» »

DCC deluje ne spljoh.

DCC deluje ne spljoh.

Simulacrum ::

Hoho...
imam Zyxel-ov router Prestige 310, a odkar sem nadgradil bios je DCC send popolnoma prenehal delovati. Ko zelim poslati kaksen file preko DCCja me preprosto diconnecta ter javi v stutusnem oknu od mIRCA " * [10053] Software caused connection abort " . Ko je v routerju domoval se star bios je DCC deloval, a le priblizno 30 sekund potem pa ponovno disconnect. Aha pa se to...ko se nato ponovno prikljucim na irc server ostane prejsnji nick se vedno gor. V routerju so izkljuceni vsi firewalli. Ima oz. je imel mogoce se kdo podobne tezave...s katerimkoli routerjem?

LP
Riplix

Simulacrum ::

O...kaj sem edini, ki mu ne deluje DCC preko routerja?? Kaksna ideja kaj je vzrok nedelovanja?
Aha pa se...ce pa mi kdo poslje kaksen file preko DCCja pa deluje brez kakrsnihkoli tezav. Bi mogoce moral odpret kaksen port v routerju?

LP
Riplix

Gandalfar ::

Simulacrum ::

Thx Gandalfar...samo se vedno ne deluje...kar disconnect. Bom pa se poskusal nadgraditi bios routerja, ceprav mislim, da imam najnovejso verzijo. Se bom pa malcek poglobil v nastavitve routerja :D, ker dokler sem imel staro verzijo biosa sem celo lahko posiljal ampak samo za ~30 sec, kot sem ze omenil.
Se enkrat hvala pa

LP
Riplix

Simulacrum ::

Hm se to...ima mogoce se kdo podoben router?? Vazno, da je od Zyxel-a. Zanima me, ker support je zanic. Tisti user guide, ki ga dobis poleg je dokaj redkobeseden, pokriva samo nekaj osnovnih nastavitev. Za kaj globljega pa ostanes sam. Na strani od Zyxela tudi nisem nasel veliko uporabnega. Kaksen link?
Hvala

Lp
Riplix

Simulacrum ::

Hooray hooray...radujmo...sem preletel se enkrat link zgoraj in DCC cudezno deluje...hooray :D :D

Lp
Riplix

Simulacrum ::

Se ne bom prenehal s tezenjem...
DCC koncno deluje, a ko posiljam datoteko me cet nekaj casa disconnecta s serverja, DCC povezavo pa ne prekine. No saj vazno je, da deluje DCC ampak je vseeno tecno se vedno ponovno connectat na server, ko zelis kaj poslat. :\

Lp
Riplix

Gandalfar ::

upgrade firmwera ni pomagal?

Simulacrum ::

No koncno sem upgradeal firmware na verzijo 3.50 in sedaj deluje DCC brezhibno 8-O :D .
Hvala za pomoc.

Lp
Riplix


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SATA vs ATA

Oddelek: Strojna oprema
222201 (1707) bodom
»

Tezave z Geforce-om

Oddelek: Pomoč in nasveti
6846 (713) Simulacrum
»

Linux problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
121038 (893) Brane2
»

Star rac+nov disk=tezave

Oddelek: Pomoč in nasveti
111284 (1111) Simulacrum
»

Problemi z Geforce-om

Oddelek: Pomoč in nasveti
151111 (874) Tr0n

Več podobnih tem