» »

Pobijanje zapuščenih zivali za Evrovizijo 2012

Pobijanje zapuščenih zivali za Evrovizijo 2012

Janac ::

viri:

http://www.change.org/petitions/preside...

http://www.zverce.si/krvava-evrovizija

meni se to sploh ne zdi prav, zivali so tudi ziva bitja in med temi ubijajo tudi tiste ki niso nevarne. Mislim da morajo veliko stvari prej počistiti kot pa streljati na uboge zivalce.

Kako se to zdi vam?

Mentalist ::

To se mi ne zdi fer, da pobijajo nedolžne živali.
Lool.

jype ::

Če ne gledate evrovizije, najbolj pripomorete k temu, da se taka neumnost ne izplača.

Janac ::

ne gledam evrovizije

jype ::

Fino. Še žlahto prepričaj, da neha gledat.

RockyS ::

Če jih ubijejo humano me ne moti. Ne moti pa me zato, ker je tega enostavno preveč. Tudi pri nam je dosti preveč zapuščenih živali, ki se potepajo okrog. Res je da se nekaj % razmnožuje kr med sabo ampak večina je takih, ki jih pobegne od doma ali ki jih lastniki zapustijo, slednjega je dosti preveč zato pa so tudi vsa zavetišča nabito polna.

V Sloveniji lahko takšne "pokole" še preprečimo s tem, da uvedemo živalsko policijo ne pa nekih kvazi inšpektorjev. Čipi in označevanje domačih živali je že nek korak naprej, ampak še zmeraj je dosti takih, ki živalim ne dajo čipa, kazni za lastnike pa itak ni.

omnimint ::

RockyS je izjavil:

Če jih ubijejo humano me ne moti. Ne moti pa me zato, ker je tega enostavno preveč. Tudi pri nam je dosti preveč zapuščenih živali, ki se potepajo okrog. Res je da se nekaj % razmnožuje kr med sabo ampak večina je takih, ki jih pobegne od doma ali ki jih lastniki zapustijo, slednjega je dosti preveč zato pa so tudi vsa zavetišča nabito polna.

V Sloveniji lahko takšne "pokole" še preprečimo s tem, da uvedemo živalsko policijo ne pa nekih kvazi inšpektorjev. Čipi in označevanje domačih živali je že nek korak naprej, ampak še zmeraj je dosti takih, ki živalim ne dajo čipa, kazni za lastnike pa itak ni.

Ravno zaradi tega teh živali ne bi smeli pobijati. Zgraditi bi morali še več zavetišč in povečati standard tam bivajočih živali. Hkrati bi morali uvesti nekakšen davek ali takso, ki bi zagotavljal dovolj sredstev za njihovo delovanje. Na ta način bi vsak lastnik+njegov sosed/prijatelj/sorodnik razmišljal ali je prav zapustiti žival in kakšne posledice to ima. Treba je kaznovati odgovorne in živali v tem primeru niso.

jype ::

Saj evtanazija ni kazen za žival.

gruntfürmich ::

omnimint je izjavil:

Ravno zaradi tega teh živali ne bi smeli pobijati. Zgraditi bi morali še več zavetišč in povečati standard tam bivajočih živali. Hkrati bi morali uvesti nekakšen davek ali takso, ki bi zagotavljal dovolj sredstev za njihovo delovanje. Na ta način bi vsak lastnik+njegov sosed/prijatelj/sorodnik razmišljal ali je prav zapustiti žival in kakšne posledice to ima. Treba je kaznovati odgovorne in živali v tem primeru niso.


tako je. naj zgradijo hotele za živali, vrhunske, 5 zvezdic. veliko ljudi bo imelo delo s postavljanjem ter z delom noter. to bi lahko bila poleg javne uprave še ena dobra zaposlitev.
skratka še več javne uprave ter več živalskih vrhunskih hotelov!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

In zaradi ene spolitizirane Evrovizije morajo zdej pobijat živali. Pol naj raje ukinejo Evrovizijo, ker je itaq brezvezna, ker se sploh ne ocenjuje pevskih in glasbenih sposobnosti ampak se vse glasove potalajo države med sabo oz je stvar čist politična. Totalna bedarija.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obramba pred živalmi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17032494 (28581) FrRoSt
»

Zavetišča za živali: Popolnoma zdrave pse, ki jim v 30 dneh ne najdejo lastnika, lahk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10216931 (14243) Invictus

POMOČ NUJNO! [Zavetišče Horjul] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
15543017 (40634) Gandalfar
»

Mletje piščancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1078782 (6390) SomethingEls
»

Upravičenost grdega ravnanja z živalmi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1759668 (7749) Trololololo1

Več podobnih tem