» »

Menjava službe, problemi, psiholog?

Menjava službe, problemi, psiholog?

1
2
»

jype ::

zlobcek> Vsekakor pa ni rešitev kakšna resna baba ali kaj podobnega.

Moral bi najt tako, ki z delom konča pozneje kot ti in pade v pojstlo, ko se zbudi pa laufa nazaj delat.

Invictus ::

Okapi je izjavil:

Po enem tednu dela na novem šihtu, pusti stari šiht.
:))Nisi bila še nikoli redno zaposlena, ne?

O.


To čisto lahko narediš.

Daš odpoved, dobiš 3 mesece odpovednega roka. Pogledaš stari dopust, recimo da ga imaš 15 dni (3 tedne).

En mesec pred koncem službe vzameš te 3 tedne dopusta. Šef reče ne. Ti vseeno greš na dopust. Kaj bo pa naredil, te odpustil?

Dopust je tudi pravica, ki ne sme biti kratena prevečkrat.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Okapi ::

;(( Zdaj pa še enkrat preberi, na kaj odgovarjaš. Kje je tu kakšen dopust omenjen?

O.

zlobcek ::

jype rajt:D... No saj, pri takem delovniku je pač nek pameten resen odnos nemogoč.

Je pa možno namesto telovadbe recimo tako žensko izkoristit za kakšnega quickija.

jype ::

zlobcek> Je pa možno namesto telovadbe recimo tako žensko izkoristit za kakšnega quickija.

In obratno.

Šmorn ::

Po prvi seansi pri psihologinji moram reči, da dobro zgleda :). Drugače pa zanimiva izkušnja. Si nisem predstavljal, da bo skoraj točno tako, kot v ameriških filmih. Ona si je ves čas nekaj zapisovala, jaz pa na začetku večinoma govoril. Potem je zadeva nekako prerasla v debato. Povedala mi dejansko ni nič, kar nebi že razumsko vedel. Verjetno bom nadaljeval.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pustil bom šiht (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10625148 (13440) Steinkauz
»

Izgorelost (burnout) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9916251 (12013) krneki0001
»

Odpoved VS odpustitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5610607 (7472) Arey
»

Postal sem razdražljiv za znoret (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7511868 (6998) kuall

Več podobnih tem