» »

Katera dejavnost za s.p. da lahko tudi oddajam oglasni prostor na spletni strani?

Katera dejavnost za s.p. da lahko tudi oddajam oglasni prostor na spletni strani?

RedDrake ::

Pozdravljeni!

Poleg redne zaposlitve, imam za potrebe obcasnega freelancanja odprt s.p. kot dopolnilno dejavnost.
Ker sem tudi "lastnik" (skupaj z ocetom) spletne strani, ki ima okoli 7,000 impressionov na dan (od tega je cca 1,000 unique obiskovalcev), bi sedaj poskusil iztrziti nekaj prostora z dokaj nevsiljivimi "oglasi".

Sedaj me zanima, kaksno dejavnost bi moral poleg ostalih ki jih ze imam (racunalnisko programiranje, svetovanje, zaloznistvo programske opreme, izobrazevanje, ipd...) se imeti na seznamu, da bi lahko legalno trzil neke vrste oglasni prostor.
Naj tu se razlozim, da v bistvu ne bi imel oglasov per se, ampak bi podjetje, ki bi placalo nek majhen mesecni pavsal, imelo pri nazivu svojega produkta (ki se pojavi neglede na vse) se logotip podjetja s povezavo na spletno stran.

Hvala ze v naprej za kakrsenkoli odgovor.

Elemen_T ::

63.12 Obratovanje spletnih portalov + 73.12 Posredovanje oglaševalskega prostora

c00L3r ::

Jaz imam podobno vprašanje, le da nimam s.p. ali podjetja. Bi šlo sklenit podjemno/avtorsko pogodbo in bit tako plačan?

RedDrake ::

Elemen_T, super hvala za tole informacijo :)
Vloga je že oddana.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

YouTube Zaslužek - Kam in kako prijaviti davke?

Oddelek: Loža
4911113 (6659) RS4
»

Kako legalno prodajati na spletu?

Oddelek: Loža
205066 (3761) vostok_1
»

s.p. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7013492 (8980) Vikking

Mladoletni podjetnik?

Oddelek: Loža
313933 (2316) kuglvinkl
»

Postal bom podjetnik, kako naprej (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5523101 (17733) K0K0

Več podobnih tem