» »

canon S3 IS - windows 7 64-bit

canon S3 IS - windows 7 64-bit

xena ::

Imam nov prenosnik z operacijskim sistemom Windows 7 (64-bit). Ko hočem naložit fotografije iz fotoaparata na laptop, mi tega ne omogoči, ker cd, ki je bil priložen zraven, podpira samo Windows 98/2000/XP.

Kje bi lahko dobila driver oz. kaj lahko naredim da mi bo povezava delala?

Sem poskusila posodobit driverje iz Canonove strani z CW880W_Installer in eu290en, vendar še vedno ne deluje.

GeForce ::

To sem se tudi jaz zaje*aval z S5 IS pa mi je nekako uspelo, potem sem formatiral disk in naslednjič mi ni njihovega uradnega problama več uspelo usposobiti, zato sedaj uporabljam za uvoz slik kar Google Picasa in deluje super ter brez problemov.

VelikiTun ::

V skrajnem primeru kupi čitalec kartic.

zavajon ::

Zakaj pa rabiš tisti software? Imam že precej let ta fotoaparat, a nikoli mi še ni padlo na pamet, da bi si karkoli zanj inštaliral. Priklopiš na USB, počakaš par sekund in imaš v explorerju removable drive Canon PowerShot S3 IS. fotke so v "Canon PowerShot S3 IS\Removable storage\DCIM\101CANON"

Han ::

CW880W_Installer (CameraWindow 8.8.0) meni deluje povsem normalno na Windows 7 x64, tudi z 8 let starim Canonom.

Sem pa izkusil težavo s Picaso, ki, v kolikor direktno namestiš verzijo 3.9, blokira samodejni zagon, ko priklopiš Canonov fotoaparat. Če namestiš Picaso 3.8, zadeva deluje. Lahko jo tudi posodobiš na 3.9.

xena ::

Hvala vsem za odziv.

Sem vse skupaj odinštalirala. Potem sem šla na stran Canon.si, kjer sem dobila vse potrebno za inštalirat. Zdaj dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

canon s5 firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
506573 (6008) Pyr0Beast
»

Kateri digitalni fotoaparat za okoli 100 K

Oddelek: Kaj kupiti
363057 (2545) gremlinatorv
»

Digitalni fotoaparat do 100k

Oddelek: Kaj kupiti
473179 (2542) TribesMan
»

Keri digitalni fotoaparat?

Oddelek: Kaj kupiti
161815 (1506) SmoKey
»

..:: DIG. FOTOAPARAT ::..

Oddelek: Pomoč in nasveti
61166 (1067) DeLonghi

Več podobnih tem