» »

IQ test

IQ test

tx-z ::

a se da kje na netu dobit kakšen IQ test z rešitvami??
tx-z

ali3n ::

:D :D zakaj pa z rešitvami? :D :D

a bi rad na nekoga naredil vtis, da maš visok IQ? >:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

asPeteR ::

1. Use Google.

2. Ko ti najde milion strani, si izberes eno izmed njih - jo resis - in na koncu dobis resitve.

... in rating pri lediscu ...

8-)

gumby ::

tule
jaz sem dosegel nekaj čez 80%:D

_marko ::

A ni tu večji procent, večji idiot?

42,2%

tx-z ::

Sorry, We Can't Find That Page
You might try retyping the URL, or searching below.

khm,men ne dela
tx-z

gumby ::

link deluje...

tx-z ::

Js mam
56%

očitno glih takrat tista stran ni delala

http://www.emode.com/tests/uiq/

kok mate tle iq??
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

gumby ::

135

Sims ::

38%

_marko ::

Teh 135 si si sam zmeril? :D


Oz. od katerega testa ti to?

AjdA ::

Morm rečt da tale tadrug test prinese kr identične rezultate kot če jih greš prov h kšnmu psihologu delat...

Nameril so mi IQ 131, s tem da večin tistih rekov pa pomenov besed nism zastopla k mi moje znanje angleščine tega ne dopušča ;)

Mercier ::

The Complete Moron's Quiz

Here are your friggin results:

You got: 33 out of 66 moron points.
Which is 50% of the maximum stupidity possible.
Ummmm... stop eating the paint chips dude, they're bad.

Hey! Take a screen shot so you can prove to your friends just how stupid you really are!


A to moram tu objavit? A ste vi moji prijatelji?

perci ::

Ti rezultati niso merodajni. Pravi IQ testi ne krožijo čist prosto po netu, ker so tajni in jih tisti, ki imajo dostop do njih, načeloma naj ne bi dajali v javnost. Sem pa prepričan, da se jih tudi da najti, sam verjetno ne lih z prvim google zadetkom.

AjdA ::

pravih IQ testov res ne boš našel na internetu, prvič zato ker je večina nalog na čas in tisti ki ti meri iq mora pri izračunu upoštevati tudi to... res da bi se to še nekako dalo z merjenjem časa klika (to sem že nekje izsledila)... in tudi sestavljanje nekakšnih sestavljank bi po sili še dalo vključiti... samo potem mi razložite kako bi recimo izpeljali nalogo kjer je treba ponoviti povedane številke od zadaj naprej... prepisat jih zna vsak butec ;) Pa še ene par bi blo takšnih nalog, sam se spomnem trenutno...

Nekateri testi na netu pa zelo dobro povzamejo originalne (nalog je približno 10x manj...) Saj podajo temeljne naloge in na koncu še upoštevajo dodatne pogoje, recimo starost... (no, saj upam da upoštevajo, vedt ne morš...)
Prav tako pa si prikrajšan še za razne grafe in tabele.. recimo na katerih področjih si bil najboljši, kolko odstopaš od povprečja...

Sam okvirno vseen dobiš neko sliko... vsaj to al si za svoja leta glup, povprečn, nedpovprečn al genij... Sej podrobnosti itak niso tok važne, an? 8-)

Satanized ::

Your IQ score is 131

This number is the result of a formula based on how many questions you answered correctly on Emode's Ultimate IQ test.

The even better news is that at Emode, we've taken your IQ test one step further. During the test, you answered four different types of questions — mathematical, visual-spatial, linguistic and logical. We were able to analyze how you did on each set of those questions, which allows us to shed light on the way your brain uniquely functions.

At the same time, we compared your answers with others who have taken the test, and according to the sorts of questions you got correct, we can tell your Intellectual Type is a Visionary Philosopher.

The first thing we can tell you about that is you're equally good at mathematical and verbal tasks, and learn best through experience. But that's just scratching the surface.

Tud jst ne zastopim tistih anglesih fraz. Pomoje sm tisto lufto ker za ostalo sm pa skor stoprocenten dam mam prav. Me zanima kolk bi si Thomas nameru. :)

lp, JT.
-- is it love or is it faith --

tx-z ::

js mam 113,sam mislm da bi dubu več če bi blo v slovenščini :)
tx-z

LoneWolf ::

Your IQ score is 135

At the same time, we compared your answers with others who have taken the test, and according to the sorts of questions you got correct, we can tell your Intellectual Type is a Visionary Philosopher.

Alec999 ::

o bed sam 127 sm dubu :| pa sm mislu, da mi je slo dobr :8)

Intellectual Type is: Precision Processor. This means that among other things, you have superior skill in mathematics.


ali3n ::

V Nedelu, 5. januarja 2003 je na letrti strani spodaj objavljen članek z naslovom: "Okrogla miza dveh odstotkov najinteligentnejših". Gre za društvo Mensa Slovenija, v katerega se včlanijo le tisti, katerih IQ presega 148, šteje pribl 130 članov; doslej so opravili štiri (javna) testiranja, na katerih se je preizkusilo več kot 500 ljudi. Opravili so 36 nalog v 40-tih minutah. Če vas IQ testi zanimajo, oz. bi se radi testirali je najbolje da jih obiščete.

Aja, 16 let je spodnja meja, pri kateri se lahko testirate. Pokazalo se je namreč, da se je marsikomu "zvrtelo v glavi" ko je izvedel, da sodi med 2% najpametnejših Zemljanov.

Thnx God I'm an alien...>:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

_marko ::

133 |O

tx-z ::

kok mate tukile IQ.
pa takoj ko začnete dejte štopat, kr treba na koncu vpisat kok časa si rešval..
, pa kok časa ste reševal?
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

Jackal ::

A je kdo poskuso večkrat kliknit na koncu na gumb pri stupidity testu?
Je treba probat... vsaj ene 10x >:D >:D >:D
Walking the way is something completely different than imagining the way.

Sodom ::

Obisk psihologa, ker ga imamo v druzini. 141 mi je nameril. Raven genija.
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

OrkAA ::

Najboljši iq test se mi zdi TALE


Poročajte kolk točk ste dosegl :D :D

undefined ::

>> jaz sem dosegel nekaj čez 80%

> A ni tu večji procent, večji idiot?

ROFLOL!! >:D

tx-z ::

na tistem k sm ga prej omenu sm dubu IQ 149 , na temle pa 110
tx-z

LoneWolf ::

Na temle od orkajecar: 136. Na prejsnjem v anglescini 135.
Konsistentno. Menda bo nekaj na tem. :)

Tr0n ::

Wow, vsi nad 130 IQ. Sami geniji :).

_marko ::

test od orkajecar:
Odgovorili ste na 60 vprasanj.
Pravilno ste odgovorili na 53 vprasanj.

Vas IQ je 142 .... sem pogledal obrazložitev, pa lahko kr dvomim v ta test. ostali so bli 133+-3.
Nebi pa blo slabo :D

The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IQ test (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
658116215 (36508) gruntfürmich
»

Nov IQ Test na emode.com

Oddelek: Loža
332925 (2172) VuLc4n0
»

EQ

Oddelek: Loža
231320 (905) Gandalfar
»

Personality test... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
545969 (4845) XShaeboX
»

IQ Slo-Tech osebkov

Oddelek: Loža
232490 (2114) matevzm

Več podobnih tem