» »

isdn modem-katera firma

isdn modem-katera firma

lepi joker ::

ker še pač živim 100 let za opicami
in
ker sem si pač primoran nabaviti isdn,(zaradi počasne linije,) vas vprašam kateri modem naj vzamem in ali ga naj kupim posebej v kakšni drugi trgovini ali ga vzamem pri telekomu...
zanima me če je sploh kakšna razlika med temi isdn modemi???:::::.

root987 ::

aham. je razlika. sicer ne neki strasno vlka kejkr vem, samo je. kir modem pa uzmi pa ti ne morm povedat ko mam samo enga do zdej. ceprav bom verjetno zamenjo ker ttga linux ne podpira...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

PaJo ::

Nekako po izskusnjah uporabnikov in vseg tega se ASUS ISDN modemi kar ok odnesejo, njihova cena ja kar ugodna nekje okoli 7k za navadnega, za 11k pa dobis ze tistega, ki ima se anlaogni izhod. No drugace mas se pa en haufen drugih modemov, naceloma je vseeno katerega bos vzel, edino ce bos online igre igral glej da bo interni modem, ker externi so obicajno imeli probleme pri pingu;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

root987 ::

;( ;(( ;(( ja, to z pingo lah potrdim na zalost..... marš kleti telekom!;(
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

govno ::

vzem asusa ;)

Klemenn ::

me je pa sm šeu v computronic...rekel za isdn modem..tip mi je rekel da ma sm še enga...sem reku ajde dej...mi je blo prov vseeno katere firme je bil..in je asus..očitno je dobra izbira!

še dokaz.

s5cougar ::

Zdej me pa zanima kakšne pinge dosegagte na internih ISDN modemih.

Ker grajate pinge externih povem še svoje na 3Com U.S. Robotics ISDN Pro TA:

Minimum = 27ms, Maksimum = 28ms, Povprečje = 27ms...:\
Errare humanum est.

Maxtor ::

Jaz sem imel en post zgoraj omenjeno sranje od Telekoma:( . Sedaj imam interni ASUSCom za 7kSIT in dela brez problema v vseh windowsih (baje tudi v linuxu), in ni nobenih problemov z gonilniki in kompatibilnostjo.

Skratka mislim da je ta modem najboljša izbira, ali pa vsaj ena izmed najboljših.:))

Modema nikakor ne kupuj pri Telekomu. So skoraj vsi škart roba, pa še garancijo neradi uveljavljajo oz. te sploh nočejo poslušat, ko hočeš uveljavljati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Maxtor ()

root987 ::

da.......ke so casi socializma ko smo vsi meli eno in isto stvar pa je delalo vsem al pa nobenmo...... marš kleti telekom1;(( ;((
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lahek, stabilen,... FAX program?

Oddelek: Programska oprema
131703 (1270) Ro!
»

Analogni telefon na ISDN

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
232179 (1743) madmitch
»

ISDN. 101 + FAX

Oddelek: Omrežja in internet
101303 (1203) nero
»

3Com ISDN pro TA modem - neskončni problemi

Oddelek: Strojna oprema
301348 (1048) Dr.Miha
»

izbira isdn modema

Oddelek: Omrežja in internet
181016 (898) - SiroTka -

Več podobnih tem