» »

easytune 4

easytune 4

sirotka ::

Plata podpira easy tune4, ko ga inštaliram pa lahko nastavljam samo fsb, ''okenčka'' za voltažo(proca, agp in ramov) in za nastavlljanje posebej mhz ramov pa sta zakrita! Kaj je narobe??
plata je GA7vkml, proc pa duron 850!

sirotka ::

A res noben ne ve??

morphling1 ::

Pozabi ta program. Drugače je pa normalno da lahko spreminjaš samo fsb. Voltaže ne boš mogel z nobenim softwerom spreminjat, tist je bolj za okras. Se imel gigabyte grafično, ki ima nek podoben program, kjer so tudi okenca za voltažo gpu in ddr-ja ter št. vrtljajev ventilatorja, seveda samo za opazovanje spreminjat se da pa samo frekvenca
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

sirotka ::

v helpu piše da se da spreminjat vse!

Killy ::

Torej, jaz imam taisti programcek (dobljeno poleg plate Gigabyte 7VAX) in lahko spreminjam vse razen pomnozevalnika, ki je na mojem Athlonu 1.800+ zaklenjen. Malo sem se igral in navijal vse voltaze in tisto pach kar se je tam moznost (lamer jaz) na najvisje dovoljene parametre, vse je delovalo z novimi nastavitvami samo pri voltazi ddr a vse skupaj zamrzne, ce spremenim tako, da sem na koncu tako pustil vse na miru in spreminjal samo fsb. Iz originalnih 1.533 (kaze 1.541) sem stabilno spravil najvech na 1.633 (11,5×142), temepratura proc. pa se ob intenzivnem igranju zvisa do najvech 45 stopinj. Vse skupaj sem spravil ze na 1.702mhz vendar mi aplikacije zamrznejo, ce pozenem denimo 3dmark.. itd, ni stabilno.

Tam imash easy mode kjer voltaz ne moresh spreminjati, na advance pa lahko, ce to dopusca plata.. vsaj tako si jaz predstavljam zadevo. Ce ima se kdo kaksne izkusnje s to zadevo ali podrobnejse nasvete, pa naj le dopise..

Lep pozdrav.

morphling1 ::

Pa si dejansko premaknil voltaže, ne zanima me če se jih da spreminjat, ker to se je dalo tudi pri moji grafični, važno je če se res premaknejo, pa da to motherboard monitor pokaže ?
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

razlike v voltaži... (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
764435 (3299) Pyr0Beast
»

Navijanje amd athlona(tm) 64 ×2 dual core processor 4400 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
936901 (5227) Goldee
»

Navijanje AMD 64 3000+???

Oddelek: Navijanje
461742 (1118) tiborrr
»

navijanje celerončka

Oddelek: Navijanje
6902 (770) Swen F@tt
»

Navijanje AMD 1Ghz

Oddelek: Navijanje
442070 (1534) OwcA

Več podobnih tem