» »

mojaknjigarna.si

mojaknjigarna.si

psyke ::

je že kdo probal naročiti pri njih? zanimivo je da je poštnina brezplačna in recimo če hočem kaj z amazona najdem pri njih če se da in imam 20€ manj stroškov ker poštnina za eno knjigo iz nemčije ali anglije pride okoli 20€ pri njih je pa mogoče za par € dražja knjiga poštnina je pa brezplačna.

Freezy ::

lol kopija bookdepository.org oz stran prevedena v slovenščino. Cene so identične.

St235 ::

Ja, bookdepository v slovenščini. Hvala bogu, da ima kdo še kdaj kakšno dobro idejo.

psyke ::

še vedno nevem, je to fejk ali ti res pošljejo knjigo? ne poznam bookdepository.... kopije tudi lahko uspejo meni se ideja ne zdi slaba :)

St235 ::

Seveda pošljejo. Jaz sem pri bookdepository naročil cc 30 knjig in vse je OK, če slučajno česa nimajo te pa usmerijo na na abe books kjer prodajajo rabljene knjige.

Glede na to, da je ta stran samo prevod zadeve, ne pričakujem zapletov.

Freezy ::

V footerju je par ključnih neklikabilnih linkov glede dostave in podobnega. Izogni se problemom in naroči na bookdepository, knjigo boš čakal 10 delovnih dni pa še support majo odličen.

cortez ::

ojla. glih sm dubu včeri 2 knjige - pošljejo pa vsako posebej.

Traja ene 10 dni, zadeva pa pride zapakirana v bubble ovojnici.


Je pa razlika , če naročavaš iz

http://www.bookdepository.com

ali

http://www.bookdepository.co.uk/

tko, da je treba gledat ceno. Ponavadi je com cenejši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

Gray_Warden ::

http://www.felix.si/knjigarna

Najprej še tu poglej če imajo mgoče knjigo ki bi jo rad kupil. Jaz sem do zdaj večino knjig, ki sem jih iskal, našel tu. Nisem pa nikoli naročal, ampak sem šel vedno kupit v njigovo knjigarno v Ljubljani.
Why so serious?

kombinezon ::

@kitkonis
poštnina preko Amazona niti približno ni 20€, nazadnje na .uk plačal 4 funte, iz .de je pa tudi podobno cirka 5€. Na Amazonu se splača pogledat tudi rabljene knjige, naročil strokovno knjigo za 1/20 cene nove.

psyke ::

hehe zdaj sem že naročil.. meni je pisalo shiping za eno knjigo (600strani) 20€ na nemškem amazonu! nato sem pa naročil na bookdepository.. hvala za nasvete fantje :)

cortez ::

in te je prišlo kolk cenej ?

St235 ::

Najmanj 20€ za poštnino, pa še knjige so v večini na bookdepository kak €cenejše.

Drugače pa za rabljene knjige se splača pogledat AbeBooks, ker majo ogromno izbiro in smešne cene. Sam kakih 5€ za poštnino je treba upoštevat.

Jazzie ::

Torej je ta stran le slovenski prevod BD, podjetje je še vedno isto in dostava vseeno iz UK?
Kaj pa bookdepository.com, predvidevam, da dostava traja dlje kot če naročiš preko co.uk?

DimmniBurek ::

Isti drek je, oni pošiljajo lahko iste knjige (če naročiš več izvodov) iz različnih lokacij. Sem dobil iz Francije, Italije, UK, Nemčije. Traja nekje 10-14dni
There Is No Stronger Drug Than Reality

Jazzie ::

Aha, potem je najbolje pogledati ceno na vseh treh straneh, glede ostalega ni razlike?

DimmniBurek ::

Cene so iste, kolikor sem jaz gledal.
To je samo preoblečena stran, verjetno gre vse preko matične (UK?) firme, dvomim, da majo v Slo sploh kako skladišče. Jest nisem še nikoli dobu iz Slo, pa sem naročil pomoje okrog 25 knjig.
There Is No Stronger Drug Than Reality


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Altnernativa Amazon za nakupovanje knjig

Oddelek: Loža
10993 (650) flbroker
»

nakup knjig original ali ebook

Oddelek: Loža
61067 (702) 5tra
»

Papir in e-knjige/bralniki

Oddelek: Znanost in tehnologija
408165 (7595) kuglvinkl
»

Nakup knjig

Oddelek: Loža
343745 (2347) Ajrina
»

Nakup knjige prek amazona?

Oddelek: Loža
152321 (2045) St235

Več podobnih tem