» »

Kaj tuki se res nobenemu ne da nič?

Kaj tuki se res nobenemu ne da nič?

pro549 ::

Zgleda da tuki na forumu se delate nekateri grozno pametni in nikol nič konkretnega rečete. Prej sem vprašal glede LINUX ROUTERJA pa noben nič. Saj vem da je o tem dost napisanega ampak nikjer noben ne pove cel postopek kako pridet do cilja. Drugač sem gledal tisti router ki pride na eno disketo saj je čist fajn samo eni hočemo še več, npr omejitve prenosa na posamezne porte pa nikjer ni opisal ta postopek kako se naredi. Kaj res je vam tako hudo pomagat začetnikom? Saj če se ne motim tud vi ste bili začetniki enkrat.

Gandalfar ::

MadMax ::

Zgleda da tuki na forumu se delate nekateri grozno pametni in nikol nič konkretnega rečete.

In točno to bom zdaj storil.

Komaj en dan si prijavljen na Forum, pa še to si se prijavil le zato, da ti pomagamo nos obrisat pa vezalke zavezat!

Kaj si ti koristnega znanja razdelil tukaj?
Nič. Z veliko začetnico.

In zdaj se upaš pizdit nad nas samo zato, ker nismo 24/7 express instant vsevedni servis?
Pa kaj res misliš, da boš dobil vse servirano na pladnju?
Pa to prej kot v eni uri?

S takim odnosom ne boš deležen niti takega odgovora, kot je ta moj, kaj šele konkretne pomoči.
Malo se skuliraj in daj času čas.
Končno s(m)o tu prostovoljno, zato pišemo, ko imamo čas.
Če pa si pripravljen mastno plačat za rešitev problema pa tako napiši, pa se bo morda našel kdo, ki se bo v tem trenutku vsedel v avto in ti začel predavat o Linuxu.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Gandalfar ::

pro549: uporabi search, če prebereš vse poste boš dobil dovolj info. da boš zadevo lahko naredil

pro549 ::

BTW že nekaj časa sem tuk in cel ta čas sem samo bral vaše komentarje in govorim samo to kar vidim. Ne pomeni če sem 1 dan registriran, da nevem kaj se tuki dogaja. Že dobra 2 tedna sem brskal tuki za to kar jst rabim po forumih itd pa še vedno nič vedno je odgovor v stilu "Hodi na http://www.xyz.org". Potem sploh nevem zakaj obstaja forum če smo že pri tem.

Gapi ::

Za lenuhe ki ne znajo guglat http://www.tldp.org/HOWTO/Adv-Routing-H...
V vsaki distribuciji linuxa to dela "no ja vsaj mislim tko".:( :( :( :( Aja to je pa za lenuhe ki neznajo c&p LINK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gapi ()

antiUSA_taliban ::

Nisem povsem prepričan, ampak kaka dva meseca nazaj je v oddelku prva fronta nekdo lepo po korakih opisal prav to, kar hoče pr0549:

omejitev prometa na posamezne porte.Vse lepo po slovensko.
Samo malo je treba poiskati.
Če ne boš našel, bomo skupaj poiskali....

medjugorje-si ::

Mislim da za nas računalniške telebane bi moral bit bolj označen (obarvan - mogoče rdeče) link "iskanje(psevdo) in s tem bi bilo manj ponovnih vprašanj in streljanj v prazno!!!

Pa brez zamere in lep dan želim vsem in Bvb
Herman


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal bo olajšal odmrzovanje sredstev

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
259117 (7637) Okapi
»

Nakup novega računalnika / ~ 400.000 sit

Oddelek: Kaj kupiti
432257 (1394) PrimozR
»

RedHat mp3...

Oddelek: Operacijski sistemi
11897 (796) podbelsek9
»

Windows XP SP2 pregled

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
412794 (2794) BigWhale
»

Zakaj se sploh trudite in odgovarjate na poste? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
503866 (2836) Pisk

Več podobnih tem