» »

Ocena moje spletne strani

Ocena moje spletne strani

1
2
»

RockyS ::

Koncept mi je všečni, realizacija pa niti ne. Ni mi jasno zakaj ni vsaka podstran, svoja stran? Ker sedaj, ko grem iz prve strani na kontakt in se mi zvrti 5 strani, 5 ozadji, 5 besedil me zelo zmoti. Prvič še je zanimivo, ker je čist drug pristop od ostalih strani, drugič pa me začne motit.

Efekt še lahko zmeraj pustiš enake, da se stran "vleti" iz X smeri.

Elemen_T ::

@RockyS
ja, to je pa treba vzet v zakup - mislim, da je tudi uporabniški "flow" tak, da sledi od prve strani do kontakta. Vsaj običajno je tako.

Nevem pa če čist razumem kaj misliš s tem, da vleti iz X smeri? A da bi se slajdi rolal iz horizontalno?

tomcom ::

no da ne bom odpiral nove teme bom pa še jaz kar sem dodal mojo novo spletno stran in prosil za vaša mnenja...
Hubanca.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomcom ()

urosz ::

prvo ko sem prišel na stran, pa zascrollal malo dol, sem se vprašal: "dafug?!"
in to ni kul ;)

RockyS ::

izklop wanna be?

draciel ::

Hmm. tomcom, če si ti naredil to stran, maš potencial. Je vredu. Sam jaz ne gledam kako stran izgleda ampak kako je pregledna. Tvoja stran niti ni pregledna ( oprosti za kritiko, sem nerad kritičen vendar to je neizogibno ) Poglej si ta screenshot..



Vse je prenatrpano. Ne veš kaj je video vsebina, ne kaj je reklama. Dodaj kakšne kategorije ali pa kaj podobnega, da bo uporabnik sam iskal med videi, tisti videi k so pa najbolj ogledani jih daj nekam na vrh strani al kaj vem. Uglavnem nepregledna stran je. Če se boš malo bolj potrudil ti bo uspelo. Jaz verjamem =)

edit: še nekaj. veliko je že takih strani ki so objavljeni dobri videi iz youtuba. naprimer izklop, ter pokukaj.si in še in še bi lahko našteval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: draciel ()

lium ::

Imam vizitko na kateri predstavljam storitev popravil očal. Pa me zanima, če da pravo informacijo. Namreč popravilo očal s takšno tehnologijo vam lahko ponudi redkokatera optika. Npr.,zlomljen kovinski del na plastičnih očalih je nemogoče lotati; mi pa vam ga lahko zavarimo, ne da bi vam zaradi vročine poškodovali plastičen del očal.


Bi nam zaupali popravilo , kjub temu da nismo optika??

http://www.popravilo-ocal.si/

Matev ::

a to imaš na zobotehničnih mašinah še popoldansko obrt varjenja očal

...

fino

lium ::

Ja....jemljem pa to bolj za hobi, zraven spoznavam lasnosti varjenja različnih kovin.....

RockyS ::

Predlog,

Všeč mi je 50-50 izgled ozadja, kaj če bi zgoraj vitalium |mikro varjenje dal v zeleno ozadje(kot je na desni) in ne v črno/sivo. Spodaj, pri podatkih podjetja pa obratno.
Enako za spodaj levo "naša primarna dejavnost"

+ modri linki ne spadajo v dizajn.

lebang1 ::

No, ko že tako radio ocenjujete strani :)
Povejte še kaj o tej:
http://www.s59dap.com/

lp

Vice ::

lebang1 prva stvar, kar sem se vprašal je kdo sploh to bere. Prva stran je čisto neberljiva. Malo loči te novice... tak na hitro

lebang1 ::

jah,
kako bi ti ločil te novice? z ločilno črto čez celo?
_______________________________________________________________

lp

martincek1 ::

Odstrani uro in datum, to ma pa ja že vsak sistem napisano kerga smo :)

lebang1 ::

uro sem odstranil, tisti koledar bom pa pustil... se bo notri dodajalo kakšne dogodke...

lp

Matev ::

lebang

novica brez slike ni novica

lebang1 ::

ja, saj je skoraj povsod link na slike,
da bi pa zraven bila slika... bi bilo pa malo več dela, pa moral bi se malo bol posvetiti joomli :)

Matev ::

ja, saj je skoraj povsod link na slike,


eh
link je link

slika je pa le slika

seveda bi moral komlet zadevo preurediti

Goran's Blog ::

Dam vam za oceniti tole stran:
http://www.ks-trnovo.si/

Stran je narejena kot predstavitev krajevne skupnosti.
Kritike dobrodošle!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ocena spletne trgovine - estetika, funkcionalnost

Oddelek: Izdelava spletišč
252952 (1685) SandiP11
»

Kako vaditi izdelavo strani?

Oddelek: Izdelava spletišč
4210990 (9181) BigWhale
»

Ocena spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
293528 (2313) r0ks0n
»

Kateri CMS uporabljate ??

Oddelek: Izdelava spletišč
317664 (6901) lexios
»

ocente mi stran!

Oddelek: Izdelava spletišč
432019 (1221) zenith1

Več podobnih tem