» »

Tabela "Ogledi"

Tabela "Ogledi"

DarkSite ::

Nekaj me je motilo pa nisem vedel kaj je to....šele čez nekaj cajta sem opazil da ste dodali ene številke v oklepajih....pa me zanima kaj pomenijo....sej mogoče ste to ze kje povedal pa jest nisem tega opazu

Tko. če se komu da, kaj so pol te številke v oklepajih? Mogoče ogledi na dan?:)

Thomas ::

Ogledi od zadnjega posta.

Ja?


:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

DarkSite ::

Ja to bo to...ogledi od zadnjega posta.
:D


R0K ::

A nebi blo bolje, da bi se tam izpisovalo koliko novih postov je notri od tvojega zadnje ogleda?

Recimo Mobisux ma to dobr poštiman...

Primoz ::

A nismo tega že enkrat debatirali.. in ugotovili, da ne znate pokazat, kje ima Mobisux to...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

DarkSite ::

Čakamo na uradno izjavo Adminov.:)

Razloži nam zakaj ta sprememba...sej ne da ni dobrodošla...ampak zakaj,zakaj,zakaj:D :D :D

A ste o tem ze debitirali...če ste mi lahko nekdo pove link.
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DarkSite ()

R0K ::

Kaj ne zanmo pokazat. Prvo se tm registriraj. Napiši en post na Tabli. Počak neki cajta. PA če je umes kdo še napisal kaj v tvoj thread, se bo zraven teme k piše kolk postov je notr, izpisala še ene modra cifra, ki prikazuje število novih postov od tvojega zadnjega ogleda.

CaqKa ::

tale forum počasi postaja ful nedokumentiran.. človek sploh več ne ve kaj je zakaj.

Thomas ::

Hehe .. a zdej nej bi dajali še navodila za uporabo na vsak website?! "Za skok na naslednjo stran, poiščite spodaj v kotu napis "skok na naslednjo stran" in ga poklikajte z mišjo. Miš predvidoma najdete na mizi ali na tleh."?



>:D

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

gumby ::

Thomas: :D :D

CaqKa ::

Thomas me veseli, da se v tebi tu in tam najde tudi nekaj mladega dečka iz vrtca.

CaqKa ::

kak te naj vem kaj ona cifra v oklepaju pomeni?!?
kaj te češ z neko stvarjo če nimaš dokumentacije... morš si prebrat nekaj o neki stvari da jo boš znal uporabljat...
offtopic: smo materi kupli ta novi štedilnik tale z to keramiko... je mislila da bo kuj brez navodil vedla kaj more naredit da bo uro na njem nastavla... opabato to pa ne gre...
da se vsakič manjša novica napiše o novi funkciji v forumu pa ja menda ni preveč zahtevano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Thomas ::

Če boste kej "bl navdušeni" nad oklepajčki - ideja je moja in sem reku Primožu ene dvakrat - no zdej jih pa mamo!

>:D

Pomeni pa "število ogledov od zadnjega posta".

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

R0K ::

Ideja bedna, da kr smrdi. Še sreča, da se da stvar izklopt :)

Thomas ::

Žal se vse bedne reči ne dajo kar izklopt.

:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ABX ::

:)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

R0K ::

Še sreča, da je bil Primož še tolko priden, da je tudi to uredil, ane Thomas :)

Thomas ::

Sigurno! Zakaj bi se moral obremenjevati s tem, koliko ljudi je pogledalo tvoj zadnji donesek, če ti to povzroča težave - ali pa če tega raje sploh ne veš?

:D

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

MadMax ::

CaqKa:
Saj poznaš tisto: "Ko odpove vse drugo, preberite navodilo.";)
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eno "mim" vprasanje

Oddelek: Slo-Tech
131425 (1060) Camalotz
»

ogledi

Oddelek: Slo-Tech
101097 (927) Damjan Jagar
»

zakaj je:

Oddelek: Slo-Tech
81324 (1009) BigWhale

Več podobnih tem