» »

nakup telefona

nakup telefona

maja666 ::

Kupujem rabljen telefon do 250€, predlagajte mi kateri telefon bi bil najboljši.
Potrebujem Wlan, dobro baterijo, dobra odzivnost telefona....

rutifruti ::

optimus 2x je za ta denar najboljši

Zgodovina sprememb…

amacar ::

Js bi probal dobiti sgs2 za tak denar, mogoce 20,30€ vec kot 250.

rutifruti ::

sgs2 je cist overpriced. ce o2x navijemo na frekvenco sgs2(1.2Ghz)sta povsem enakovredna pa ceprav ima o2x polovico manj rama.
Razlika v ceni je pa ocitna.

GeForce ::

Če misliš imeti stock ROM in odzivnost, potem Optimus 2x odpade, po tem kar sem jaz videl. Pojasni, kaj misliš s pojmom "dobra baterija"? Več kot dneva vsekakor ne pričakuj. Sam bi ti predlagal ali SGS2, če ga dobiš za tak denar, ali pa SE Xperia Arc S.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GeForce ()

SLO_Matej ::

Zakaj pa ne bi kupil kar novega (LG Optimus 7 z WP7), če ga lahko dobiš za 200€ v Mobitelovi E-trgovini, poleg tega pa bo odzivnost boljša kot pri Androidih: http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra...

rutifruti ::

GeForce je izjavil:

Če misliš imeti stock ROM in odzivnost, potem Optimus 2x odpade, po tem kar sem jaz videl. Pojasni, kaj misliš s pojmom "dobra baterija"? Več kot dneva vsekakor ne pričakuj. Sam bi ti predlagal ali SGS2, če ga dobiš za tak denar, ali pa SE Xperia Arc S.


Imaš prav kar se stock roma tiče in baterije...
Še dobro da imamo CM7 da se lahko pohvalimo da telefon kar leti in da ga filamo na dva dni pri medium usage. :D

maja666 ::

Samo do 250€ kupujem telefon in nič več. Dobra baterija mislim v tem smislu, da bom imela vklopljen WLAN cel dan in da mi ne bo po parih urah crknila baterija.

SLO_Matej ::

maja666 je izjavil:

Samo do 250€ kupujem telefon in nič več. Dobra baterija mislim v tem smislu, da bom imela vklopljen WLAN cel dan in da mi ne bo po parih urah crknila baterija.

Jaz na svojem WP7 nikoli ne izklapljam WLAN-a, pa baterija vedno zdrži vsaj ena dan. Sicer pa tisti Optimus 7 je nov za 200EUR. ;)

Zgodovina sprememb…

maja666 ::

pa je vredu ta LG, ker vem da so starejši modeli LG-ja bli katastrofalni.

SLO_Matej ::

Kar se tiče OS je sigurno odličen, kot vsi WP7. Kot vsi drugi ima tudi ta dobro strojno opremo - 1 GHz procesor, 512 MB RAM-a, 16 GB spomina ter zaslon z ločljivostjo 800 x 480. To so namreč minimalne strojne zahteve za WP7, zato vsi Windows Phoni delujejo naravnost odlično. Zaenkrat ni potrebe po nobenih dvojedrnih procesorjih itd., ker sistem deluje fantastično. Sicer pa ima telefon kovinsko tudi kovinsko ohišje in Gorilla Glass. Kaj več bi ti pa moral povedati kdo, ki ga ima.

Pobrskaj za kakšnimi reviewji.

maja666 ::

Bom pobrskala kaj po youtubu ja, zanima pa me še ali je boljši od omnie 7?

SLO_Matej ::

Najbolje, da pogledaš tukaj, katere so bistvene razlike med Omnio 7 in Optimusom 7: http://slo-tech.com/forum/t485844/p3404...

Dejstvo je, da nove Omnie 7 ne dobiš za samo borih 200€. Bi se pa morda našla kakšna rabljena na Bolhi.

Zgodovina sprememb…

maja666 ::

Hvala ! :) drugače pa mi lahko tudi svetujete za kakšen rabljen telefon do 250€.

in še nekaj.. kaj je DLNA ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maja666 ()

SLO_Matej ::

maja666 je izjavil:

in še nekaj.. kaj je DLNA ?

Thunder wave ::

Če te zanimajo android telefoni poglej malo za kakšno rabljeno Xperio Arc S, ne bo ti žal.

maja666 ::

Žal je ni nikjer za 250€ :( še kakšen predlog?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maja666 ()

koro13 ::

SE XPERIA RAY ;)

;-) ::

Sem imel 2x Xperio Ray, ni je za mešat v temo med optimuse, galaxyje in arc s-e.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: SLO_Matej ()

ziga1990 ::

kaj pa kaki htc?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

;-) ::

Jaz bi na tvojem mestu vzel Galaxy S taprvega ali Huawei ideos x5, ženska med SGS1 in boljšim aparatom nebo opazla razlike, FB, SMS in slikanje v kopalnici bo zmogel pa prav vsak naštet v tej temi podobno hitro/dobro. Preostanek porabi za ličila ;)

_Dormage_ ::

Omnia 7 ;)
Vse kar rabiš je, na odzivnosti pa naščije vse.

SLO_Matej ::

_Dormage_ je izjavil:

Omnia 7 ;)
Vse kar rabiš je, na odzivnosti pa naščije vse.

Se strinjam. :D

Če pa bi raje kot rabljenega, novega, potem ti preostane Optimus 7.

maja666 ::

Xperia Ray baje ni vredu... :D sem razmišljala o nakupu rabljenega galaxy s1 .. :D torej bi bila to najboljša izbira?

;-) ::

Pomoje ja. Lepo ohranjenega in v garanciji lahko dobiš že za tam 160€ naprej.

SLO_Matej ::

maja666 je izjavil:

sem razmišljala o nakupu rabljenega galaxy s1 .. :D torej bi bila to najboljša izbira?

Windows Phone ti pa ni všeč? Ker namreč deluje odlično, tekoče in odzivno takoj ko vzameš iz škatle, brez nalaganja neuradnih ROM-ov, lagfixov ipd. Pa še uradne posodobitve direktno od Microsofta imaš za vse telefone ob približno enakem času.

Zgodovina sprememb…

maja666 ::

bolj ne kot ja... Sem bolj navajena na android.

Thunder wave ::

Poglej še mogoče za Xperio Neo V, ki jo imajo pri mobisvetu za 250€ - novo seveda. Je zelo podobna Xperii Arc S, le da ima fotoaparat s slabšo ločljivostjo in malo manj močan procesor. Dobi pa zagotovo update na ICS.
Pa še link do Xperie Arc S za 280€, če ni preveč.

Zgodovina sprememb…

ziga1990 ::

malo off topic:

jaz čakam da pride 4+1 jedrni htc edge da zamenja mojega tattoo-ja
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

denabiker ::

amacar je izjavil:

Js bi probal dobiti sgs2 za tak denar, mogoce 20,30€ vec kot 250.


takoj kupim, če ga zrihtaš za ta denar. Seveda nepoškodovanega.

amacar ::

Ne vem kaj bi ti js rihtal, malo bolho poglej. Dosti jih je za 300€ gor, pa mal se zbijes in je to to.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup novega telefona - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8725874 (22496) zadetek
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028981 (23144) leiito
»

Sony Xperia S in Sony Xperia Ion (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12318082 (14578) jmlina5
»

Nakup novega mobitela, kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
449450 (7451) SLO_Matej
»

Nakup mobilnika za zahtevnega uporabnika

Oddelek: Mobilne tehnologije
444215 (2458) virta

Več podobnih tem