» »

Kdo brise oglase?

Kdo brise oglase?

1
2
»

RookY ::

Najprej dokaži da je nelegalno...
Obračaš moje besede...in se oddaljuješ od problema, ker nanj tudi ti ne veš odgovora.
Pa mi potem razloži zakaj se prodaja alkohol na slo-techu.
Lahko ga kupi otrok in se ga do smrti napije.
BTW alkohol verjetno ne sme vsak prodajat, vsekakor pa ne mladoletnikom.
Juhu juhu spet bom bruhu

RookY ::

Sicer se pa strinjam, da bi se tema lahko zaključila.
V pravila naj se še pripiše, da se orožje ne prodaja, da ne bo prihodnjič problemov.
Juhu juhu spet bom bruhu

perci ::

rooky: sem napisal par postov višje, zakaj je to nelegalno; če ne verjameš, beri zakon o orožju;

San ::

Tole je vseeno stran, ki ni namenjena striktno oglasom, temveč ima samo oddelek za oglase.To je razlika.

Po Mrfiju pa veš kako gre s temi možnostmi. Jest ne bi tvegal.
Od kolega mama ima stekleno oko, ker jo je en odrasel ponesreči z zračno, moji sestri, ko je bila še otrok,pa so morali roko šivat, ker je ustrelila z odprto zračno in ji je presekal kožo. Takih dogodkov kar mrgoli, lahko bi ti povedal še kakšnega. Samo preštej, kolikokrat si se urezal z nožem? Sigurno mnogokrat. Če pa gre s pištolo kaj narobe, gre pa zares narobe.

RookY ::

No zato naj se pa doda prepoved prodaje orožja(vsega).
Ko si me ravno spomnil...nož je tudi lahko orožje ali pa zračna puška.
Oboje je lahko smrtno nevarno, pa se prodaja okoli kot banane, brez prijave ali dokumentov.

Juhu juhu spet bom bruhu

RookY ::

Aja...da tisti zakon velja, je potrebno klaficirati kaj je orožje...
Strašilno pištolo(kopija Berette), ki se je prodajal nekaj časa nazaj v Lovcu se mi zdi, si lahko z nekaj modifikacijmi predelal recimo v mali kaliber.
Prodaja take pištole naprej je isto, kot pištola za rakete, ki jo btw tudi lahko kupi vsak polnoleten.
Kot bi kupoval petarde.
Torej se tisti zakon mogoče ne nanaša na jakatovo pištolo.
Mislim, da bo potrebno dodati amandma k 5. členu :D



Juhu juhu spet bom bruhu

perci ::

Jao Rooky, kake oslarije pa ti pišeš :\ .

Preberi si zakon in ga potem komentiraj. Notri je natančno napisano kaj se smatra za orožje. Ponavljam, natančno je napisano.
Zdej vas mam pa dost - jst sem končal v tej temi - nadaljujte mirno, da ne bo kakih žaljenj ipd.

Sims ::


Admini so ravnali tako, kot menijo, da je prav. Pritožba je padla. Bila je argumentirana. Smo vsi razumeli "point". "No Guns". Pa če piše v zakonu, ali ne.

Adijo

Tr0n ::

Se absolutno strinjam, ampak ce se boste v prihodnosti zeleli izogniti taksnim ali drugacnim kritikam, boste morali kaksno pravilo tudi dopolniti oz. popraviti.

Zazeljeno je tudi, ko se nek oglas oz. post zapre, da se zraven napise, zakaj je bil zaprt in da se navede clen, ki ga je uporabnik prekrsil. Ker ce se kr tak zbrise nek oglas/post je razumljivo, da bo uporabnik jezen in bo malce cudno gledal.

ali3n ::

Admini - razmislte o zaklepu teme, ker tole nikamor več ne pelje... po potrebi dodajte v pravila en stavek oglaševanju orožja, mamil, prostitucije, ukradene robe...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

Elemen_T ::

Veste kaj vam povem.

Jaka je s tole temo mislim da, dosegel prav to kar je že prvotno hotel - prodat svoj artikel.

Gandalfar ::

vredu dovolj imate. Zaklepam preden bo se kaj hujsega iz te teme.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posest orožja (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Problemi človeštva
2712493345 (4612) Comandante
»

Imate orožje (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
820204468 (19783) gruntfürmich
»

Novo streljanje v Ameriki (Oregon) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18545221 (32971) c3p0
»

napad v Las Vegasu (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41994051 (85875) Grey

Več podobnih tem