx ::

upam da boš zraven stavnih "nasvetov", tudi podrobno napisal zakaj stavit na določen tip. . .

i33a ::

Vama je všeč tak način: http://www.stavni-nasveti.gigahost.si/s...
Ali mislita da bi bilo bolje, da napišem vsak dan post in v njem listke, ter opis zakaj tako staviti?
Lp in hvala za nasvete

bdoxx ::

niso mi včeš tipi dogotkov (kvota ala 1.10 do 1.50) to itak da zadaneš minimlno 7 od 10tih dogotkov ali pa celo več :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

Good Guy ::

In kakšna bo razlika med to tvojo stranjo in stranjo e-stave, ki že ponuja te storitve, napovedujejo pa komentatorji, ki v nulo poznajo svoje področje.

turkx90 ::

Nevem no, sej vidim da si jih kar nekaj zadel. Vendar če ne vodis statistike, ki seveda ni lažna, nebo nič.

Ker ce zadanes 3 kvote 1,30, potem pa falis eno....si ze v minusu. In lahko bi namesto da in ne...oznaceval z rdeco faljene in z zeleno zadete.

Lp

i33a ::

maticko: v zadnjih dneh sem se bolj poglabljal sestavo strani, design... tako, da bodo kvote boljše po tem ko bom imel več časa, da bom malo preštudiral. Včasih tudi pride prav kakšn "zicer", čeprav ni najbolj donosno, se pa strinjam da jih je sedaj veliko preveč.
rovtar: Jaz ne prirejam stav... to je ena izmed glavnih razlik med mojo stranjo in e-stave. Ukvarjam se izključno z nasveti, ki jih je kar precej več kot na e-stave(npr. danes sta 2). Komentatorji verjetno poznajo stvar bolje kot jaz, ampak ko napovedujejo imajo manj možnosti(samo 1,0,2,10,02). Komentarji se skoraj vedno nanašajo na Angleško ligo ali katero izmed močnejših. Donosnejše so lahko tudi kakšne nižje lige. Napovedujejo tekme, ki so popolnoma nepredvidljive in se jim je po mojem mnenju bolje izogniti....
V interesu e-stav zagotovo ni, da bi čimveč ljudi imelo dobiček z stavami, saj bi bili oni v izgubi. Tisti komentarji so bolj za to, da bi pritegnili čimveč ljudi.
turkx90: Statistiko bom vodil, verjetno na 7 ali pa 10 dni. Vem pa tudi, da ima laž kratke noge in z laganjem nebom dosegel nič.

martincek1 ::

Good Guy je izjavil:

In kakšna bo razlika med to tvojo stranjo in stranjo e-stave, ki že ponuja te storitve, napovedujejo pa komentatorji, ki v nulo poznajo svoje področje.


Brez zamere, ampak ti komentatorji nimajo pojma o športu. Že pred mano se lahko samo skrijejo. V vsakem njihovem postu lahko najdem vsaj tri nepravilnosti. Nenazadnje so komentarji tam, da bi čim veš folka izgubilo denar, don't you think?

Če hočeš kvalitetne tipe, boš moral plačati 100-200€ za obdobje mesca dni. S tem da moraš prekleto dobro poznati vir, kje boš take ljudi dobil. Je pa res, da se to splača, recimo čez vikend je bilo od 10 tekem s kvoto nad 2 zadetih 8.

@i33a: Koliko časa pa sploh si v stavah? Športi, ki jih poznaš? Misliš stvar računat? Boš tekme analiziral sam ali prepisoval od drugih?

Good Guy ::

Brez zamere, ampak ti komentatorji nimajo pojma o športu. Že pred mano se lahko samo skrijejo. V vsakem njihovem postu lahko najdem vsaj tri nepravilnosti. Nenazadnje so komentarji tam, da bi čim veš folka izgubilo denar, don't you think?


in kok si ti že zaslužil s e-stavami? :))

i33a ::

martincheq: Z stavami se bolj resno ukvarjam 2 leti... sem pa že kdaj prej tudi kaj stavil...
Se ti ukvarjaš z stavami?

Glede spletne strani sem pa mislil tako, da bo še nekaj časa free, potem bo pa treba kaj plačati, saj gre za to, da analiziraš tekmo(pa ne mislil takih z kvoto 1,30) kar nekaj časa...
Kritike in komentarji v povezavi z stavami in spletno stranjo so zaželjeni.
Lp

martincek1 ::

@rovtar: z e-stave nič, ker mi njihova ponudba, kvote in nesposobnost ne odgovarjajo.. da ne govorim o tem, da so pred časom poslali anketo, v kateri je pisalo: 1) Ste seznanjeni, da gre velik delež dobička v humanitarne in športne namene? (s tem da imajo zaposleni 5.000€ plače+) 2) Se vam zdi da so igralci, ki stavijo na e-stave z njimi zasvojeni? (z namenom da vse skupaj še bolj omejijo, če bo večji delež odgovoril DA, tj. da izklopijo možnost dupliciranja stavnih listkov itd)

@i33a: Da.

technolog ::

Delaj malo na designu, ker tole ni dobro.

i33a ::

@technolog: Bom, ampak sam nisem prav dober designer in kakšna ideja mi bi prišla še kako prav.
Se ti zdi bolje, da bi ustrajal z to temo(za wordpress) ali naj izberem kakšno drugo(in katero)?

technolog ::

Ok, sedaj je tema ok, vendar una tabela na sredi ne paše stilsko noter. Pa še prevedenih ni ene par besed. Jst bi se izognil črt v tabeli, samo pobarval bi sode/lihe vrstice ali stolpce z drugačno barvo. Če pa že, bi dal pa črte svetlejše.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8821206 (11399) Dzhimen
»

Športne stave

Oddelek: Loža
397161 (5472) bdoxx
»

Spletna stran z stavnimi nasveti

Oddelek: Loža
131387 (104) i33a
»

Športne stave na internetu

Oddelek: Loža
164341 (2768) amigo_no1

Več podobnih tem