» »

Nevidni disk

Nevidni disk

NotAlive ::

S katerim proggyjem naj zaščitim določene dele hard diska, da bodo za ostale nevidni? Rad bi, da bi ob moji prijavi bila stvar vidna, ob prijavi z drugim geslom pa sploh ne. Seveda ne sme biti vezano zgolj na Windows prijavo, intruder pa bi zbutal mašino z DOS-a:D

kuntek ::

Instaliraj Win2000. Tam lahko delaš čuda z zaščito diskov in fajlov.

simon ::

Kolikor vem lahko iz dosa in linuxa beres NTFS mimo ACL.
So to v w2k ze popravili?

andrej ::

tukaj nimas kaj dosti za popravit, ker ti programi dostopajo neposredno do bitov na disku. ce pogruntas tabelo potem mas podatke... to se da naredit za vse sisteme.
No, to je reseno z EFS - oz. vgrajeno enkripcijo. Enkriptirane datoteke ni mozno videti niti s temi programi...

Yohan del Sud ::

Kako je pa najlažje parrticijo skrit pod winme za vse uporabnike?

andrej ::

hm, formatiras z NTFS pa je ta particija nevidna pod ME:D

sasox ::

ali pa uporabis PGP disk?

NotAlive ::

Debata ne gre v mojo smer :'( Zaenkrat ne mislim inštalirati W2k, zato rabim dober program. Preizkusil sem Norton Your Eyes Only, ki pa je že malo star, ga ne razvijajo, pa tudi ustreza mi ne najbolj. Je pa blizu mojih potreb. Pozna kdo boljšega?

sasox ::

PGP disk ti naredi kao en fajl tok in tok MB dolg (kokr si ga dolocis) in potem ko ga aktiviras je lepo vidn med diski v raziskovalcu.......ko ga pa izklopis pa ni vec diska ampak samo en fajl s koncnico .pgd (dolg tok MB kot dolocis velikost diska)

link tukaj

DirectZ ::

Jaz uporabljam ScramDisk. Ene vrste PGP, poglej si http://www.scramdisk.clara.net/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaščita vsebine osebnega računalnika pred 'špeganjem'

Oddelek: Informacijska varnost
192194 (1660) fosil
»

Geslo za računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
6881 (814) boštjan
»

Pomoč pri particijah

Oddelek: Pomoč in nasveti
8855 (738) CaqKa
»

swap file cleaner???

Oddelek: Programska oprema
361807 (1518) ABX
»

Zaklepanje Datotek

Oddelek: Pomoč in nasveti
182699 (2494) DirectZ

Več podobnih tem