» »

Nero serje

Nero serje

Berserk ::

No Nero mi dela ta problem ko hočem zapečt CD iz mp3 direkt v Audio, zakaj??? To se dogaja samo v taki kombinaciji, drugače dela normalno!!;(

Predator ::

meni to napako javlja ( še ena podobna je pa invalid writestate ) če snemam na smartbuye al pa digitdata, kolegu pa na mmore pa še ene noname, poskusi snemat na druge cd-je, meni je pomagalo

Berserk ::

No tako jaz sem se odločil pisat na Benq Europe, ker imam pač "benkota" :D In odgovor je bil tak! Če bo komu v pomoč!!!

Odgovor:

Dear Sir/Mme,

Please check following important guidelines :

First Check the firmware version , how to do that and how to upgrade you can all read at our website www.benq-eu.com .We advise to put the rewriter as Slave on the Secondary IDE controller and a cdrom or dvd station as Master on the Secondary IDE controller. Also we advise that you only install one "burn" program , preferably the bundelled software that comes with the rewriter . Close all screen and power savers , virusscanners and or other programms that may slow down you machine. For best performance defragment your harddisk regularly . For updates of the burning software , visit the website of the software manufacturer. For Easy Cd Creator visit www.adaptec.com or www.roxio.com and for Nero Burning Rom visit www.nero.com or www.ahead.de .

Installing and Uninstalling of different burning programs can leave traces of the programs in the windows registry , which can cause instability. If all above suggestions don't help , please do a clean install of windows and the bundelled burning software to minimize conflicts with other programs.

LP Berserk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Berserk ()

bmen ::

kusi naloži ASPI driverje.

http://www.adaptec.com/worldwide/suppor...

Mogoče bo potem bolje delalo:)

Lep pozdrav
Bmen

Berserk ::

No jaz sem tudi ASPI driver probal update-at pa mi se vedno ne dela, samo upam, da mi ne bo treba formatirat kej, ker se mi res ne da vse na novo stimat! Kaj mislis, da bi kaksen Norton Utilities popravil te napake???

Predator ::

a s kakšnim drugim softwarom si probal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Berserk ::

Ne. Kateri pa je še tako dober kot Nero?

Predator ::

"dober" je vedno stvar okusa, jaz tud sam uporabljam nerota; ampak poskusi z winoncd , nti cdmaker ali kaj podobnega da vidiš ali je problem v cd-jih ali v nerotu da noče snemat

Berserk ::

Sem probal še z WinOnCD jem in je stvar enaka, verjetno bo treba XP je na novo inštalirat, kaj čmo, sama zajebancija!!

Berserk ::

No po pnovni instalaciji, seveda je trajalo dokler sem se lotil:D , se je zopet pojavil problem8-O , ceprav sem sledil napotkom tistega majstra z BenQja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

˝no seek complete˝ težave z pekačem

Oddelek: Strojna oprema
161300 (1111) swalow
»

Na pekaču ne morem vklopiti DMA mode (sedaj je PIO)

Oddelek: Pomoč in nasveti
141373 (1116) smile-
»

WinOnCD 5 PE jutri zjutraj zastonj

Oddelek: Programska oprema
151562 (1163) Robert
»

Nero - Lead In (vstopno vodilo )

Oddelek: Pomoč in nasveti
171126 (813) gumby
»

Yamaha16/10/40...zakaj mi takoj požre ves buffer?

Oddelek: Strojna oprema
81356 (1165) [Some1Else]

Več podobnih tem