» »

Kako postaviti mrežo preko LPT1 vrata

Kako postaviti mrežo preko LPT1 vrata

Nigga ::

S kolegom sma kupila kabel null modem. Zdaj pa je problem da ne znama postaviti mreže. Conectat se znama. Igrce pa ne delajo. Kako narediti da bom lahko videl kaj ma on na disku. lp
Too Drunk to Fuck

bosstjann ::

prvič se ne splaša
drugi ker os ma ker??
kera igra ne dela??

res mrežne so tok pocen da to ni res

bosstjann ::

ETHERNET 10/100 UTP PCI 1.667 2.000

predvidevam da mata win2000 ali win xp
v drugih se sploh ne splača zgublat živcev

greta na netvork kontšens > kriejt nju konekšen > set up an advanced connection>
en da accept en pa connect na drug računalnik pol pa še nadalno nastavita protokole juzerje itd aja pa šering diskov je treba nastavit da loka kopirata en od druga pazi povezava je samo 64 KB/S tut če ti piše tam 5 Mb/s

ok pa lep pozdrav aja če vama še kej ni jasen pa mal poišta po tem forumu k so mene naučl da dela, ta forum + par ur zajebancije

Nigga ::

jaz imam win2000 on pa winxp. Mislim da sem to že vse naredil. Pol pa ko sem dal na mojem računalniku, da poišče druge mi je najdlo njegov računalnik. pa povezana sma bla. ko pa sem hotel na njegov disk pa mi je reklo za username pa password. Tam ko nastavlaš password ne gre spremenit, same zvezdice so pa ne gre spremenit :)
Too Drunk to Fuck

bosstjann ::

v povezavi moreš dodat uporabnika s katerim se boš ti povezov z drugega računalnika primer

comp 1 >..................comp2
miha ...................jure
d .....................tuki dodaš še miha v povezavo da ima on pravico dostopat do tebe

Zgodovina sprememb…

Nigga ::

Ok share sma nastavla. Konektana sma. igrce delajo :). Kje naj stisnem da bom videl njegov shared folder. Če nikjer ni
Too Drunk to Fuck

bosstjann ::

to je pa malo težje greta star find computers pol pa upišeš njegov ime pa čekaš pol pa sam nanjega klikneš

Nigga ::

To sem ze probal, pa moram napisat password, ki pa ga ne poznam, ker ga ne gre spremenit, same zvezdice so.
lp
Too Drunk to Fuck

vihar ::

V folder options odklukaj zadnjo vrstico Use simple file sharing (R...)

Nigga ::

Hvala za help. Za konec pa imam še eno vprašanje. Če Si bi kupila mrežne, moram kupit HUB, ali lahko kar direktno povežem, ker sem videl komplete pa je vedno hub bil zraven. lp
Too Drunk to Fuck

jRk0 ::

ce sta samo dva lahko brez huba. tudi v tri se gre brez huba, samo rabis 4 mrezne...

kupita pa si crossover kabl...
You fuck up once, you loose two teeth.

Nigga ::

Kolk pa stane ta kabel za mrežno ene 10m ga bi rabo.

tnx
Too Drunk to Fuck

PaJo ::

Narejen 10m kabel ne vem kolko stane, mislim pa da nekej okoli 1000 SIT, ce pa si sam kabel kupis na metre in konektorje pa ste stvar pride nekej 600SIT, edino klesce rabis si nekej sposodit:D
Drugace pa ti priporcam ze nared kabel, ker so obicajno bolj kvalitetni kot tisti doma narejeni:))
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1782552268 (537) Kroos
»

ADSL-kako povezati 4 PC?

Oddelek: Omrežja in internet
121983 (1709) ToniT
»

LAN v Sloveniji ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
814879 (4074) PaJo
»

Povezovanje treh računalnikov

Oddelek: Strojna oprema
121007 (812) ns-miha
»

mrežna-problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
381624 (1352) Jinxy

Več podobnih tem