» »

puncin rojstni dan

puncin rojstni dan

fictionel ::

:8) :8)

hihi.. no.. se ze nevarno priblizuje.. kupu se nevem kva ji bom:8) , sam bi rabu ksno fajn idejo, kuko ji vost; tko ksn lep tekst, misel,.. sj veste no..

kuko ste vi najleps vosil?
pa kva ste ji takrt zravn "poklonil"?? :D

Sims ::

Kako dolgo sta pa skupaj?

fictionel ::

cca 3mesce...

||_^_|| ::

jao..
Predvidevam da veš kakšne barve nosi (mejkap). Če se maže ji kup šminko & lak (iste barve!) pa maskaro mogoče, zravn pa še enga luštkanga medvetka in to je to. Mogoče še vrtnico al pa bombonjero (baci, mon cheri, rocher, ne krneki).

Zeberdee ::

črtica mož.. ti bi bil lahko pisun v oni. obvladas sceno:D

darh ::

fictionel... za jurja al pa dva max... za 3 mesece se ti pa res ne splača več kt 5k dajat >:D


mogoče kako coto ?


kolk je pa stara ?


moja je dobla plišastega roza medvedka z srčki na tačkah in smrčku... čist preč je bla pol še ene 2 ure :) sam to ne za rojstn dan... ampak krtko... :8)
Excuses are useless! Results are priceless!

Elemen_T ::

xbite proklet materialist! >:D
--

Pa ti človek kaj to sprašuješ! Če si v punco zaljubljen boš že vedel kaj kupit.

Drugač pa ...
moja ideja - dreamcatcher (lovilec sanj, bojda ful več in lepše sanjaš) Kupiš lahko to v vsaki indijski štacuni.
Najbolj važno pa je s kakšnim namenom oziroma s kakšnim razlogom oziroma s kakšnim monologom ji boš darilo podaril.
Aja...izgleda pa ta lovilec sanj kot nek večji viseč "okrasek" (krogi opremljeni s ptičjimi peresi)

Tomi ::

V Veneri, če se ne motim, imaš edible underwear.. Sicer je zadeva "malo" direktna, samo kot dodatek darilu pa pride prav...
metrodusa.blogspot.com

Matek ::

>:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

||_^_|| ::

[Duro]: hvala, dolga zveza in trgovina s kozmetiko doma nrdita to:D

Tomi: 3 mesce sta skupi:)

msmiha ::

Tako kot je rekel ||_^_|| poslušajte ga. Tip obvlada :D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

fictionel ::

em...... drgac sm bl u zadregi kva ji rect..
to bl hocm od vs.. kupu ji bom ze neki:\

KAJ NJ JI RECM???:8)

darh ::

Vse najboljše za rojstni dan ??????
Excuses are useless! Results are priceless!

Zeberdee ::

fictionel, jst sm 14 pa sm pozabu rect vse najboljse za rojstn dan pa sm dobu samarcino>:D. pazi se;)

Sims ::

Reči ji, kaj misliš(čutiš do nje)! Če nič ne misliš, ji daj darilo in idi gledat televizijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

Damjan Jagar ::

moja ideja - dreamcatcher (lovilec sanj, bojda ful več in lepše sanjaš) Kupiš lahko to v vsaki indijski štacuni.


Fora drimketčrja je v tem, da se vanj (v njegovo mrezo) ujamejo vse slabe sanje - nocne more - , ki se zjutraj, ko jih obsije soncni zarek razblinijo za vedno. Se pravi iste nocne more ne dozivis vec in sanjas samo se lepo. :)

Drugace je pa to indijanska zadeva ne indijska (ceprav verjamem da se da tut v indijski stacuni kupt).

Mi ga je prjatu prnesu iz popotovanja po ZDA. 8-)

P.S.: Po treh dneh sm mel ze nocne more, tko de men to ni glih nucal (mors baje verjet v to). Se pa ful lepo poda v avtu pod notranjim ogledalom. :D

Boeing ::

Hm, neki, kar diši... pa ni nujno, da ravno parfum oz. kej na to foro... drgač pa, če ma recimo rada čokolade in podobne zadeve, jo pelji v štacuno z čokoladarijami na kile, pa nej si sama nabere kaj hoče in kolikor hoče... lahko ji recimo podariš karte za koncert kakega njenega favourite benda in gresta pol skupi itd... skratka, idej je kolker hočeš...

Pa ne ji pozabit povedat da jo maš rad.


:)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

||_^_|| ::

reč:
Miška/pikica/lubica/kakorkolijožekličeš, vse najboljše za tvoj XY rojstni dan, želim ti da bi se ti vse neuresničene želje uresničile, veliko zdravja, veselja in sreče, ter predvsem dolge in močne ljubezni z mano. cmok cmok, liz liz, itd8-)
drugač bi bol palil če bi ji to napisu. Loh še nekam dodaš:"Upam da ti bom loh še velikokrat tko čestitu"

Lucifer Tanatos ::

Hm ce smo pr prfumih ji kup od Thierry Mugeles(ne vem ce je cist tocn napisan, pac cudna francoscina), parfum se imenuje Angel , hud parfum(vonj po cokoladi), zenski bi mogu bit vsec. Sam pr parfumih je pac slabs to da more zenska probat parfum, pac ne pali na vsaki, odvisn kak tip zenske(barva las, tip koze itd.), sam pomojem bi ji bil vsec 0:)
Les yeux sans visage

Soldier ::

Stari ti sam glej da se bos ta dan se posebej izkazu "pri stvari", pa ti garantiram da bo bol vesela kot kaksne sminke pa to..:D

bobby ::

no pa še moj mnenje: če ji kupoš kako sexy cunjico,.. a ni to bl za tvoj užitek kokr njen??? jo boš ti raj gledal kako jo bo ona nosila zate??? torej je to bolj zate darilo kot zanjo.

šminkice/barvice/parfumčki,... zato da bo ona lepša zate,al pa če ti čez plot skače potem pač za druzga :) (joke)

dej ji nekaj,kar je zanjo in SAMO ZANJO!!! to je moj nasvet. lohka rožco pa kakšno čokoladko--- to je itak nek standard, ampak dej ji še eno tretjo zadevo k bo samo zanjo bo velik bl vesela,če si pa še kakšna umetniška/pesniška dušca,pol pa sploh.izkoristi to!!


kej konkretnega se boš mogu pa sam spomnit.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

||_^_|| ::

no fictionel kako je blo?

fictionel ::

zaenkrt je blo u redu...
(beri: ni se mela roj.dneva 0:) )

to bo pomoje u petk... (da ji bom vosu...)

no.. se ksne ideje? >:D (za voscilo..)

HardFu ::

Jao, zakaj pa je enostavno ne vprašaš kaj si želi za Bday
Midva se z mojo kr zmenva pa je (s tem, da ponavadi kupim še kaj
zraven po lastni izbiri), res pa je da sva že 2 leti par.
Kupi ji tangice in to takšne, kot so TEBI všeč, ker jih boš verjetno ti slačil z nje :)
http://codeable.io

fictionel ::

maaaaaa
a res noben ne dojame, da pravm da zza dariv nav blema (ideje sicr dobrodosle); PAC PA VAS SPRASUJM KUKO NJ JI VOSM!!!!:\ :\
lolish

HardFu ::

Lepe pozdrave
od zaljubljene krave,
od zaljubljen'ga bika,
ki za tabo cvika :D
LOL

Fak a nimaš nič romantike v seb?

Povej ji, da ji voščiš rojstni dan, ki upaš
da ne bo zadnji skupaj s tabo, ker
je ona svetloba tvojim očem
zrak tvojim pljučam, kri tvojim žilam
sonce tvojemu travniku, prva misel, ko se jutraj zbudiš
in zadnja ko zvečer zaspiš, ter da nanjo misliš
ko drkaš hehe (tole zadnje lahko izpustiš :D )

Fak ker romantik sm :)
http://codeable.io

Ninca ::

Res ste originalni, kako zberate darila za svojo najdrazjo, pa kaj naj ji reces...hm...a se ti ne zdi da bi to mogu sam vedet brez nasvetov drugih, ker naj bi bla ona samo tvoja boljsa polovica in jo ti najbolje poznas kaj si zeli oz. kaj hoce slisat za Bday...:))

Kar pa se tice teh vasih nasvetov glede licil in make-upa, ti pa skor zagotov loh recem, da bos "sminko" zbral v takem odtenku, da ji v danem trenutku ne bo vsec...tak da teh stvari se raj izogibi....

Ok...pa k ze hoces kako misel ne...sicer tole bo zdej mal subjektivno napisan (kao punca pise pa to) sam recimo......Poslana si mi bila kot cudez, ki se spaja z resnicnostjo....pa ne poves sam tega stvaka ampak ga poves med vrsticami....

No pol ko bo pa njen Bday mim, nam pa sporoc kaj je bejbi dobila in kere besede so ji ble namenjene... :))

SanSan ::

No tukaj je malo pomoci. To sem jaz svoji punci napisal za rojstni dan, vendar pa sva tudi malo dalj casa skupaj. Vse sem lepo sprintal, pol pa malo krivo obrezal in osmodil. Zelo dobro gre tole na el. plosci stedilnika, robe pa kar z vzigalnikom malo zakuris. Pol pa ce se ti da vse lepo zvijes, vzames malo rdece svece in zapecatis. Pazi, da ne das gor prevrocega voska, ker se bo poznalo na drugi strani papirja.
No tu pa to:

---------
Draga moja Miškica


Ker je danes tvoj dan v letu, ti želim dosti zdravja, sreče in predvsem ljubezni, hkrati pa ti podarjam tole:





MESEČINA


Opazujem te v mesečini. Sediš mi v naročju in se nagajivo spogleduješ z menoj. Tvoji ustnici zakrivata belino tvojih zobkov, ki jih pokažeš z drobnim nasmeškom, da se zalesketjo v mesečini. In gubici, ki ob tem nastaneta ob tvojih očkah me postavljata na pravo preizkušnjo. Lička se malo napolnijo in dobijo drugo barvo. Trepalnice rahlo zasenčijo tvoje očke, ki v mesečini spremenijo barvo. Srček mi divje utripa. In tvoj nosek, ki radovedno izdaja smer kamor tvoje očke mečejo svoj čarobni pogled, se skriva za tankim pramenom las. Ti tvoji kodrčki. Tako nagajivo me žgečkajo kadar ležim ob tebi. Padajo ti preko uheljčkov. Raje jih sploh ne bi omenjal; grizljal bi jih do onemoglosti. Mislim, da sem zaljubljen. Ne. Vem da sem zaljubljen in to za dobro mero čez ušesa. In tu sem zato, da te osrečim mala moja Miškica.

------

Upam, da sem ti dal kaksno idejo oz. ce bos prepisal tudi prav, ceprav to nebo ravno to. Najlepse je vedno tisto kar napises sam. Verjemi, da se to cuti. Pa ko sem danes spet to bral sem opazil, da sem malo prevec pomanjsevalnic uporabljal. Ene 3-5 jih je treba z navadnimi zamenjat.
SanSan pravi: poslusajte Konfucijeve modrosti.

Maria ::

Kupi ji knjigo Tao ljubezni, nega ženske seksualne energije in ji zaželi, da bi rad, da bi kdaj poskusila tudi na ta način.

Tudi jaz sem jo nekoč dobila za rojstni dan in mi ni žal ...

Maria

Sims ::

Zapleši ji striptiz !! razmisli:\

R0K ::

Jest sm vošču neki v stilu s tem, da ji želim tok lepih trenutkov (sreče, pa ljubezni pa bla bla vsa smetana k zram spada), da jih sama ne bo sfolgala uživat in če bi jih lohk skp še čim dlje časa..pol pa itak slin slin..tko da so ble besede vrjetn čist zaman ;) :P

Sam besedilo je blo takrat lepše, sam se zdejle ne spomnem čist točn kak...bom pogledu mogoč mam še kje napisan...

Ziga Dolhar ::

Ehhhh.

Zakaj ji nebi preprosto pogledal v oči ter rekel:

Hvala.

Zgodovina sprememb…

City ::

Mogoče je ta malo tako, odvisno kakšne namene imaš z njo. Če so dolgoročni ji ne kupi nič ker ji boš potem kupoval darilo vsake 3 mesce potem vsake 2....1....0,5 nikoli jim ni dosti. Prav tako je s parfumi kratkoročno ji lahko s kakšnim parfumom narediš slab vtis ali karkoli ker je težko izbrati parfum neki osebi takšen, da bi ji bil zares všeč, pa čeprav je bil $$$ kot žafran, razen če ti ni zaupala kakšen je njen okus z znamko seveda, dolgoročno pa se ti to splača s tem, da ji ti kupiš ženski parfum, ki je tebi všeč, saj ko se s časom naveličaš govorim o letih svojega partnerja ti to prav pride. Drugače pa kakšna kremšnita s radensko je dosti. :D :D :D
Je pa to trenutek ko lahko vidiš koliko je močna ljubezen do tebe, če te ne izpusti ne v dobrem in slabem in če je hot se je drž kot pjanec plota, se ji bo že obrestovalo malo kasneje ;) .

Malo heca mora bit. :D

3LeR. ::

lej ce mas punco rad in jo poslušaš tko ponavad veš česa si želi. Parfumi/mejkap/cunje so laba ideja kar se mene tiče.. nikol ne veš a bo ql al ne. magar ce je neki majhnega..sam da je od srca.

kar se tiče pa voščila je pa tko. rečeš neki kar mislš, ker če so verzi niso tvoji (razen če si pesnik ..potem si pa itq zmagu:D ) in je tko.. ok lepo sam ni tvoje. Napiš sam.. pa tud če je bl tko.. Če je tvoje pa če je resnično je bi verjetno všeč.

to je to.. GL

Gh0st ::

prvo je, svojo punco moraš dobro poznat. Drugače nima smisla. Če veš, kaj ji manjka, kaj si želi, ji to izpolni.

Iz lastnih izkušenj najbolj pali to, da ji kupiš nekaj, o čemu sta se dolgo nazaj pogovarjala, in je na to stvar čez čas že pozabila. Nato se spomni, in vse skupaj je tako zlo romantično presenečenje. Al pa da ji uresničiš neko željo iz otroštva....

good luck!
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj kupiti punci za rojstni dan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8134439 (27088) syti

Rojstno dnevno darilo...

Oddelek: Loža
399118 (7747) OmegaBlue
»

Kaj kupiti punci za 18. rojstni dan

Oddelek: Loža
3818474 (17369) LordWorm
»

Rojstni dan

Oddelek: Loža
193316 (2874) BigWhale
»

kaj kupiti punci za 18 let

Oddelek: Loža
398166 (7239) Soldier

Več podobnih tem