» »

Večji in močnejši android telefon in Skype

Večji in močnejši android telefon in Skype

zmaugy ::

Trenutno imam Desire HD in Skype mi ne deluje, zveza se vedno prekine, ne glede na to ali uporabljam internet preko mobilnega operaterja ali preko wifi. To mi gre tako na živce (in mi povzroča velike stroške), da bi zamenjal telefon.
Ali Skype deluje (in to ne samo načelno ampak tudi realno) na Samsung S3 ali HTC One X? Samsung S2?
Druga možnost je morda Lumia 900.

Kakršnekoli izkušnje so dobrodošle.

Morientes ::

Na Xperia Arcu lepo dela ( Arc vs PC, Arc vs Drug telefon, Arc vs TV ), ki ima skoraj iste specifikacije, 1GHz Scorpion, Adreno 205, HTC ima celo več rama, 512 pri Arcu, HTC pa 768MB.

Res da nima sprednje kamere Arc, ampak se da lepo komot na zadnjo in je še celo boljša slika, kot pri HTC sprednji.
Moralo bi ti delati tekoče, vsaj po specifikacijah sodeč. Nevem kako je pa s telefoni HTC.

St235 ::

HTC desire - skype dal brez težav (sporočila in klici). Edino na mobilnem omrežju se zna kdaj zatikat in prekinjat, če je slab signal ozrioma med gibanjem (avto).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

zmaugy ::

St235 je izjavil:

HTC desire - skype dal brez težav (sporočila in klici). Edino na mobilnem omrežju se zna kdaj zatikat in prekinjat, če je slab signal ozrioma med gibanjem (avto).

Na HD je menda problem v proximity senzorju, ki avtomatsko prekinja povezavo ob ušesu. Zadeva mi je delovala samo enkrat - v neki hotelski jedilnici na wifi.

Vanadium ::

Imam HTC desire S, ki ima popolnoma enake strojne specifikacije kot desire hd in mi dela b.p. na wifi, preko 3g ga pa nikol ne uporabljam.

Pomoje je fora v aplikaciji ali pa imaš kaj zje*an sistem na telefonu. Imaš najnovejši apk, si probal naredii povrnitev tovarniških nastavitev, ter katero verzijo androida imaš gor, ti pada mogoče WIFI signal pa preklopi pol na 3G?

EDIT: če je proximity senzor pol probi kaki rom dat gor npr CM

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

zmaugy ::

Morientes je izjavil:

Na Xperia Arcu lepo dela ( Arc vs PC, Arc vs Drug telefon, Arc vs TV ), ki ima skoraj iste specifikacije, 1GHz Scorpion, Adreno 205, HTC ima celo več rama, 512 pri Arcu, HTC pa 768MB.

Res da nima sprednje kamere Arc, ampak se da lepo komot na zadnjo in je še celo boljša slika, kot pri HTC sprednji.
Moralo bi ti delati tekoče, vsaj po specifikacijah sodeč. Nevem kako je pa s telefoni HTC.


Na novem telefonu ne bom sklepal kompromisov - hočem tudi videoklic, kar pomeni da hočem sogovornika videti tudi sam in ne da samo on vidi mene, tako da je prednja kamera obvezna.

francek1 ::

Skype preverjeno odlično deluje že na SGS 1.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

BlaY0 ::

Če je problem v proximity-ju, se ga da izklopit in nadomestit z aplikacijo.

dunda ::

francek1 je izjavil:

Skype preverjeno odlično deluje že na SGS 1.


Potrjujem +1
https://www.kacnje.eu

BladE_ ::

Preverjeno deluje tudi na DHD... nisem ga veliko uporabljal ampak, ko sem ga je delal.
Akcija - Reakcija

malini ::

Men skype deluje na Nokia X6

lp

iggy ::

Ponastavi ga na tovarniške nastavitve in probaj ponovno, kot kaže se malce "zapaca" ta DHD, vsaj v mojem primeru.
Hey, you're fat!

dunda ::

Preveri kateri modem/radio uporabljaš. Lahko je velika razlika pri sprejemu/oddajanju podatkov, vendar tega ne opaziš pri običajnih podatkih, pri govoru pa.
https://www.kacnje.eu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Rabljenega Mobitela - Pomoč

Oddelek: Mobilne tehnologije
193583 (3251) StajercSSS
»

Nakup novega telefona - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8725794 (22416) zadetek
»

Sony`s new Xperia phones; T, V, J and TX

Oddelek: Mobilne tehnologije
204629 (3900) GeForce
»

Skype - Xperia Arc S

Oddelek: Mobilne tehnologije
81042 (925) inbox
»

Nakup mobitela

Oddelek: Mobilne tehnologije
92779 (2482) HDvideo

Več podobnih tem