» »

Kater program za nadzor stopinj?

Kater program za nadzor stopinj?

kalcek16 ::

Zanima me kateri program ki prikazuje temperaturo procesorja in vse ostalo je najboljši,pa če je možno da ma še programsko hlajenje. Imam pa plato ABIT KT7E in Durona 900@1000

zaj_tam ::

Motherboard monitor pravijo. Samo meni ne dela:D
Softwarsko hlajenje mislim da ma nisem pa sigurn. Upam da ves kaj je to. V kriticnih situacijah (nabijanje UT2k3) ti proca ne bo ohladil niti za miljoninko stopine. Kvecjemu ti bo prog se malo bol obremenil CPU in temp. povisal:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zaj_tam ()

msmiha ::

Motherboard monitor je stvar za tebe. Drugače pa nima ta program vgrajenega sofwarskega hlajenja.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

R33D3M33R ::

Ja motherboard monitor, samo boš mogo vse naštimat ročno (vsaj jaz sem moral)! Tu pa maš link homepage:D
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Predator ::

mbm je tudi pri meni, rox :), lahko poskušiš tudi speedfan, kar se pa softwarskega hlajenja tiče, če imaš winse2000/xp velikih rezultatov ne boš dosegel

Blup ::

Predator: v winXP s CPUIdle 15C razlike.... pri malo obremenjenem procesorju seveda!!!

Blup
:\

Predator ::

win2k+sp3 1-4 stopinje razlike v idle, probal z parimi programi, vrgel sem dol, edina razlika ki sem jo videl je bila v win98

Matri[X] ::

Blup: s katerim OS si pa primerjal ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matri[X] ()

Blup ::

|NEO|: razlike če mam CPUIdle al pa če nimam...

Blup
:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matična plošča in počasen računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
232124 (1836) markomad
»

Katere programe uporabljate?

Oddelek: Programska oprema
424322 (3602) R33D3M33R
»

kakšna temperatura

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10912 (759) Eddy
»

Navijanje Athlona brez spreminjanja množilnika?

Oddelek: Navijanje
131347 (1108) OZZY
»

navijanje celerona 1200

Oddelek: Navijanje
141227 (1024) Samson

Več podobnih tem