» »

ICQ ali Messenger ?

ICQ ali Messenger ?

Cokolesnik ::

Zanima me vase mnenje, kaj rajsi uporabljate: ICQ ali Microsoft Messenger ? Kje vidite prednosti in slabosti enega / drugega programa, torej argumentirajte prosim svoje stalisce.

Meni osebno je Messenger bolj simpaticen, je manjsi, manj zahteven glede sistemskih virov, bolj preprost, konec koncev je ze vgrajen v XPje. Dilema je se vecja, ko ima nekdo ICQ, pa ne zeli naloziti Messengerja.

Ne odgovarjajte prosim, naj imam nalozena oba ali Trillian.

msmiha ::

Ja jaz mam pa naložen kar trillian. (program s katerim si lahko hkrati connectan na ICQ, Messneger, IRC, Yahoo pa AIM). Če mene vprašaš najbolj uporabna stvarca pa ne rabiš nobenih drugih programov edino IRC je mal bolj bogi. Drugače pa program podpirat tudi skine pa lahko si nastaviš kako hočeš poslati sporočilo nmpr. ko stisneš ENTER. Ne pa tako kot pri ICQju ko moreš stisnit ALT+S. Downlodaj ta program pa se prepričaj:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Tomi ::

Jaz imam kar messengerja, verjetno zato, ker je del XP-jev in ko pridem do kategakoli računalnika na faksu ali doma, je Messenger gor. Pa še zdi se mi dosti nevsiljiv.
metrodusa.blogspot.com

dnapas ::

Vsekakor ICQ!

Doma uporabljam ICQ lite(1,2MB), drugje pa go.icq.com, spletna verzija icq!


lp

blue96 ::

jest uporabljam msnjev messenger, čeprov se velikokart sesuje in ne dela vedno kot bi blo treba.
.

JLP ::

Jest uporablam protokola ICQ in Jabber. U Linuxu za ICQ nucam LICQ za Jabber pa Gabber. U Winsih pa za oba uporablam en mejhn program Miranda IM kjer je vse na osnovi pluginov narjen tko da mam sam plugine k jih nucam inštalirane in kur skor nč resourcov. Pa še nekateri plugini so prov zakon.
Live long and prosper!

Ziga Dolhar ::

trillian: ker se mi ni potrebno odločat med icqjem in msnjem 0:)

pivmik ::

Jazst mam tudi Trillian, čeprav mi gre zelo na qrac da se nikoli noče konektat pravilno, ali pa me meče dol z MSNja in Yahooja. Nazak pa se nikakor noče povezat, ko dam ročno Disconnect in nato reconnect pa se poveže normalno. ???

Drugače ga bi takoj zamenjal za en drugi multiple instant massenger, samo da bi podpiral iCQ, Y! in MSN.

Drugače je iCQ LiTE kar dober, pa Yahoo messenger je tudi v redu ki se lahko pogovarjaš z mikrofonom.
MSN je dober ker ima podporo za konfernce, tako lahko chatjo tudi 3 ali vec ljudi naenkrat. Drugače pa je beda, in še kako je vsiljiv v vsake WinXP se vsili in ga samo z nekaj advanced potez izklopiš.
LP, Gregor GRE^

AngelOfDeath ::

Osebno mam rajši messengerja (tistega v xpjih sem izbrisal in si potegnil novega dol) :D Res da ma včasih težave ampak te težave ponavadi zakrivi preobremenjeno omrežje (ponavadi dela par mescev brez problemov pol pa kaki teden ne);((

ahac ::

trillian rula.. ga imam tud za ircat..

v linuxu pa kopete (še bolj kul)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Multi instant messenger

Oddelek: Programska oprema
81401 (1265) egnosx
»

Cenzura v MSN Messengerju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
13117396 (13076) 64202
»

Microsoft in Yahoo sklenila IM partnerstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
558530 (7264) ahac
»

Google Instant Messenger?

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
353583 (3583) Jernej L
»

Ali uporabljate Trillian?

Oddelek: Programska oprema
122173 (1689) totimato

Več podobnih tem