» »

Menjava osnovne plate ali ne?

Menjava osnovne plate ali ne?

Wolverine ::

Imam abit bx6 II plato in bi rad malo nadgradil sistem. Vsec sta mi naslednji plati: Abit VH6-II in Abit SA6R. Katero mi bolj priporocate?
Ali se mi mogoce bolj splaca kupiti kaksen vmesnik, ki bi mi to staro plato naredil, da bi podpirala ata 100 diske in Raid polje? :|
Imam:C2 600@750, 128 rama, voodoo 3000

Slisu sem, da Abit VH6-II nima Raida, samo lahko hackas njen kontroler??Kje bi lahko to prebral, da je ziher 100% ratalo??Ne bi rad kupu macka v zaklju!!

LP
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

Siluro ::

Takole bom rekel BX6 ni slaba platka tudi SA6R ni slaba platka, malce moti pri BX6 da uradno podpira PIII samo do 700 Mhz drugace je varijanta z HotRod 100 pro ali nova SA6PR, je pa verjetno vse skupaj povezano z globino žepa!
Howg govoril sem!

msmiha ::

Jaz bi ti priporočal kar HotRoad 100. Plata je šečist dosti dobra za tvoj proc. Pa še ceneje prideš skoz8-)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Muflon1 ::

Ja ceneje prideš skoz ja sam ko boš pa čez pol leta hotu plato prodat boš pa mogu prodat BX plato ki je ne bo nobedn več hotu in pa še HotRod krmilnik ki ga ne boš več rabu tko da boljš dat 5 jurjev zraven pa plato nabavt kar SA6R


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ata 100 krmilnik?

Oddelek: Kaj kupiti
5835 (768) element
»

RAID - 4 diski

Oddelek: Pomoč in nasveti
181391 (1190) Hojne
»

Kera plata bi bla najboljsa

Oddelek: Navijanje
131094 (860) PsiHO
»

BX133,SA6,BH6...glej si ga vraga

Oddelek: Kaj kupiti
151440 (1274) Siluro
»

katero matično pl.?

Oddelek: Kaj kupiti
261614 (1093) mojsterpeter

Več podobnih tem